שאלון!

dollzy

New member
:|

בבקשה אל תגידי לי שענית את כל השאלון והוא עשה לך ללא נושא :O

DoRiNuS sMiNiA

New member
הייתה לי תחושה שזה יקרה..../images/Emo6.gif

נו,מה ציפית מתפוז? שמשהו יהיה סוף כל סוף נורמלי?XD

R o n 2 5 6

New member
אז תפסיקי לעשות הוספת תגובה מהירה!

תפסיקו להתעצל ותלחצו על הוספת תגובה(לא מהירה!)

dollzy

New member
יופי למה מה קרה??

(בואנה אני נשמעת ערסית) אחרי זה יתקע לי המחשב לחצי שנה!

dollzy

New member
אני לא מבינה כאילו הם לא קולטים שיש

בעיה? בחייאת ראבק שיסדרו את זה כבר! למה יש לי הרגשה שעכשיו יהיה לי "ללא נושא" דודיע

R o n 2 5 6

New member
הם יודעים שיש בעיה והם ינסו לסדר

אותה. כרגע הם עוסקים בדברים אחרים. בכל מקרה,מי שיכול,שלא ישלח תגובה מהירה

j u l i a 1 3

New member
המשפט האחרון היה מטומטם

אם היה "ללא נושא" לא היינו רואים את המשפט הזה בכל מקרה XD

dollzy

New member
תאמיני לי אני כבר לא יודעת מה אני

אומרת.. מ8:00 אני שקועה בהיסטוריה..

