שאלון!

Rioter

New member
חוששני שכן ../images/Emo2.gif

את לומדת להיסטוריה? גם ידיד שלי לומד, אני למדתי השנה חצי מהחומר הזה O: פינסקר, יהודה בן אליעזר וכו' וכו'. אגב XD מרוב ספרים שמכרתי היום, הייתי שיכורה לגמריי. ישבנו מתחת לדוכן שלנו וצעקנו: "מכבי צעיר! סימניות בשקל! מכבי צעיר! ספרים בזול!" הייתי במצב כפית מטורף, ושקד אומרת לי: "רואה שיר? את למשל, מסוג הטיפוסים שיכולים להיות שיכורים בלי לשתות בכלל.."

dollzy

New member
א) מצב כפית? :|

ב) כן אני לומדת בדיוק על זה. פינסקר היה אחד מהוגי הדעות של הציונות המעשית יחד עם משה לילבלום. ויהודה בן אליעזר היה ממחיי השפה העיברית. הוא המציא מילים חדשות והוציא עיתונים. שקט שיר שקט! שמישהו יעזור לי!!!! %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

Rioter

New member
א) נו כן, הייתי מסטולה כזאת O:

ב) פינסקררר, כפרההההההעליוווו.

May Love Beli

New member
עונה...

התחלה שם: מאי גיל: 14 מה נשמע? סבבה מה איתך? איך החיים? סבבה איך אצלך? הכל טוב? מעולה... מה קורה? עדיין מעולה מה המצב?^^ מה העיניינים? ^^^^^^^^ הכל בסדר?..... מה ככה? ..... מה חדש?........ שינה באיזה שעה בערך אתה הולך לישון בלילה? לא יודעת אתה מתקשה להירדם? לפעמים. וזה מעצבןןן!!
עם מה אתה נירדם? דובי/מוזיקה? טלויזיה
אני שמה אותה על טיימר...
האם אתה לוקח כדורי שינה/ כדור שונה שעוזר לך לישון? לא האם אתה מסוגל להירדם כשמישהו שוכב לצידך? זה קצת מעצבן אותי האמת... אבל אני מתישהו נרדמת האם אתה מסוגל להירדם עם אור? אם אני ממש עייפה- אז כן האם אתה ישן עם כרית/ מעיף אותה בהמשך? 2 כריות! מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני שאתה הולך לישון? מצחצחת שיניים האם אתה ישן עם מנורת לילה? לעיתים רחוקות מאודדדד אתה מתעורר באמצע הלילה? לא אם כן; למה אתה מתעורר באמצע הלילה בגלל : - שחלמת חלום רע?--- - שאתה צמא?--- - שאתה חייב לשירותים?--- האם אתה זוכר חלומות שלך? כל הזמן מה מעיר אותך בבוקר? האמת שאני שמה שני שעונים ואני לא מתעוררת מהם
. אז אמא
באיזה מצב רוח אתה קם על הבוקר? די טוב.. אלא אם כן יש מבחן מעצבן באותו יום... מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאתה מתעורר? "עוד פעם בצפרר??????
" אלא אם כן זה חופש
