סופ"ש קסום

danduuu

New member
../images/Emo203.gifסופ"ש קסום../images/Emo203.gif

שיר השבוע של נייטוויש: שיר השבוע לא של נייטוויש: המלצת השבוע: קליפ השבוע[או הופעה,ראיונות וכו']: משהו שאתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא: חווית השבוע: ציטוט השבוע: ספר השבוע: סרט השבוע: תכנית טלוויזיה: תמונת השבוע: מה אתם שומעים עכשיו? שבוע מעולה שיהיה לכם

box 5

New member
אוו אני ראשונה =]

שיר השבוע של נייטוויש: wanderlust שיר השבוע לא של נייטוויש: sonata arctica- shamandalie הוא כבר שיר החודשיים... =] שיר מדהים מדהים מדהים!!! המלצת השבוע: השיר של סונטה... הוא אלוהי.. ברצינות קליפ השבוע[או הופעה,ראיונות וכו']: הביצוע בלייב של shamandalie =] משהו שאתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא: לעבור ת'מבחן בתנ"ך =[ חווית השבוע: הנכשל הראשון שלי בתיכון נחשב? ציטוט השבוע: sometimes we break the unbreakable, sometimes... ספר השבוע: אין אין סרט השבוע: עדיין אין תכנית טלוויזיה: CSI שליטה
תמונת השבוע: נופ מה אתם שומעים עכשיו? נדה =]

Lillith Dirge

New member
נאמ

אני צריכה להגיד את שיר השבוע שלהם שלי? אממ אוקי שיר השבוע של נייטוויש: over the hills and far away (רק כי זה מזכיר לי סיטואציה מסויימת כרגע) שיר השבוע לא של נייטוויש: Elegeion- Scars (מומלץ בחום) המלצת השבוע: Elegeion- Scars קליפ השבוע[או הופעה,ראיונות וכו']: לא ראיתי שום דבר כזה השבוע :] משהו שאתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא: שיהיה קל ללמוד עד 5. חווית השבוע: פגשתי מישהו שאף פעם לא ראיתי ואני מדברת איתו שנתיים :D ציטוט השבוע: "מה את רצינה?!" ספר השבוע: לא קראתי משהו מעניין השבוע :( סרט השבוע: חותנת בהפרעה (נו לא היה מה לראות) תכנית טלוויזיה: האנטומיה של גריי. (בכיתי) תמונת השבוע: תמונה שלי עם הצלב ההפוך שחברה שלי קנתה לי :D ואם טעיתי במילוי של הדבר הזה ולא הייתי אמורה למלא אותו אז סורי אני עילגת :]

Lillith Dirge

New member
אה כן.

אני כרגע מאזינה לרדיו גות'י. www.gothmetal.net/radio מומלץ. מוזיקה גותית על כל סוגיה מכל העולם. :]

Lillith Dirge

New member
אכן.

אתמול היו שירים ממש יפים :Dאני רוצה לשלוח לך את השיר שהמלצתי עליו.כשתיהי במחשב תגידי לי. אה והנה התמונה... שלדעתי זאת התמונה הכי יפה שראיתי השבוע. (לא של נייטוויש)

LadySilkworm

New member
אני כרגע במחשב.

חעחע, איך תמיד חיכיתי לשמוע ברדיו את תומאס. אבל שמעתי אותו! התמונה הזאת כ"כ יפה, יש לך את האתר שלקחת אותה ממנו? D:

LadySilkworm

New member
הנה אני מתחברת.

למרות שאני תכף הולכת.. אבל אני אחזור בערב. ואממ מאיזה דיואנט ארט?

אני

שיר השבוע של נייטוויש: beauty of the beast שיר השבוע לא של נייטוויש: the amaranth- Draconian המלצת השבוע: תשמעו draconian
קליפ השבוע: אין משהו שאתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא: להצליח בפיזיקה ולהצליח בהסטוריה חווית השבוע: לא עשיתי שום דבר מעניין
ציטוט השבוע: חארד דיסק זה לא צריך מחליף. מה אתם שומעים עכשיו: The amaranth- Draconian

LadySilkworm

New member
me

שיר השבוע של נייטוויש: אמממ.. אני באמת לא יודעת. שיר השבוע לא של נייטוויש: Air- Cheery Blossom Girl [חרוש אבל מרגיע]. המלצת השבוע: הספר של השבוע קליפ השבוע[או הופעה,ראיונות וכו']: אני רואה עכשיו קליפ, שפורצים לבצפר שלי XDDDD משהו שאתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא: לעבור את המבחן בא"י! :) חווית השבוע: אין משהו ציטוט השבוע: - ספר השבוע: מישהו לרוץ איתו\דוד גרוסמן -סגידה!!!!!!!!11- סרט השבוע: מישהו לרוץ איתו, כן כן XD ראיתי אותו שוב אחרי שראיתי אותו פעם אחת בחופש הגדול. תכנית טלוויזיה: לא ראיתי השבוע כלום |: תמונת השבוע: סתם כי הבטחתי :) מה אתם שומעים עכשיו? Beautiful Sin- Take Me Home

למעלה