DoRiNuS sMiNiA

New member
שנים לא עניתי על שאלון../images/Emo6.gif

התחלה
שם:דורין [צ'ו] גיל:12 [
] מה נשמע?עידן חרא בן קקי איך החיים? סבביבבי:] הכל טוב?יכול להיות יותר גרוע. מה קורה?אני קורא מה המצב?הבטחוני או הכלכלי? מה העיניינים?בונים בניינים [מישהו אמר את זה כבר פעם
] הכל בסדר?לכשאני אשבור לעידן את האף,הכל יהיה מצויין!
מה ככה?אני בדרכי לשבור למישהו את האף:] מה חדש?ואם אני יגיד שכן,זה יעזור לי במשהו?
שינה
באיזה שעה בערך אתה הולך לישון בלילה?11 אתה מתקשה להירדם?תלוי עם מה אתה נירדם? דובי/מוזיקה?עם מחשבות האם אתה לוקח כדורי שינה/ כדור שונה שעוזר לך לישון?כן,פעמיים ביום...אני רק בת 12,הכדורים יחכו לי קצת:] האם אתה מסוגל להירדם כשמישהו שוכב לצידך?אחותי איתי בחדר,נראה לי שזה לא מסובך כל כך [והייתי מכורה לישון עם אמא עד גיל6 או 7
] אם שרדתי מחנה של הנוע"ל...קטנטן עליי! האם אתה מסוגל להירדם עם אור?לא! [אני בכלל בעייתית עם שינה] האם אתה ישן עם כרית/ מעיף אותה בהמשך?אני בדרך כלל בבוקר מוצאת את עצמי מזניחה את הכרית במקומה. מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני שאתה הולך לישון?לנג'ס לאמא שלי שאני לא עייפה ושאני אשרוד את הבוקר גם אם אני אתעורר מאוחר. האם אתה ישן עם מנורת לילה?פעם. אתה מתעורר באמצע הלילה?לפעמים. אם כן; למה אתה מתעורר באמצע הלילה בגלל : - שחלמת חלום רע?כבר לומדים להתגבר על זה אבל,
- שאתה צמא?בדרך כלל אני חוזרת לישון - שאתה חייב לשירותים?הממ,רק כשממש כואבת הבטן כי אני דוחה את זה לבוקר,אני פשוט אדם עצלן!
- כשיתוש בא ומזמזם לך על האוזן וכבר אכל לך חצי גוףכמה לילות מתוקים הלכו לי על היצור הזה [שימו
שהוספתי את האופציה הזאת לעצמי] האם אתה זוכר חלומות שלך?תלוי עד כמה הם הזויים. מה מעיר אותך בבוקר?אמא באיזה מצב רוח אתה קם על הבוקר? הקול שלי צרוד נורא
ובדרך כלל נורא עצבנית. מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאתה מתעורר?הלוואי שאמא שלי תרחם עליי ותיתן לי להבריז
מה הדבר הראשון שאתה אומר כשאתה קם?אני רוצה לישון מה הדבר הראשון שאתה עושה אחרי שאתה קם?מעצבנת על אמא שלי ואז לשירותים. [אמא שלי ממש אומללה ממני,ואני עוד מתלוננת] האם קל לך להתעורר בבוקר?ממש-לא! כמה שעות אתה ישן ביממה?הממ...הכי הרבה בערך 9 שעות,שישבת 12 שעות
אתה אוהב לישון?מאוד [רק בבוקר!]
זה או זה
אריק איינשטיין או רמי פורטיס?אביב גפן דבש או ריבה?דבש חגים או שבתות?חופשים פרפרים או ציפורים?פרפר מזכיר לי ג'וק,אז כנראה שציפור