מה הדבר הראשון שאתה אומר כשאתה קם? "אין לי כוחח" מה הדבר הראשון שאתה עושה אחרי שאתה קם? שותה משו האם קל לך להתעורר בבוקר? לא כמה שעות אתה ישן ביממה? בערך 8 אתה אוהב לישון?כן זה או זה אריק איינשטיין או רמי פורטיס? אריק איינשטיין דבש או ריבה? לא ולא חגים או שבתות? חגים פרפרים או ציפורים? פרפים בילוי במקום שקט ופסטורלי,או במקום רועש? שקט ופסטורלי! ובלי אנשים בורקס או טוסט? טוסט רכבת הרים או ספינת פיראטים? רכבת הרים נסיעה איטית או מהירה? לא יודעת
שניצל או עוף? שניצל... אבל מעדיפה לא לאכול אותם בכלל... שם לבן-מתן או נתן? מתן מה יותר חשוב לך בבן/ת הזוג-יופי או חכמה? לא יודעת סלט חצילים,או סלט טונה? טונה מה עדיף להיות-פראייר או אגואיסט? גם לא יודעת רוב הזמן אתה עצוב או שמח? שמחה לילה או צהרים? צהריים ביסלי או במבה? במבה ים או בריכה? בריכה אבטיח או מלון? מלון מנגו או אפרסק? מנגו מתוק או מלוח? מתוק חם או קר? קר גופיה או חצי שרוול? חצי שרוול לחם או פיתה? שניהם כלב או חתול? חתול כללי 1.מה הן לדעתך התכונות החשובות ביותר שאדם צריך בכדי להגיע לגדולה והצלחה? כנות, יושר ועוד כמה שבטוח יעלו לי לראש כשאני אשלח 2.מה הן לדעתך התכונות שעלולות למנוע מאדם להצליח ואסור שבשום פנים ואופן יהיה לו אותן? אגואיסטיות, פתיל קצר... 3.מה תרצה להיות בעתיד בחייך? בראש ובראשונה להיות מאושרת ובריאה! 4.וממתי יש לך את החלום הנ"ל? מתמיד
5.מה הן התכונות הדומיננטיות ביותר אצלך? מתעצבנת מהר, עצלנית, כנה... 6.מה דעתך על התופעה שבה אנשים מדברים על עצמם בגוף שלישי? לא יודעת 7.יש לך הרבה חברים? כן 8.תן כמה וכמה דוגמאות לשילובים בין שני צבעים(שחור ולבן,כחול ולבן,וכ"ו) שלדעתך הם יפים במיוחד: אדום ושחור, כחול ולבן ויש עוד פול! 9.אוהב ילדים? כן 10.האם היתה לך פעם התאהבות ממש מוזרה?אם כן,ספר טיפה... לא 11.מה הוא הרגש הדומיננטי ביותר אצלך?מה זה אומר? 12.מה דעתך על הסדרה ה"אלופה"?(אם אתה צופה)? נחמדה... לפעמים אני לא ממש מבינה:S 13.מה גורם לך יותר מכל לאהוב בן אדם מסויים? מאיזה בחינה של לאהוב? 14.מה גורם לך יותר מכל לשנוא אדם מסויים? מגעיל כלפי אחרים, לא אכפת לו מאחרים, עושה מה בראש לו... 15.ספר בקצרה מה הן תכניותיך לשנה הקרובה: לי בעצמי אין מושג... הודגש באמצעות מדגישומטיק

