סיכום שבועי

Just Freckles

New member
../images/Emo199.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: המון המון דברים. היה שבוע מדהיםםם
משהו רע שקרה לך השבוע: לא היה כזה אכזבת השבוע: לא זוכרת אחת כזו, אל תכריחו אותי להיזכר
שיר שלא הפסקת לשמוע: כל מיני התחדשות השבוע: - תוכנית השבוע: האח הגדולל שנגמר
סרט השבוע: TWILIGHT המושלםםםםםםםם. בדיוק חזרתי ממנו, והוא כל כך טובב! זה יותר לכיוון סרט החודש
ספר השבוע: יומני הנסיכה החדש
מאכל השבוע: עוגת הביסקוויטים שאמא עשתה
והשוקולדים שסבתא הביאה
יציאת השבוע: היום לסרט ואתמול למסיבה. היה ממש כיף
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: חנוכהה אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: המיטה שלי! ואז מה אם זה לא אדם, אני צריכה להשלים שעות שינה
אדם שעשה לך את השבוע: כל החברות. הן עשו לי אחלה שבוע
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: שמו לנו מוזיקה בצופים, וחברה שלי התחילה לשיר. עמדתי מאחוריה, והיא חשבה שעמדתי לידה, אבל לידה עמד איזה מדריך. אז היא שמה לו יד על הכתפיים והתחילה לשיר, ואז שהיא הסתכלה עליו היא קפצה אחורה וצרחה "אימאל'ה מי זה?!". צחקתי כל כך הרבה
תמונת השבוע:- התוכניות שלי לשבוע הבא: לישון ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מדהיםם

Robin Sparkles

New member
סיימתי לקרוא אותו ביומיים חח../images/Emo9.gif

קראתי שבינואר יוצא הספר העשירי והאחרון..

JAP Noa

New member
קראתייייייייייי../images/Emo13.gif

גם לי המיטה שלי עשתה לי את השבוע, נסי לישון על מיטה צבאית ופתאום ההערכה שלך אלייה תגדל פלאים. אין כמו המזרון המושלם הזה
שבוע טוב בובי

Just Freckles

New member
../images/Emo6.gif

האמת שלי אין זכות דיבור, את צריכה את המיטה שלך פי אלף משאני צריכה את שלי
שבוע טוב

RayoDeLuz

New member
סוף שבוע מדהיייייייייייים! ../images/Emo23.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: ירד שלג ^^ משהו רע שקרה לך השבוע: שומדבר מיוחד אכזבת השבוע: הסרטים שבטיוי שיר שלא הפסקת לשמוע: מאמא מיה התחדשות השבוע: דיוידי של מאמא מיה תוכנית השבוע: הרקיע השביעי סרט השבוע: מאמא מיה וyou've got mail ספר השבוע: אין מאכל השבוע:פשטידת תירס
יציאת השבוע: אין משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: מפגש עם חברה
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברות אדם שעשה לך את השבוע: חברה
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: נסיתי להסביר לחברה נוצריה שלי את סיפור חנוכה והגיע השלב שבו דיברנו על הנרות.. היא אמרה:" I think the candles came from pig fat"
תמונת השבוע: ככה נראה הרחוב שלנו ב12 וחצי בלילה
עם שלג התוכניות שלי לשבוע הבא: ארה"ב אולי ולהיפגש עם חברה.. אה כן ולקפוץ בשלגגג ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: טוב מאוד

JAP Noa

New member
הקנאאאאאאאאה.../images/Emo99.gif

אני מתגעגעת אליייך ביייב, מלא זמן לא דיברנו! אני מקוווה שאת נהנית מהזמן שלך לפני שמתחיל לך הקולג'
שבוע טוב

RayoDeLuz

New member
חח גמאני מתגעגעת אלייך ../images/Emo23.gif

חח תודה
שבוע מעולה שיהיה לך

RayoDeLuz

New member
חח תמיד יש שלג בקנדה..

רק תלוי איפה..
אצלנו בעיר זה די נדיר ואולי יש פעמיים-שלושה גג חמישה פעמים בשנה... ונהנים ממה שיש

Keren 104

New member
וואו, זה כל כך יפה

אני כל כך מקנאה בך, גם אני רוצה שלגגגג

LeRanch

New member
מסכם../images/Emo3.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: קיבלתי 100 במבחן חפיפה (כמה נחמד שהם לא יודעים שהעתקתי הכל
) משהו רע שקרה לך השבוע: יוסי ועינב הפסידו
אכזבת השבוע: כנ"ל שיר שלא הפסקת לשמוע: האלבום החדש של בריטני התחדשות השבוע: אממ חדר חדש בצבא?XD תוכנית השבוע: האנטומיה, דקסטר, פשע מן העבר סרט השבוע: ראיתי "קח את זה כמו גבר" וזה סרט פשוט מעפן.. ספר השבוע: מאכל השבוע: הספינץ' שהכינו בחדר אוכל
יציאת השבוע: יציאת חמשוש
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אין אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: כנ"ל אדם שעשה לך את השבוע: החיילים שמשרתים איתי וקיבלו אותי בצורה הכי נחמדה שיש
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: בסיס, סגירת שבת (דווקא בחנוכה
) ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: למרות הכל, היה ממש כיף

LeRanch

New member
עוד מאכל השבוע

עוגת קוקוס שאמא שלי הכינה (רק כי ראיתי ת'מתכון בעיתון של חדרה) ויצא פשוט טעים ברמות על וכל החברות שלה לקחו ת'מתכון

למעלה