בילוי במקום שקט ופסטורלי,או במקום רועש?את האמת,זה לא משנה לי. בורקס או טוסט?תלוי מה המוזה שלך. רכבת הרים או ספינת פיראטים?רכבת הרים! אני בכיתי מהספינת פיראטים המרושעת הזאת! יום שלם הרגליים שלי רעדו!
נו נו נו! ספינה רעה! נסיעה איטית או מהירה?משהו באמצע שניצל או עוף?שניצל זה לא סוג של עוף?
שם לבן-מתן או נתן?מה הוא חננה,עזבו,נתן,החמוד מהפיג'מות [גם ראיתי אותו בסרטון,במוזיאון ההגנה,נורא מרגש] מה יותר חשוב לך בבן/ת הזוג-יופי או חכמה?שילוב של שניהם סלט חצילים,או סלט טונה?אל תביאו טונה לאיזור שלי,אני מקיאה מהריח של זה,הוכח מחקרית,גם חצילים לא ממש עושה לי טוב. מה עדיף להיות-פראייר או אגואיסט?משהו באמצע רוב הזמן אתה עצוב או שמח?תלוי מי ומה. לילה או צהרים?אחרי צהריים-ערב,אני אישית אדם של חושך. ביסלי או במבה?צ'יפס ים או בריכה?ימבריכה אבטיח או מלון?אבטיח מנגו או אפרסק?לא זה ולא זה
מתוק או מלוח?תלוי במוזה חם או קר?חמקר גופיה או חצי שרוול?אם אני מתעצלת לגלח,אז חצי שרוול,אבל אני אוהבת גופיות. לחם או פיתה?לחם כלב או חתול?דורינוצ'
כללי|גלובוס
1.מה הן לדעתך התכונות החשובות ביותר שאדם צריך בכדי להגיע לגדולה והצלחה?להיות ישר 2.מה הן לדעתך התכונות שעלולות למנוע מאדם להצליח ואסור שבשום פנים ואופן יהיה לו אותן?צביעות ולכלוך 3.מה תרצה להיות בעתיד בחייך?שחקנית/תסריטאית,מה שבטוח,אני אהיה קרובה למצלמה ולבמה. 4.וממתי יש לך את החלום הנ"ל?מכיתה ה' שנחשפתי לתיאטרון,ובכללי תמיד החמיאו לי על הכתיבה. 5.מה הן התכונות הדומיננטיות ביותר אצלך?הממ,זה אני צוחקת מכל דבר נחשב? 6.מה דעתך על התופעה שבה אנשים מדברים על עצמם בגוף שלישי?ידידיה ויטל? 7.יש לך הרבה חברים?משתדלת שיהיו 8.תן כמה וכמה דוגמאות לשילובים בין שני צבעים(שחור ולבן,כחול ולבן,וכ"ו) שלדעתך הם יפים במיוחד:ירוק ושחור,הצבעים האהובים עליי
גם צהוב וסגול שילוב לא רע. 9.אוהב ילדים?כשהם לא בוכים 10.האם היתה לך פעם התאהבות ממש מוזרה?אם כן,ספר טיפה...הממ,היום נדלקתי על ילד מהכיתה שלי,נורא נחמד,אבל ירד לי ממנו,לפני כמה חודשים היינו חברים לחמש דקות אם אני לא טועה. 11.מה הוא הרגש הדומיננטי ביותר אצלך?יש לי נטייה לבכות מדברים טיפשיים,אבל מדברים שבאמת דורשים דמעות,אני נשארת רגועה. [רגע,זה נקרא רגש?
] 12.מה דעתך על הסדרה ה"אלופה"?(אם אתה צופה)?ידידיה פדידה,סתם,נורא מצחיקה. 13.מה גורם לך יותר מכל לאהוב בן אדם מסויים?שהוא אמיתי,אוהב ושונה,אני לא אוהבת אנשים רגילים. 14.מה גורם לך יותר מכל לשנוא אדם מסויים?צביעות והיכולת לתקוע סכים בגב לחבר הכי טוב. 15.ספר בקצרה מה הן תכניותיך לשנה הקרובה:למוד תיאטרון והרבה,סתם,בכללי אני נותת לדברים לקרות,בלי לצפות למשהו,החיים מפתיעים. הודגש באמצעות מדגישועידן חרא בן קקי