Farooq

New member
בכיף!!! [מישהו מתכנן לקרוא?]

התחלה שם: איציק. גיל: 17. מה נשמע? עייף. איך החיים? מעייפים אבל מלאי תקווה. הכל טוב? אין חיה כזו. מה קורה? עייף. מה המצב? ^ מה העיניינים? ^ הכל בסדר? ^ מה ככה? ככה זו לא תשובה. מה חדש? מה שלא ישן. סתם, מי שירצה לדעת אני אשמח לפרט. שינה באיזה שעה בערך אתה הולך לישון בלילה? 23:00. אתה מתקשה להירדם? לאו דווקא. עם מה אתה נירדם? דובי/מוזיקה? עם עצמי והכרית. האם אתה לוקח כדורי שינה/ כדור שונה שעוזר לך לישון? לא. האם אתה מסוגל להירדם כשמישהו שוכב לצידך? תלוי מי..
האם אתה מסוגל להירדם עם אור? כן, לא מכשול כבד. האם אתה ישן עם כרית/ מעיף אותה בהמשך? כרית שתעוף באמצע הלילה. מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני שאתה הולך לישון? מצחצח שיניים ועושה פיפי. האם אתה ישן עם מנורת לילה? נופ. אתה מתעורר באמצע הלילה? גם לא בדרך כלל, אלא אם כן יש סיוט או זבוב מציק. אם כן; למה אתה מתעורר באמצע הלילה בגלל : - שחלמת חלום רע? כן. - שאתה צמא? כן. - שאתה חייב לשירותים? לא. האם אתה זוכר חלומות שלך? בדרך כלל, כן. מה מעיר אותך בבוקר? האור דרך הוילון או אמא שלי שמשמשת כשעון מעורר. באיזה מצב רוח אתה קם על הבוקר? תלוי. מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאתה מתעורר? על אדם אהוב. מה הדבר הראשון שאתה אומר כשאתה קם? "אההה!!!" מה הדבר הראשון שאתה עושה אחרי שאתה קם? מצחצח שיניים ופיפי. האם קל לך להתעורר בבוקר? לא. כמה שעות אתה ישן ביממה? 8-9. צריך גם לעשות דברים. אתה אוהב לישון? כן. זה או זה אריק איינשטיין או רמי פורטיס? איינשטיין בענק! דבש או ריבה? ריבה. חגים או שבתות? חגים. פרפרים או ציפורים? ציפורים. בילוי במקום שקט ופסטורלי,או במקום רועש? שקט ופסטורלי. בורקס או טוסט? טוסט. רכבת הרים או ספינת פיראטים? רכבת הרים. נסיעה איטית או מהירה? איטית, שיהיה כיף להנות מהחוויה. שניצל או עוף? שניצל. שם לבן-מתן או נתן? מתן. מה יותר חשוב לך בבן/ת הזוג-יופי או חכמה? טוב לב. סלט חצילים,או סלט טונה? סלט טונה! מה עדיף להיות-פראייר או אגואיסט? בין לבין. רוב הזמן אתה עצוב או שמח? שמח. לילה או צהרים? צהריים. ביסלי או במבה? במבה. ים או בריכה? בריכה. אבטיח או מלון? מלון. מנגו או אפרסק? מנגו. מתוק או מלוח? מתוק. חם או קר? גם וגם. גופיה או חצי שרוול? לא יודע? לחם או פיתה? פיתה. כלב או חתול? כלבים. כללי 1.מה הן לדעתך התכונות החשובות ביותר שאדם צריך בכדי להגיע לגדולה והצלחה? נחישות והתמדה. 2.מה הן לדעתך התכונות שעלולות למנוע מאדם להצליח ואסור שבשום פנים ואופן יהיה לו אותן? תמרון לא מוצלח, ורצון רע. 3.מה תרצה להיות בעתיד בחייך? כלכלן. 4.וממתי יש לך את החלום הנ"ל? גיל.... 7. 5.מה הן התכונות הדומיננטיות ביותר אצלך? אסרטיביות, נחישות, נחמדות וטוב לב. זה נכון. או זה נכון. 6.מה דעתך על התופעה שבה אנשים מדברים על עצמם בגוף שלישי? דרך להעביר את עצמך במסר שלא יהיה כל כך מביך. קורה. 7.יש לך הרבה חברים? כמה זה הרבה? 8.תן כמה וכמה דוגמאות לשילובים בין שני צבעים(שחור ולבן,כחול ולבן,וכ"ו) שלדעתך הם יפים במיוחד: כחול בהיר וכחול כהה.
אני לא מקורי. 9.אוהב ילדים? כן. 10.האם היתה לך פעם התאהבות ממש מוזרה?מה נחשב למוזר?
11.מה הוא הרגש הדומיננטי ביותר אצלך? טוב לב. 12.מה דעתך על הסדרה ה"אלופה"? היא פסדר. 13.מה גורם לך יותר מכל לאהוב בן אדם מסויים? הוא עצמו. הפנימיות, מה שמרכיב אותו. לא יודע איך להסביר. 14.מה גורם לך יותר מכל לשנוא אדם מסויים? רצון לרוע, התנשאות, ויהירות גדולה מהכל. חוסר אמפטיה ולא רצון לעזור אלא רק להפיל. 15.ספר בקצרה מה הן תכניותיך לשנה הקרובה: לעבוד, לחסוך, ללמוד לפסיכומטרי, לנסוע לארה"ב.

Rioter

New member
אתה ממש חמוד ../images/Emo2.gif

XD לאדעת להסביר את עצמי. אתה נשמע בנאדם מגניב D=

סינטטית

New member
האעעע באתי לענות ו..

תוך כדי נכנסתי לתיבה האישית שלי בהיידפארק, לבדוק אם המערכת ראו את ההודעה ששלחתי להם בקשר לפורום שאני מנהלת ו.... איך שאני נכנסת לתיבה, גפן שלח לי הודעה!! :| הרגע, חחח חחח איזה מלחיץ זה היה לא הבנתי מאיפה זה בא!@ ו...עכשיו שסיימתי להתרגש אני אענה :)

