סיכום שבועי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo203.gifסיכום שבועי../images/Emo203.gif../images/Emo215.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

Robin Sparkles

New member
בוקר..

משהו טוב שקרה לך השבוע:היה טוב ביום הורים.יצאנו משם מהר. ושפרה ניצחה!!
. אה ואתמול בשיעור נהיגה ראיתי את דודים שלי ואת חברה שלי ומישהו שאני מכירה.. וגם עקפתי איזה זקן שנסע על קולנועית חחחחח משהו רע שקרה לך השבוע:ביום שלישי שכחתי את הפלפאון בשיעור נהיגה (רק לי זה קורה).. אכזבת השבוע:אנשים.. שיר שלא הפסקת לשמוע:Coldplay - Lost יאיר זיו-ברחובות פריז Katy Perry - Hot N Cold התחדשות השבוע: תוכנית השבוע:איך פגשתי את אמא סרט השבוע:מלך האריות
אני יודעת את הסרט בע"פ שזה כבר מתחיל להלחיץ..
ספר השבוע: מאכל השבוע:מק אנד צ'יז ואוראו יציאת השבוע:איזה יציאה אני כל היום ישנה.. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:חנוכהההה
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע:אח שלי למרות שהוא ממש עיצבן אותי.. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: טימון-"אוה אתה מנודה..גם אנחנו!" וכשסימבה אמר שהוא לא רוצה לדבר על מה שקרה וטימון אומר לו "יופי כי אנחנו לא רוצים לשמוע" חחחחחחחחח..ובכלל כל מלך האריות..
~~~~ אני-"התבלבתי כשאמרתי שהתבלבלתי"
~~~~ ביום שני מישהי התעלפה בבצפר ותלמיד יצא רגע מהשיעור והוא חוזר עם חיוך-"הישמעאלית התעלפה" (המנקה הערבייה) ולא ממש הבנו מי בדיוק חברה-"זו זאת עם האופנת זרבובים?" ואפילו השומר קילל אותה חח
הוא אמר "יאללה מה אכפת לי גם ככה היא לא עושה כלום" ~~~~ "עכשיו היא תהיה יחפנית" ~~~~ אני וחברה רצינו לצאת אתמול מהבצפר מוקדם והשומר שאל באיזה כיתה אנחנו והמורה שלי לספרות משנה שעברה הייתה שם והיא אמרה "זה בסדר היא ביב אני לימדתי אותה..לא יודעת מה עם השנייה" תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:חנוכה ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:ככה ככה

h e n y

New member
עונה...

משהו טוב שקרה לך השבוע: החופש שלי...לנוח המוןןן משהו רע שקרה לך השבוע: יום ראשון היה יום ממש קשה מכל מיני בחינות. אכזבת השבוע: ממ הייתה אכזבה... וגם שלא נסעתי לצריפין...:( שיר שלא הפסקת לשמוע: חלומות של אחרים- עידן רייכל התחדשות השבוע: אהממ...אין תוכנית השבוע: דקסטרר!! סוף עונה...:( סרט השבוע: 27 שמלות ספר השבוע: לא קראתי השבוע ספר..אבל קניתי 4 ספרים!! מאכל השבוע: סלט יווני יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: טיולל אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: לא יודעת אדם שעשה לך את השבוע: אחותי שחזרה מחו"ל ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: אחיינית שלי רצתה שאני יעזור לה לשטוף ידיים אז הייתי צריכה להרים אותה, ואז כשהורדתי אותה הברז זרם עדיין אז היא עושה לי: "צריך לחסוך במים!"{היא בת 4} תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: אהממ טיול ולצערי הרב סוגרת שבת:( ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: לא משהו..

sukrazit

New member
שבת שלום לכולם :)

משהו טוב שקרה לך השבוע: עליתי לחמש יחידות אנגלית :) משהו רע שקרה לך השבוע: אממ..הייתי חולה ): אכזבת השבוע: צריך לחכות עד החמישי לינואר בשביל הפרק הבא ): שיר שלא הפסקת לשמוע: too little too late של JOJO :) התחדשות השבוע: סווצ'רים לבצפר הא והסתפרתי אתמול XD תוכנית השבוע: גוסיפ גריל!!! וחברים :) סרט השבוע: ברוס הגדול מכולם P: ספר השבוע: "מישהו לרוץ איתו" מאכל השבוע: פיצה יציאת השבוע: אין\: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: חופש חנוכה D: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: יש מישהו, או אפילו שניים :) אדם שעשה לך את השבוע: אין ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: אין תמונת השבוע: אין התוכניות שלי לשבוע הבא: אין עדיין ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: אחלה.