../images/Emo27.gifעונה

התחלה
שם: קרן
מה נשמע? בסדר..סביר..
איך החיים? סבירים
הכל טוב? כמעט הכל (שזה גם אחלה,כן?)
מה קורה? ^^
מה המצב? ^^
מה העיניינים? ^^
הכל בסדר? ^^
מה ככה? ^^
מה חדש? חלאסס!!
שינה
באיזה שעה בערך אתה הולך לישון בלילה? מאוחר..2:00..לפעמים אחרי
אתה מתקשה להירדם? לפעמים כן
עם מה אתה נירדם? דובי/מוזיקה? דובי.אוקי
האם אתה לוקח כדורי שינה/ כדור שונה שעוזר לך לישון? לא..
האם אתה מסוגל להירדם כשמישהו שוכב לצידך? ברור
האם אתה מסוגל להירדם עם אור? לא
האם אתה ישן עם כרית/ מעיף אותה בהמשך? ישנה עם כרית
מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני שאתה הולך לישון? חושבת על היום הארוך שעבר ומה אני אעשה מחר
האם אתה ישן עם מנורת לילה? לא
אתה מתעורר באמצע הלילה? לפעמים, לעיתים רחוקות
אם כן; למה אתה מתעורר באמצע הלילה בגלל :
- שחלמת חלום רע? לפעמים
- שאתה צמא? לא
- שאתה חייב לשירותים? לא
האם אתה זוכר חלומות שלך? לרוב כן
מה מעיר אותך בבוקר? אבא
באיזה מצב רוח אתה קם על הבוקר? תלוי מה השעה
מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאתה מתעורר? "איזה יום היום?"
מה הדבר הראשון שאתה אומר כשאתה קם? "נוו..עוד מעט.."
מה הדבר הראשון שאתה עושה אחרי שאתה קם? חושבת
האם קל לך להתעורר בבוקר? לא ממש
כמה שעות אתה ישן ביממה? ביממה או בלילה? בלילה בערך 4..אולי 5..
אתה אוהב לישון? כן
זה או זה
אריק איינשטיין או רמי פורטיס? אריק
דבש או ריבה? לא זה ולא זה
חגים או שבתות? שבתות וחגים
פרפרים או ציפורים? פרפרים
בילוי במקום שקט ופסטורלי,או במקום רועש? שקט ופסטורלי
בורקס או טוסט? בורקס
רכבת הרים או ספינת פיראטים? רכבת הרים
נסיעה איטית או מהירה? איטית
שניצל או עוף? לא זה ולא זה
שם לבן-מתן או נתן? מתן
מה יותר חשוב לך בבן/ת הזוג-יופי או חכמה? חכמה
סלט חצילים,או סלט טונה? לא זה ולא זה
מה עדיף להיות-פראייר או אגואיסט? לא יודעת..
רוב הזמן אתה עצוב או שמח? שמחה
לילה או צהרים? לילה
ביסלי או במבה? ביסלי
ים או בריכה? ים
אבטיח או מלון? אבטיח
מנגו או אפרסק? אפרסק
מתוק או מלוח? מתוק
חם או קר? חם@
גופיה או חצי שרוול? גופיה
לחם או פיתה? פיתה
כלב או חתול? כלב
כללי
1.מה הן לדעתך התכונות החשובות ביותר שאדם צריך בכדי להגיע לגדולה והצלחה? צניעות
2.מה הן לדעתך התכונות שעלולות למנוע מאדם להצליח ואסור שבשום פנים ואופן יהיה לו אותן? גאוותניות (?)
3.מה תרצה להיות בעתיד בחייך? שחקנית תאטרון/במאית בתאטרון
4.וממתי יש לך את החלום הנ"ל? שחקנית מאז ומתמיד, במאית מהשנה האחרונה
5.מה הן התכונות הדומיננטיות ביותר אצלך? חברותיות ורגישות
6.מה דעתך על התופעה שבה אנשים מדברים על עצמם בגוף שלישי? מוזר לאללה
7.יש לך הרבה חברים? אפשר להגיד
8.תן כמה וכמה דוגמאות לשילובים בין שני צבעים(שחור ולבן,כחול ולבן,וכ"ו) שלדעתך הם יפים במיוחד: כחול ולבן, אפור וורוד, שחור ואדום~
9.אוהב ילדים? מאוד!
10.האם היתה לך פעם התאהבות ממש מוזרה?אם כן,ספר טיפה... לא יודעת..אבל בת דודה שלי התאהבה בשוטר. תמיד ידעתי שהיא מוזרה.
11.מה הוא הרגש הדומיננטי ביותר אצלך? רגישות.עם זה רגש.[זו תכונה אבל לאמצ'נה]
12.מה דעתך על הסדרה ה"אלופה"?(אם אתה צופה)? רואה מדי פעם כשיש זמן אבל לרוב לא
13.מה גורם לך יותר מכל לאהוב בן אדם מסויים? רגישות וחום
14.מה גורם לך יותר מכל לשנוא אדם מסויים? שויצריות, צביעות
15.ספר בקצרה מה הן תכניותיך לשנה הקרובה: מה שיהיה יהיה
הודגש באמצעות מדגישומטיק