עונה, ותודה שהפגתם את שעמומי

התחלה שם: שירה גיל: 17 וחצי מה נשמע? ברוך ה' איך החיים? סבבה הכל טוב? הכל יחסי מה קורה? אני קורא מה המצב? חצב מה העיניינים? בונים בניינים הכל בסדר? סבבה בכפר סבא מה ככה? זולה בעפולה מה חדש? בגרות באזרחות זה חדש! שינה באיזה שעה בערך אתה הולך לישון בלילה? כשיש בגרות או מתכונת ללמוד אז 1 בלילה אם לא אז בין 23:00 ל00:00 אתה מתקשה להירדם? לא ממש.. עם העייפות שלי קצת קשה להתקשות חח עם מה אתה נירדם? דובי/מוזיקה? עם כרית.. אני חובקת כריות בלילה במקום דובי.. האם אתה לוקח כדורי שינה/ כדור שונה שעוזר לך לישון?לא ואין לי מושג אם זה עוזר מאמינה שכן אתם יודעים כדור שינה.. האם אתה מסוגל להירדם כשמישהו שוכב לצידך?כן.. אני ישנה עם אמא שלי כשאחי חוזר מהצבא ותופס לי את המיטה (מעיפים את אבא שלסלון חח) האם אתה מסוגל להירדם עם אור? כן! האם אתה ישן עם כרית/ מעיף אותה בהמשך? לפעמים עם כרית לפעמים מעיפה אותה באמצע ולפעמים מראש בלי כרית.. מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני שאתה הולך לישון? אומרת קריאת שמע שעל המיטה.. האם אתה ישן עם מנורת לילה? לא אתה מתעורר באמצע הלילה? כן לפעמים.. אם כן; למה אתה מתעורר באמצע הלילה בגלל : - שחלמת חלום רע? לפעמים.. - שאתה צמא? כןןןן זה קורה לי מלא.. אבל למה מה כבר עשיתי שם שאני צמאה?? - שאתה חייב לשירותים? גם קורה לי לפעמים.. האם אתה זוכר חלומות שלך?כןןן מה מעיר אותך בבוקר?אמא! באיזה מצב רוח אתה קם על הבוקר? תלוי איך מעירים אותי ומה הולך מסביבי... מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאתה מתעורר? אממ.. לא יודעת.. מה הדבר הראשון שאתה אומר כשאתה קם?עוד שניה? מה הדבר הראשון שאתה עושה אחרי שאתה קם?שוטפת פנים נוטלת ידיים הולכת לשירותים אומרת ברכות השחר.. האם קל לך להתעורר בבוקר? אממ.. כן.. כמה שעות אתה ישן ביממה? תלוי אם אני ישנה צהריים אז זה שעה יותר מלילה לבד.. אבל זה לא קבוע נע בין 6 ל10 שעות.. אתה אוהב לישון? בטחח.. זה או זה אריק איינשטיין או רמי פורטיס? אריק איינשטיין דבש או ריבה?שומדבר חגים או שבתות?שבתות פרפרים או ציפורים?אמממ.. לא זה ולא זה.. בילוי במקום שקט ופסטורלי,או במקום רועש? שקט ורגוע.. בורקס או טוסט? טוסט רכבת הרים או ספינת פיראטים? שומדבר.. אני פחדנית רצח נסיעה איטית או מהירה? איטית שניצל או עוף? לא זה ולא זה! שם לבן-מתן או נתן? מתן למרות שגם זה לא משהו.. מה יותר חשוב לך בבן/ת הזוג-יופי או חכמה? חכמה, בנתיים לא פגשתי הרבה שמכוערים לדעתי.. סלט חצילים,או סלט טונה? טונה מה עדיף להיות-פראייר או אגואיסט? פראייר רוב הזמן אתה עצוב או שמח? שמח לילה או צהרים? צהריים ביסלי או במבה? ביסלי ים או בריכה? ים.. אבטיח או מלון? מלון מנגו או אפרסק? כלום.. מתוק או מלוח? מלוח חם או קר? קר גופיה או חצי שרוול? 3/4 לחם או פיתה? לחם כלב או חתול? שומדבר.. כללי 1.מה הן לדעתך התכונות החשובות ביותר שאדם צריך בכדי להגיע לגדולה והצלחה? יושר 2.מה הן לדעתך התכונות שעלולות למנוע מאדם להצליח ואסור שבשום פנים ואופן יהיה לו אותן? צביעות.. 3.מה תרצה להיות בעתיד בחייך? גרפיקאית 4.וממתי יש לך את החלום הנ"ל? מאז כתה י' 5.מה הן התכונות הדומיננטיות ביותר אצלך? שמחה הומור.. 6.מה דעתך על התופעה שבה אנשים מדברים על עצמם בגוף שלישי? זוועה 7.יש לך הרבה חברים? כן 8.תן כמה וכמה דוגמאות לשילובים בין שני צבעים(שחור ולבן,כחול ולבן,וכ"ו) שלדעתך הם יפים במיוחד: כל דבר עם שחור וגם כל דבר עם כחול.. 9.אוהב ילדים? מאוד.. 10.האם היתה לך פעם התאהבות ממש מוזרה?אם כן,ספר טיפה... לא 11.מה הוא הרגש הדומיננטי ביותר אצלך? שמחה וחום.. 12.מה דעתך על הסדרה ה"אלופה"?(אם אתה צופה)? נחמדה 13.מה גורם לך יותר מכל לאהוב בן אדם מסויים? כשהוא מקבל אותי כמו שאני.. 14.מה גורם לך יותר מכל לשנוא אדם מסויים? שהוא שקרן וצבוע.. 15.ספר בקצרה מה הן תכניותיך לשנה הקרובה: שירות לאומי ופסיכומטרי

סינטטית

New member
:)