JAP Noa

New member
../images/Emo136.gifHome Sweet Home..../images/Emo136.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: הצבא
פשוט מושלם לי!!1 אני נהנית ברמות מטורפות, הבנות מושלמות, המפקדות מדהימות, פשוט מטטטטטטטטטורף. אשכרה אושר צרוף.
משהו רע שקרה לך השבוע: סימנים כחולים מהנשק.
אבל היה כל כך מצחיק איתו שלא כלכך אכפת לי
אכזבת השבוע: לא זכורה לי אחת.
שיר שלא הפסקת לשמוע: "לקבלת המפקדת קורס מד"ה יימתח להקשב, 2, 3, הקשב!" חחחחחחחחחחח סתם כלמיני דברים מהקורס
ות'שירים בשעונים המעוררים של היפות שליייי בחדר
התחדשות השבוע: מדים מוצרים!
וטייץ מהיינס, 70 פלקטים, לורדים וטושים ומדבקות ואת כל קרביץ [לצבא
]. ומחר בערב אני הולכת לבזבז קצת כסף
תוכנית השבוע: חחחחחחחחחחחחח באיזה טלוויזיה בדיוק?
סרט השבוע: אופטימיות
אחרי שאני אשן אני אתפנן לי מול הויאודי עם איזה משו
ספר השבוע: חחחחחחחחחחח כנ"ל הלמעלה
מאכל השבוע: Timtam..קנינו בשק"ם
זה ככככככככזה טעים.
יציאת השבוע: הביתה
חחח סתם בטח היום תהיה וגם מחר
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: מטווחים
להתחיל שיעורי קורס
להעביר לצוות שלי שיעור
ולצאת הביתה
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את הקורס המושלםםםםםםםםם שלי
ואת היפות שלי..למרות שאחת מהן סוגרת שבת ואני לא אראה אותה ש-ל-ו-ש-ה שבועות.
[היא סוגרת ואז אני סוגרת
]
אדם שעשה לך את השבוע: הבנות של הקורס
אין דברים כאלה ב-ע-ו-ל-ם.
ציטוט\\\\\\יציאת\\\\\\מילת השבוע: חחחחחחחחחחחחחחחחח וואי טוב אנחנו כאלה מסטולות ובטח שומדבר לא יצחיק אותכם אבל סתם אתמול בלילה בשיעור של המפקדת טירונות שלנו, היא שאלה שאלה ואחת הבנות כפרוטעליייה מצביעה והמפקדת כזה כולה מאושרת שיש מישהו שיודע את התשובה והיא כזה "הקשב המפקדת אפשר לצאת לשתות?"
צחקתי שעעעעעעעעעעעעעעעעה.
וגם הייתי בשיחה עם איזה מישהו חשוב ובלי הכובע, קיצר הלכתי לדווח למפקדת שלי שחזרתי כולי מאושרת - "הקשששששששששששששב המפקדדדדדדדדדדדת חזרתי מהשיחה עם ה__" והיא כולה כזה "נעה איפה הכובע שלך? טפס"ד.." ואני כולי וווווווווווואה ווווווווווואה הייבוש
והצדעתי לרס"ר איזה 5 פעמים ובאף אחת מהן הוא לא שיחרר אותי. נראהלי שהייתי עדיין אמורה לעמוד שם.
תמונת השבוע: אני אשים אח"כ, יש לי תמונות עם הבנות עם המדים והנשק
, רק צריך שהן יעלו לפייסבוק
[הן לא במחשב שלי
]
התוכניות שלי לשבוע הבא: קקקקקקקקקקקקקקקורס
מטווחים עניייינים בלאגנים
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מושלםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
קראת?
שיהיה שבוע מושלם

Lauren Cooper

New member
TOLD YA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HAHAHAHA I WIN!!! כ"כ כ"כ כ"כ אאאמממרררתתתיייי לך! חה. נכון שכיף בטירונות? חחחח יאללה בלי עין הרע שכל השירות יעבור לך ככה!!!!!!!

JAP Noa

New member
מושלם שם.

כאילו רציני, המפקדת שלי היא הדבר הכי מושלם בעולם..הייתי מתחתנת איתה
וכולם כאלללללללללה מדהימים, ואפילו שיש קטע פיזי קצת קשה [כל האימוני נשק הם לא בדיוק תענוג..] אבל אני באמת נהנית מכל רגע~! טירונות זה בין הדברים. אני ארצה למות כשהכל ייגמר.

