סיכום שבועי

happy apple

New member
אחד הדברים הכי טעימים זה בצק כזה

עם מלא שמן ונורא משמין חח שטובלים בדבש בד"כ , זה מאכל מרוקאי

MeItOsH

New member
"and i've seen love dies

way too many time.." משהו טוב שקרה לך השבוע:נגמרו המבחנים [חוץ ממבחן מחר בפיסכולוגיה],שפרה זכתה
,ובכלל היה לי אחלה שבוע. משהו רע שקרה לך השבוע:קיבלתי 60 בתנ"ך..וזה ממש מעצבן כי המורה שונאת אותי אכזבת השבוע:ה60 בתנ"ך שיר שלא הפסקת לשמוע:פארמור.כל השבוע רק פארמור. התחדשות השבוע:
תוכנית השבוע:האח הגדול,סי.אס.אי:ניויורק,גארי אנ-מריד. סרט השבוע:27 שמלות![פעם שניה שראיתי אותו ונהניתי מכל רגע.] ספר השבוע:
מאכל השבוע:קרמבו!!
יציאת השבוע:יום שישי,יצאתי לפאב עם הBFF והיה ממש כיף ומשחרר. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:חופש חופש חופש! אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:לאיודעת. אדם שעשה לך את השבוע:לינויה המדהימה שלי. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:
תמונת השבוע:
דני&לינדזי התוכניות שלי לשבוע הבא:לעשות את המבחן בפסיכולוגיה ולנוח! ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:מעולה!

Robin Sparkles

New member
בהצלחה בפסיכולוגיה../images/Emo140.gif

תודה לאל שסיימתי עם זה
גם אני אוהבת את 27 שמלות
כמה ימים אחרי שראיתי אותו בפעם הראשונה ראיתי שוב חח..

../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:יום ההולדת שלי,העובדה שסיימתי את פרויקט הספרות באנגלית..ויום המיון.. משהו רע שקרה לך השבוע: העבודה באנגלית גזלה ממני הרבה שעות,נכנסתי לזה כל כך חזק זה הגיעלמצב שאנשים קוראים לי ואני מתעלמת..
אכזבת השבוע:לא היו שום אכזבות..
שיר שלא הפסקת לשמוע: Maroon 5 - Don't Look Back In Anger, התחדשות השבוע:הרבה בגדים ואולי אני אקנה אמ.פי חדש..כסף נחשב התחדשות? תוכנית השבוע:הגמר של האח הגדול...שפרה זכתה..היא לא הייתה הפייבוריטית שלי אבל כל עוד עינב לא לקחה אני מרוצה.. סרט השבוע:היירספרי.. ספר השבוע:כל הספרים והשיריםשיצא לי לקרוא באנגלית.. מאכל השבוע: עוגה.. יציאת השבוע:יום רביעי ישבתי עם כל הידידים והחברות הקרובותכולנו התמסטלנו והיה נורא מצחיק,רק אני זוכרת מה הלך שם..יום חמישי יצאתי למעודון עם חברותיי,ויום שישי חגגתי עם כל מי שאני מכירה ולא מכירה..
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:ח-ן-פ-ש!!! אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע:הרבה אנשים. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:יום שישי אני הולכת עם אחותי לסופר אני חופרת לה במוח שעות פתאום היא מורידה את האוזניות ואומרת לי:"גאלבוגה" אני כזה:"מה?" היא עונה לי:"שכחתי מה רציתי להגיד". בסופר רבנו איזה עוגיות לקנות והיא באה ביציאה:"חגגו לך אתמול 18 אבל את מתנהגתכמו בת 3"..הילדה בת 12.. תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:לנוח.להתאחד עם הספה.. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: שבוע מצויין! שבוע טוב,חג שמח..

עוד ציטוט ששכחתי..

אני וחברות שלי היינו באיזו פעולה של מישהי מצה"ל היא ניסתה להסביר לנו על החשיבות של רושם ראשוני אז היא שאלה אותנו "מה הדבר הראשון שאת רואה אצל בן אדם?" חברה:"מראה חיצוני" אני:"באמת,חשבתי שאת מסתכלת לו על האופי"..

Keren 104

New member
באיחור קל..

משהו טוב שקרה לך השבוע: עברתי את המיניקאמפ בשלום.. נגמרו לי כל המבחנים :) משהו רע שקרה לך השבוע: המיניקאמפ.. זה פשוט היה נוראי.. אכזבת השבוע: הפעולות לא הלכו כל כך טוב.. שיר שלא הפסקת לשמוע: בפעולת שכבה בוגרת היה פעולת האח הגדול 2 והיינו צריכים להמציא שיר מזרחי חדש אז קבוצה אחת המציאה שיר : "בואי, בואי, לכי , לכי. סתםםםםםם אל תלכי. סתמי את דפוקה את שליייייייייייייי" חחחח זה בטח לא מצחיק אותכם אבל היה ממש מאוחר בלילה ופשוט מתנו מצחוקקק התחדשות השבוע: סווטשירט CISV מדהייייייייייייים שקניתי במיניקאמפ תוכנית השבוע: למי היה זמן לטלויזיה? :O סרט השבוע: הייתי אמורה לראות טווילייט אבל לא יצא.. ספר השבוע: מאכל השבוע: שניצל תירס.. זה כל מה שאכלתי במיניאמפ.. יציאת השבוע: הייתי אמורה ללכת ליומולדת של חברה שלי אבל הייתי במיניקאנמפ משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: חופששששש אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברים אדם שעשה לך את השבוע: חברה שלי פשוט כל כך עודדה, היא הצילה לי את החייםםםם ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:חניך אחד נתקע בחוץ (כאילו מחוץ לחדש שלו) אז חניך אחר בא למדריך שלו ואומר לו "אדם נתקע בחוץ" אז המדריך שלו אומר : "מה?! אדם נתקע בכוס?!?!?!?!" וכולנו נקרעים שם והחניך לא מבין מה קורה חח וגם חברה שלי באה אליי ועושה לי "יש לי חששה" חחחח צחקתי איזה שעההה תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: לישוןןןןןןןןןןןןןןן ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: חביב הודגש באמצעות מדגישומטיק

למעלה