התחלה שם: אור גיל: עוד מעט 17 מה נשמע? אחלה, מה איתך? איך החיים? יפים הכל טוב? למה לא מה קורה? סבב בה אבא בא אריה מכפר סבא בא מה המצב? חצב! מה העיניינים? נו מה? הכל בסדר? כן מה ככה? זה מתחיל לעצבן חח מה חדש? גפן שלח לי הודעה!~!!! שינה באיזה שעה בערך אתה הולך לישון בלילה? 12-1 אתה מתקשה להירדם? לפעמים עם מה אתה נירדם? דובי/מוזיקה? מחשבות האם אתה לוקח כדורי שינה/ כדור שונה שעוזר לך לישון? לא האם אתה מסוגל להירדם כשמישהו שוכב לצידך? כן האם אתה מסוגל להירדם עם אור? כן האם אתה ישן עם כרית/ מעיף אותה בהמשך? 2 כריות מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני שאתה הולך לישון? במחשב האם אתה ישן עם מנורת לילה? לא אתה מתעורר באמצע הלילה? לפעמים אם כן; למה אתה מתעורר באמצע הלילה בגלל : הממ לא יודעת לפעמים סתם כי חלמתי חלום רע - שחלמת חלום רע? הא, חח, כן - שאתה צמא? לא - שאתה חייב לשירותים? לפעמים האם אתה זוכר חלומות שלך? בדר"כ כן מה מעיר אותך בבוקר? שעון מעורר באיזה מצב רוח אתה קם על הבוקר? עייפה מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאתה מתעורר? מה השעה מה הדבר הראשון שאתה אומר כשאתה קם? לא אומרת כלום מה הדבר הראשון שאתה עושה אחרי שאתה קם? מצחצחת שיניים האם קל לך להתעורר בבוקר? לא קל אבל לא קשה מידי כמה שעות אתה ישן ביממה? תלוי אתה אוהב לישון? מאוד! זה או זה אריק איינשטיין או רמי פורטיס? אריק דבש או ריבה? דבש חגים או שבתות? חגים פרפרים או ציפורים? פרפרים בילוי במקום שקט ופסטורלי,או במקום רועש? רועש בורקס או טוסט? טוסט רכבת הרים או ספינת פיראטים? פיראטים נסיעה איטית או מהירה? מהירה שניצל או עוף? שניצל שם לבן-מתן או נתן? מתן מה יותר חשוב לך בבן/ת הזוג-יופי או חכמה? גם וגם סלט חצילים,או סלט טונה? לא ולא מה עדיף להיות-פראייר או אגואיסט? פרייאר רוב הזמן אתה עצוב או שמח? שמחה לילה או צהרים?לילה ביסלי או במבה? במבה!!!! ים או בריכה? ים אבטיח או מלון? אבטיח מנגו או אפרסק? מנגו מתוק או מלוח? מתוק חם או קר? קר גופיה או חצי שרוול? חצי לחם או פיתה? לחם כלב או חתול?כלב כללי 1.מה הן לדעתך התכונות החשובות ביותר שאדם צריך בכדי להגיע לגדולה והצלחה? התמדה, ולהאמין בעצמו 2.מה הן לדעתך התכונות שעלולות למנוע מאדם להצליח ואסור שבשום פנים ואופן יהיה לו אותן? הממ 3.מה תרצה להיות בעתיד בחייך? מדריכה לצניחה חופשית 4.וממתי יש לך את החלום הנ"ל? מגיל 12 בערך אולי לפני 5.מה הן התכונות הדומיננטיות ביותר אצלך? אוהבת מכל הלב 6.מה דעתך על התופעה שבה אנשים מדברים על עצמם בגוף שלישי? חחח מוזרים 7.יש לך הרבה חברים? יאפ 8.תן כמה וכמה דוגמאות לשילובים בין שני צבעים(שחור ולבן,כחול ולבן,וכ"ו) שלדעתך הם יפים במיוחד: ורוד בהיר וצהוב בננה 9.אוהב ילדים? מאוד 10.האם היתה לך פעם התאהבות ממש מוזרה?אם כן,ספר טיפה... כן, לא צריך לספר חח 11.מה הוא הרגש הדומיננטי ביותר אצלך? הממ 12.מה דעתך על הסדרה ה"אלופה"?(אם אתה צופה)? נחמדת, אני צופה אבל לא קבוע 13.מה גורם לך יותר מכל לאהוב בן אדם מסויים? האופי 14.מה גורם לך יותר מכל לשנוא אדם מסויים? האופי, גם 15.ספר בקצרה מה הן תכניותיך לשנה הקרובה: יש הרבה הודגש באמצעות מדגישומטיק

למעלה