Lauren Cooper

New member
לא! את לא תרצי למות! חחחחחח

את תהני גם בתפקיד, וגם תמיד יש אבט"שים, ותמיד אפשר לצאת לקורסים... ודיי צבא זה לא כזה נורא! חחח ד"א אחותי בסוף כן עושה צבא...אבא שלי הבהיר לה שאין דבר כזה שהבת שלו לא עושה צבא. אבל הם הסכימו שהיא תעשה צבא אחרי שהיא תסיים ללמוד (טימטום מוחלט!) ושאם היא תרצה היא תוכל לעשות שירות מקוצר...(של חצי שנה-שנה.) אז הם באים לארץ כדי לסדר את זה.. אבא שלי הולך לדבר עם חברים שלו ולסדר לה את זה...

JAP Noa

New member
תסבירי לה שזה ממש טיפשי!

יש אצלנו אחת כזאת, שהיא יותר גדולה מכולן, וחוץ מהעובדה שהיא חשה ר-צ-ח, אין לה אפילו חברה אחת כי כולנו בנות 18 והיא בת 20+. מה ייתן לה להיות שונה מכולן? שתעשה צבא, טירונות זה בין הדברים הכי מדהימים בעולם ואת יודעת כמה לא רציתי לעשות את זה. זה פשוט מושלם.

Lauren Cooper

New member
תקשיבי...

אחותי גדלה במנטליות אחרת לגמריי. היא לא תסכים לוותר על קולג'... ואני האמת קצת מצטערת שויתרתי על זה...כי אני לא אלך לקולג' בגיל 21... אני כבר אלך ישר לאונ'... ואחותי אמרה שמה איכפת לה לעשות שירות של חצי שנה, מתוך זה חודש כמעט זה טירונות, אח"כ נשאר לה ממש קצת זמן לעשות את הצבא עצמו וזהו... וגמלי יש חברות ששירתו יחד איתי ועשו טירונות כשהן בנות 21-23 והן בכלל לא היו כאלה... חוצמזה שבתכלס, אחותי תחוש את עצמה אניווי... חחחחח אני מתה עליה, אבל לדעתי, כמו שאני מכירה אותה, ישראל זה נורא לא המקום בשביל ילדה אירופאית כמוה...היא תחשוב את עצמה בכל מקרה עד שיורידו אותה לקרקע...היום היא לומדת עם אנשים בדיוק כמוה, אז היא לא מרגישה צורך להשתנות... אבל אני עברתי אותו דבר... אני גם באתי לארץ תלושה מהמציאות, לא הבנתי מזה שלאנשים לדוגמא אין בגרויות, או אין אוטו, או מיליון דברים כאלה, כי לא גדלתי ככה ואני לא מכירה את זה...והכרתי את זה כשהגעתי לכאן והשתניתי ואותו דבר יקרה איתה....

h e n y

New member
שלא תעשה את הטעות הזאת...

אם היא יכולה לא לעשות צבא שלא תעשה!!
אלא אם כן היא נותנת תנאים..להתגייס רק למשהו טוב... {לא להתייחס, סתם מרירות של שבת- הבאה- סוגרים- שבת....}

Lauren Cooper

New member
או אה...

אבא שלי היה תת אלוף כשהוא השתחרר, והוא עובד משרד ראש הממשלה. אני צריכה להבהיר מעבר לזה שיהיה לה תפקיד טוב? ותנאים מעולים? זה ברור. חחחח גמלי היה תפקיד מעולה, ותנאים מפה ועד הודעה חדשה... פרוטקציות זה דבר שלא חסר לנו בתחום הצבא.

h e n y

New member
חחח ממשיכה עם המורעלות:p

שהתמימות לא תעלם!!! כן הקורס זה ה-דבר...במיוחד בבה"ד 11{ אחחח הימים בשק"ם...} והטפסי דיווח...חחחח איזה שטויות... צעירה!!! אל תקני דברים בשביל הצבא, זה ביזבוזזז...באמת... חוצמיזה לגבי ההצרה, לא אמרו לך שזה אסור???:p אני כל כך שמחה שאת נהנית!!! יש הרבה שבוכים בהתחלה..

JAP Noa

New member
חחחחח כן אני מורעלת../images/Emo6.gif

כיף לי בטירוףףףףףףףףףףףף..איך אפשר לבכות שכל כך כיף? ואני חייבת לקנות דברים לצבא חחחח, אין ברירה
והצרתי ממש טיפה, המדים היו עצומים עליי. את מתגעגעת לבה"ד 11 אה?

h e n y

New member
אין לך מושג עד כמה..

דווקא שם חשבתי שאני אשבר ולא בסדיר ומשום מה יצא ההפך...

Lauren Cooper

New member
אני גם הצרתי אותם

ועוד איך הצרתי.... כי אני ממש רזה ודפקו אותי עם מידה מיליון ושתים בערך... הצרתי להם את האמ-אמא....
ולא עשו לי כלום...

למעלה