נעמקה19

New member
../images/Emo96.gifאהוי!

התחלה
שם: נעם גיל: 13 מה נשמע? האמת? מצויין. איך החיים? יפים ("החיים יפים!" - דגנית לשלומיק פרק 107) הכל טוב? בהחלט מה קורה? הכל טוב D: מה המצב? אוקיי. זה כבר מתחיל לעצבן. מה העניינים? אם מקודם היה מצויין, אז עכשיו זה מצויין מינוס. הכל בסדר? לא
מה ככה? דודיע מה חדש? הרסתי למגמת תיאטרון את הערב
שינה
באיזה שעה בערך אתה הולך לישון בלילה? שתיים עשרה אתה מתקשה להירדם? לאחרונה לא O: עם מה אתה נירדם? דובי/מוזיקה? כשאני ממש ממש לא עייפה ולא בא לי ללכת לישון, אבל אני חייבת, אז אני שמה לי מוסיקה. אבל בעיקרון, לא האם אתה לוקח כדורי שינה/ כדור שונה שעוזר לך לישון? לא האם אתה מסוגל להירדם כשמישהו שוכב לצידך? כן, אבל פחות מכשאני לבד האם אתה מסוגל להירדם עם אור? כן האם אתה ישן עם כרית/ מעיף אותה בהמשך? כן, אני ישנה עם כרית. אני לא מסוגלת לישון בלי הכרית [שלי]
מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני שאתה הולך לישון? מצחצחת שיניים? האם אתה ישן עם מנורת לילה? לא אתה מתעורר באמצע הלילה? לפעמים אם כן; למה אתה מתעורר באמצע הלילה בגלל : - שחלמת חלום רע? כן - שאתה צמא? לא - שאתה חייב לשירותים? לא אבל אני לפעמים סתם מתעוררת ללא סיבה.. וחוזרת לישון האם אתה זוכר חלומות שלך? כן
מה מעיר אותך בבוקר? השעון המעורר באיזה מצב רוח אתה קם על הבוקר? חרא מצברוח מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאתה מתעורר? "אוי אלוהים... עוד יום?!" או "איך לגרום לאמא לחשוב שאני חולה..." מה הדבר הראשון שאתה אומר כשאתה קם? אני לא אומרת כלוםXD מה הדבר הראשון שאתה עושה אחרי שאתה קם? אוכלת האם קל לך להתעורר בבוקר? ממש ממש לא כמה שעות אתה ישן ביממה? אממ... אוף. אין לי כח לחשב, תחשבו לבד אתה אוהב לישון? מאד D:
זה או זה
אריק איינשטיין או רמי פורטיס? אריק איינשטין דבש או ריבה? ריבה חגים או שבתות? חגים פרפרים או ציפורים? ציפורים בילוי במקום שקט ופסטורלי,או במקום רועש? גם וגם. אלו בילויים מסוגים שונים. תלוי במצב רוח
בורקס או טוסט? בורקס (של הקפטריה של ביה"ס
)
רכבת הרים או ספינת פיראטים? רכבת הרים D: נסיעה איטית או מהירה? תלוי איפה, מתי, ולמה שניצל או עוף? שניצל ("את אוהבת מלפפונים חמוצים ליד השניצל?" - דגנית לניצן פרק 66) שם לבן-מתן או נתן? מתן מה יותר חשוב לך בבן/ת הזוג-יופי או חכמה? חכמה סלט חצילים,או סלט טונה? איכס. לא זה ולא זה מה עדיף להיות-פראייר או אגואיסט? אגואיסט XD רוב הזמן אתה עצוב או שמח? המ, זו שאלה קשה מדי >< לילה או צהרים? לילה ביסלי או במבה? במבה ים או בריכה? בריכה ^^ אבטיח או מלון? אבטיח
מנגו או אפרסק? מנגו מתוק או מלוח? תלוי במצברוח
חם או קר? קר גופיה או חצי שרוול? גופייה לחם או פיתה? פיתה כלב או חתול? כלב
כללי
1.מה הן לדעתך התכונות החשובות ביותר שאדם צריך בכדי להגיע לגדולה והצלחה? ביטחון עצמי, אסרטיביות, אמביציה 2.מה הן לדעתך התכונות שעלולות למנוע מאדם להצליח ואסור שבשום פנים ואופן יהיה לו אותן? קנאה, קונפורמיסטיות.. 3.מה תרצה להיות בעתיד בחייך? שחקנית :] 4.וממתי יש לך את החלום הנ"ל? מאז שאני זוכרת את עצמי
5.מה הן התכונות הדומיננטיות ביותר אצלך? מממ.. יש לי חוש הומור, ביטחון עצמי, אובססיביות... 6.מה דעתך על התופעה שבה אנשים מדברים על עצמם בגוף שלישי? זה משעשע
למרות שמעולם לא ניתקלה בדבר שכזה
7.יש לך הרבה חברים? נראלי שכן XD 8.תן כמה וכמה דוגמאות לשילובים בין שני צבעים(שחור ולבן,כחול ולבן,וכ"ו) שלדעתך הם יפים במיוחד: ירוק וכתום, שחור ולבן, בורדו וירוק בקבוק, תכלת ולבן, ועוד..
9.אוהב ילדים? לא :$ 10.האם היתה לך פעם התאהבות ממש מוזרה? כן 11.מה הוא הרגש הדומיננטי ביותר אצלך? אממ, לא יודעת. אני רגישה מאד ^^ ואני גם מאד אובססיבית 12.מה דעתך על הסדרה ה"אלופה"?(אם אתה צופה)? בלי להעליב, אבל זו סדרה די ירודה X: 13.מה גורם לך יותר מכל לאהוב בן אדם מסויים? חוש הומור. למרות שגם פשוט כריזמה
14.מה גורם לך יותר מכל לשנוא אדם מסויים? ילדותיות, קנאה וקונפורמיסטיות 15.ספר בקצרה מה הן תכניותיך לשנה הקרובה: להשקיע במגמת תיאטרון הרבה יותר מהשנה, ועוד כלמני דברים שאתם לא רוצים לדעת XD, והאמת.. שגם לי אין כל כך מושג מהן תוכניותי.

