היום הגמר

shira2222

New member
יש למישהי מושג אולי מאיפה השמלה המהממת שליטל

לבשה היום בגמר?????? תודה :)

נדמה לי שכן,

אני זיהיתי אותה מ-H&M, ואם לא, אז משהו מאוד מאוד דומה לזה. ובכל מקרה, אם את מחפשת משהו בסגנון יש הרבה על רח' דיזינגוף בת"א.

shira2222

New member
H&M באמת?? תודה אני אנסה. דיזינגוף זה נורא

רחוק לי אבל אם במקרה יש לך שם של חנות אני אשמח אם תגידי. בסגנון הזה של השמלה ברור שלא חייב להיות בול. אני מחפשת למטרה מסוימת תודה רבה רבה :)

al19

New member
הי תראו .. אלכס וליטל זכו ... איזה קטע...

כי הייתי בטוח שירון יזכה.. את ליטל שאלו מי היה כבד לשון בתנך ? אני לא יודע מי לא מכיר את השלא הזאתי... את נלה שאלו גם כן שאלה סופר קלה יופי שאת ירון לא שאלו מי היה הנשיא ה4 של זימבבויי !!!! קיצר. מזל טוב לזוכים !

elcool

New member
יא אללה איזה הגמר מעפן.

אני ראיתי את הגמר מהשורה הראשונה, ואני מניח שהוא נראה אותו ביזיון כמו דרך המרקע. צפוי. מוטה. ערוך. משעמם. מבחינת מה הלך מאחורי הקלעים למי שמתעניין - עוד זילזול בוטה מצד ההפקה לעבר מי שהביא לה רייטינג. כאוס, אנרכיה ובילבול. שונא לעשות מינגלינג, meet and greet ובעיקר לחכות שיגידו לי איפה לשבת ולשתוק. אבל סוף סוף נגמר השטות הזו. אני את (חלק מהסעיפים ב-) חוזה שלי סיימתי. לפי מה שהבנתי בעונה הבאה, בגלל ההצלחה שלנו, יש להם יותר תקציב. מקווה שההפקה שלהם תהיה יותר טובה.

innocence

New member
אכן לגמרי משעמם..

כבר העלינו תאוריות קונספירציה בנוגע לזכייה של נלה ואור במשימה. אנחנו טוענים שמכיוון שידוע שהפייבוריטים של הצופים הם אלכס וליטל, הזכייה של אור ונלה "תעודד" אותם לשלוח יותר SMSים דווקא לזוג השני = יותר כסף.

elcool

New member
זה בכלל משנה?

אתם יודעים כמה מסרונים נישלחו? כמה נספרו? כמה הלכו לליטל ואלכס? כמה לאור ונלה? איזה אחוז מהם קיבלו בונוס? הם המשימה של הקוקטייל היטתה את הכף? אף אחד לא יודע. כי הם לא מפרסמים. וזה ממש מעצבן אותי. אין לי בעיה עם משימות ערוכות, עם התערבויות של ההפקה. כי זה שואו. יצאתי להגנת העריכה המגמתית מספר פעמים, כי הקהל בא בשביל בידור, וקיבל בידור. הוא קיבל תוכנית משעשעת, דמויות מעניינות וכד'. אבל כשהקהל מוציא מכיסו כסף כדי לבחור במישהו, לדעתי יש לו את הזכות לדעת מה היו התוצאות. מה הניקוד. במיוחד ובמיוחד כאשר מספר פעמים במהלך השידור המנחה מדבר על מספרים ובונוסים. כל מי שהצביע פראייר. שילשלתם עוד כמה אגורות לתוך כיס של חברת הפקה גדולה ומנוכרת. היה עדיף שאותו סכום כסף הייתם מוציאים במכולת על מסטיק. לפחות היה לכם טעם טוב בפה.

innocence

New member
גם לי זה הפריע,

אבל לא מספיק בשביל שיהיה לי משנה. אולי כי אני לא קשורה לתוכנית בשום צורה מלבד להיות הצופה. ציפיתי שיראו אחוזים לפחות, אם לא מספרים מדויקים, אבל במקום מסוים היה לי ברור שאין להם אינטרס לפרסם, כי אנשים יסמסו בכל מקרה. זו גם אחת הסיבות שאני לא מצביעה, אני יודעת שאין לזה משמעות בכלל.

matanbil

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

מה שהכי הצחיק אותי זה שהיתה אפשרות להצביע דרך אתר נענע10 איזה מוזר זה שלא פירסמו את זה בשום מקום, הא? :)

Thumpers

New member
../images/Emo45.gif

בגלל זה לא הצבעתי. הרי רציתי להטות את הכף לטובת אור ונלה - גם אם מדובר בעוד קול אחד שלא ישנה כלום. אבל היה לי ידוע שזה יהיה בזבוז של כסף ועצבים. נכון, מדובר בשקל ואני בהחלט יכולה להרשות לעצמי את זה, אבל זה הפרינציפ. לא מוכנה לממן את ההפקה. נמאס מזה.

אמרנו במהלך הצפייה

כשהראו את פרצופך הנהנה ברמות שניכר שהיית מעדיף לשבת איתנו בפאב מאשר שם
. אבל למה לא הראו לנו בכלל את נטע - את החברות של מאור ורם כן הראו
!

elcool

New member
כי נטע בסוף לא הצתרפה אלי

לקחתי את תומי, חבר מעולה שלי, שעשה בשבילי כבר כל כך הרבה
.

Thumpers

New member
פגשת אותו, יא נעל!

:p אני חייבת לציין שאלעד ובלומנטל אכן נראו סובלים מכל רגע.

למעלה