רוצים לזכות בסינגל חתום של סימה

tamir r

New member
איזה לחוצה את יווו../images/Emo6.gif

אל תדאגי הם לא ישכחו לפרסם תזוכים

tamir r

New member
עונה../images/Emo9.gif

אני לא יודע בדיוק אם זה עונה על השאלה, אבל ננסה
לפני איזה שנה שנתיים חזרתי מבצפר וממש בכניסה לבית שלי ראיתי ציפור ממש גוססת. כמובן שלא הייתי מסוגל לראות אותה בחוץ ככה גוססת, אז הכנסתי אותה הביתה ראיתי שהכנף שלה הייתה שבורה והיא חבולה בראש חשבתי שכנראה היא נתקעה בעץ אחד שהיה בסביבה (עד היום אינלי מושג מה קרה
) אחרי שהכנסתי אותה הביתה אני ראיתי שהכנף פשוט נשברה לשני חלקים ורק העור לא נקרע היו לנו תחבושות בבית אז החלטתי לחבוש אותה, למרות שאני לא ידוע בכישרוני כחובש
הבאתי לה קצת מים לשתות וחתיכות אבטיח וניקיתי לה קצת את הדם מהראש (אני יודע שזה נשמע הזוי
) ככה זה היה בערך איזה יומיים שלושה שטיפלתי בה ולהפתעתי האמת ההורים שלי בכלל לא כעסו (חשבתי שהם ייכעסו עליי ויגידו לי שהיא יכולה להיות עם מחלות או דברים כאלה
) אחרי יומיים בערך אני קם לבית הספר ואני רואה שהציפור לא נמצאת בבית איפה שהיא הייתה אני ראיתי רק את התחבושת מונחת (כנראה התחבושת החליקה מהכנף של הציפור שהיא כבר הבריאה) ומצד אחד נורא הייתי עצוב שהיא הלכה כי מאוד נקשרתי אליה ומצד שני מאוד שמחתי שהיא הבריאה זאת הייתה סוג של חוויה, שאם ההורים לא מרשים לי לגדל חיה בבית, אז יש לי חיה שאני אטפל בה יומיים וכשאני צריך לטפל בחיה אני נקשר אליה אפילו יותר חוצמזה שהיא הייתה ציפור נורא יפה היא הייתה ציפור בצבע אפור ועל הכנף הפצועה היה פס צהוב כהה כזה
כמה שזה נשמע הזוי זה באמת באמת נכון
בהצלחה לכולם
מקווה שלא כולם יחפרו כמוני

../images/Emo214.gifחשבת להתנדב באגודה כלשהי של חיות?

מחפשים שם אנשים עם לב גדול בדיוק כמו שיש לך....

tamir r

New member
חחח תודה../images/Emo9.gif

אבל אני עוד צעיר בשביל זה
(כמעט בן 13
)

../images/Emo214.gifתסמוך עליי../images/Emo3.gif

עצם זה שאני יודעת שאתה בן ולא בת, זאת כבר התחלה....

../images/Emo214.gifתסמוך עליי../images/Emo3.gif

עצם זה שאני יודעת שאתה בן ולא בת, זאת כבר התחלה....

tamir r

New member
../images/Emo6.gif

אני לא מבין למה כל פעם שאני בא לפורום חדש חושבים שאני בת
תמיר זה שם של בן אולי בכל העולם יש בקושי 10 בנות שקוראים להן תמיר

למעלה