Super Chuly

New member
אני מתגעגעת לשאלונים

התחלה שם: ליהי גיל: 18 מה נשמע? סביר איך החיים? עוברים להם הכל טוב? יהיה מה קורה? לא השתנה מאז הניסוח הקודם מה המצב? חצב(ת) מה העיניינים? בונים בניינים (שאלה מעצבנת- תשובה בהתאם) הכל בסדר? בערך מה ככה? אין מחשב, אבא שלי כרגע הרס משהו שעבדתי עליו כל אחה"צ אבל סה"כ- אחלה בחלה מה חדש? משעמם לי... שינה באיזה שעה בערך אתה הולך לישון בלילה? 2:00-3:00 אתה מתקשה להירדם? לרוב כן עם מה אתה נירדם? דובי/מוזיקה? גם וגם האם אתה לוקח כדורי שינה/ כדור שונה שעוזר לך לישון? לא האם אתה מסוגל להירדם כשמישהו שוכב לצידך? כן האם אתה מסוגל להירדם עם אור? כן האם אתה ישן עם כרית/ מעיף אותה בהמשך? בלי כרית, ואם יש כרית אני נפטרת ממנה די מהר מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני שאתה הולך לישון? מתכסה האם אתה ישן עם מנורת לילה? מנורה במסדרון... כוחו של הרגל אתה מתעורר באמצע הלילה? לפעמים אם כן; למה אתה מתעורר באמצע הלילה בגלל : נדודי שינה, צמא, פיפי, חלום רע וכו' - שחלמת חלום רע? - שאתה צמא? - שאתה חייב לשירותים? האם אתה זוכר חלומות שלך? לעיתים רחוקות מה מעיר אותך בבוקר? שעון מעורר בפלאפון, או שסתם אני מתעוררת מעצמי באיזה מצב רוח אתה קם על הבוקר? לרוב עייף מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאתה מתעורר? "אני צריכה פיפי" מה הדבר הראשון שאתה אומר כשאתה קם? ממלמלת "פיפי" בקול מנומנם... מה הדבר הראשון שאתה עושה אחרי שאתה קם? פיפי האם קל לך להתעורר בבוקר? לרוב כן כמה שעות אתה ישן ביממה? אין לי שמץ אתה אוהב לישון? כן, מאוד זה או זה אריק איינשטיין או רמי פורטיס? אריק איינשטיין דבש או ריבה? בעע לא זה ולא זה חגים או שבתות? שניהם פרפרים או ציפורים? פרפרים (ציפורים נוטות לחרבן עלי) בילוי במקום שקט ופסטורלי,או במקום רועש? שקט ופסטורלי בורקס או טוסט? בורקס רכבת הרים או ספינת פיראטים? בעעע שניהם מפחידים! נסיעה איטית או מהירה? נסיעה במהירות ממוצעת, בהתאם לחוקים שניצל או עוף? לא משתגעת על שניהם שם לבן-מתן או נתן? מתן, אם ממש חייבים מה יותר חשוב לך בבן/ת הזוג-יופי או חכמה? חוש הומור סלט חצילים,או סלט טונה? טונה מה עדיף להיות-פראייר או אגואיסט? להיות נחמד? רוב הזמן אתה עצוב או שמח? שמח לילה או צהרים? לילה ביסלי או במבה? ביסלי ים או בריכה? ים אבטיח או מלון? מלון מנגו או אפרסק? מנגו מתוק או מלוח? מלוח חם או קר? קר גופיה או חצי שרוול? גופיה לחם או פיתה? פיתה כלב או חתול? חתול אני מניחה כללי 1.מה הן לדעתך התכונות החשובות ביותר שאדם צריך בכדי להגיע לגדולה והצלחה? צניעות מסויימת, אינטיליגנציה, אחריות, אכפתיות, חוש הומור... 2.מה הן לדעתך התכונות שעלולות למנוע מאדם להצליח ואסור שבשום פנים ואופן יהיה לו אותן? שחצנות, קנאות, שקרנות, סנוביות 3.מה תרצה להיות בעתיד בחייך? מאושרת 4.וממתי יש לך את החלום הנ"ל? למי אין את החלום הנ"ל, בתכלס? 5.מה הן התכונות הדומיננטיות ביותר אצלך? אחריות, אימפולסיביות 6.מה דעתך על התופעה שבה אנשים מדברים על עצמם בגוף שלישי? מעולם לא פגשתי בתופעה שכזו (אלא אם כן מחשיבים צפייה ב"רחוב סומסום" וב"עוגיפלצת אוהב עוגיות") 7.יש לך הרבה חברים? כן 8.תן כמה וכמה דוגמאות לשילובים בין שני צבעים(שחור ולבן,כחול ולבן,וכ"ו) שלדעתך הם יפים במיוחד: כתום וירוק, כחול וסגול, כחול וירוק, לבן ואדום... 9.אוהב ילדים? רק כשהם ישנים או כשאני לא צריכה להיות מדריכה בקייטנה שלהם 10.האם היתה לך פעם התאהבות ממש מוזרה?אם כן,ספר טיפה... אין לי כוח לספר 11.מה הוא הרגש הדומיננטי ביותר אצלך? כעס... אני מתחממת מהר 12.מה דעתך על הסדרה ה"אלופה"?(אם אתה צופה)? היא חביבה, קצת מטומטמת, אבל מעבירה את הזמן כשמשעמם 13.מה גורם לך יותר מכל לאהוב בן אדם מסויים? אני מניחה שהאופי שלו 14.מה גורם לך יותר מכל לשנוא אדם מסויים? כנ"ל 15.ספר בקצרה מה הן תכניותיך לשנה הקרובה: לעבוד עד אוקטובר (בתקווה שאמצא איפה) ואז להתגייס ליהי :)

למעלה