אירועים

טובא

New member
אני יותר מגאה לומר

שאני אחד הראשונים שרכש את המיקסטייפ הזה באותה התקופה. ללא ספק המיקסטייפ הכי טוב שהוצאת! דאנסהל טהור במייטבו!! וכמובן שנפקוד את הסלואו היום! (דרך אגב רק עכשיו התקינו לי אינטרנט בבית החדש אז הנה חזרתי!)

יום שישי הקרוב בסואו משה!

גיל ראסטה מיי לורד וגימל סאונד כניסה 35 ש"ח החל מחצות 18+ שיהיה אחלה של יום :] -כשף!

yaarasta

New member
כרטיסים מוזלים לגלדיאטורס בסלואומשה

הזדמנות אחרונה להשיג כרטיסים מוזלים (155) יהיה ניתן ביום שישי הזה (10.11) בסלואו משה !!! אצל כשף: 054-4945522 או אצל גיל שיידי: 050-6931918 BLESSSSS -יער

annafff

New member
כתבו למעלה שאשפר להזמין מוזל

עד יום שבת? וזה לא במועדון זאפה?
פיספסתי משהו?

הופעות עצמן הן בזאפה..

הקניית כרטיסים המוזלים יהיו או יותר נכון היו בסלואו משה יותר מובן? שבת שלום -כשף!

yeshmatsav

New member
מיסטיק איי בהופעה בבארבי כפ"ס!!

אם מה ששמעתי זה נכון המיסטיק איי יופיעו בבארבי כפ"ס ב18/11 לכו לראות אותם,אחלה להקה עם פיל נשי מיוחד! חבל שאני גר כל כך רחוק...אסתפק בנתיים בדמו המצויין שיש לי.. אחלה להקה ואחלה אודליה-זמרת ויוצרת בחסד! רוצו!! אחלה רוטס שבעולם שעוד יכבוש את העולם!

sinsin931

New member
שישי 17.11 דר רגאיי +התקוה 6 בצאלים

יום שישי עוד תשעה ימים זה קורה!!!! ד"ר רגאיי והתקוה 6 באים לעשות שמח!!! לסגור את השבוע אחרי ה GLADITORS בוויבס בסגנון הבית.... יהיה דה לוקס !!! מתחילים ב- 22:00. one love פרטים: http://zeelim.co.il/content.php?id=68%20%20target=

johnnypsy

New member
אנחנו...

אנחנו שם... קבל נוכחות גן יבנאית:) ויגיעו הרבה האמת...

reality i

New member
אחרי לא מעט זמן.....

כולם חוזרים למועדון הבארבי.... זוכרים את turbalance ? זוכרים את eek a mouse ? זוכרים את stone love ? זוכרים את disiples,entebe,top secret ? זוכרים את saxon ? רבים וטובים שביקרו בארץ ונתנו לנו טעימה מתרבות הרגאיי העולמית....תמיד במחירים הכי סבירים בעולם !!! אם לא הנמוכים ביותר (שימו לב למחירי הכריטיסים לארועים שונים) ! מקום של 700-800 איש ! במה + תאורה כמו שצריך ! בר מפנק... ומוזיקה...בבארבי תמיד יודעים שבאים לשמוע דברים אותנטים ! דברים מקורים ! והאווירה תמיד מהנה ! גם הפעם מדובר בשילוב מרתק....הרכב רגאיי ישראלי שכנראה הולך לעשות היסטוריה בסצינת הרגאיי העולמית ואני מאוד מאוד מקווה שגם בסצינה המקומית הרחבה ! - התיקווה 6 , יש להם וויבז נכונים להקפיץ ,לגרום לכם להקשיב ולגרום לכם לחייך...השילוב בין רגאיי שורשי,קיצבי וגם דאנסהול ישראלי אותנטי מבטיחים לתיקווה 6 סחף של קהל שכבר עומד על רגליו ומצדיע לחברה האמיצים האלו ! מג'מייקה - LUKIE D אמן וותיק אך צעיר !! סוף סוף מגיע לישראל זמר דאנסהול אמיתי !! עזבו אתכם מכאלו שפעם היו...ופעם היה להם...לאקי די לא רק שבאמתחתו להיטים וטיונים שג'מייקה והעולם מזמזמים בקלילות הוא גם עכשיו בימים אלו ,בשנים אלו אם תרצו נחשב לאחד מהקולות היותר מדהימים שיש לסצינת הרגאיי הג'מייקנית להציע ! עוד לא היה כאן זמר כזה !! תהיו בטוחים !! גם אם אתם כאלו שמגיעים רק לארועים שבהם מדובר במישהו מהעבר נראה אתכם מגיעים בתור אוהבי רגאיי גם לאמן שנחשב עד לרגע זה כזמר מוביל וכישרון בילתי ניתן לביטול ! מה שבטוח שהבחורות לא יצטערו שהן תגענה ! אחרי כל המיני פסטיבל הזה הסאונד שתמיד.....תמיד אחראי ללא מעט בלגן בליין הרגאיי שבבארבי....אוהבים...לא סובלים...מתעלמים...מה שבטוח שיש לנו הפתעה נעימה לכל מי שבאמת מכיר רגאיי בעצמותיו , איימר סאונד נהיה שם בכדי לסגור את הארוע עם דאנס הכי ישראלי והכי שמייח שיוקדש לכל מי שיגיע לארוע באותו הערב. אפיקומן מקרמבו רקורדס יפתח את הארוע ויחמם את האווירה לפני התיקווה 6 ! רוטס,רוקרז,ראב-אדאב,לאברז,דאנסהול משהו מהסיגנונות האלו אתם לבטח אוהבים...תגיעו תקשיבו ותחשפו גם למה שאתם פחות מכירים.... לטמעי מדובר בערב עשיר ומגוון שעונה לכל צרכיו של קהל הרגאיי הישראלי ! דרומים....תגיעו לפחות פעם אחת... צפונים...תגיעו....יכול להיות שתהנו כמו בעין חרוד... ירושלמים...עזבו אתכם מצעדים עכשיו...בואו תחשפו למשהו אחר.. וכל יושבי מרכז הארץ...אתם כותבים כאן , מגיעים לפעמיים , מקטרים פה מקטרים שם...חושבים שראיתם כבר הכל....אוהבים רגאיי ? מתחברים לזה ? תגיעו,תנסו להפסיד ? מקסימום תפסידו כמה שקלים...חוויה ? זה בטוח ! קוראים לי ריאליטי אני מקדם רגאיי כל חיי...אז עזבו תגובות רק תבואו... נ.ב שחכתי להזכיר לכם שהסאונד בליין הזה הוא הסאונד הטוב ביותר בישראל לארועי רגאיי !!! כבוד בטי-בם. מעסלם ועילה לקעה !

Lagzieli

New member
ממה שאני זוכר זה המחיר...

שמעי בכל זאת שתי להקות באות להופיע+תקלוט... לי זה נשמע הגיוני

yaarasta

New member
זה ממש ממש אבל מ-מ-ש לא הרבה כסף

הופעות בבארבי תמיד עולות 60-70, כשיש אומן טיפה יותר גדול זה עולה למקסימום 90 (חד פעמי היה עם מתיסיהו ואיקהמאוס) מי שמקטר על המחיר הזה, שיקטר.

REL YESAYA

New member
כל מילה אמת!!!!

יש קבוצה של אנשים שעובדת חזק על להביא הפקות רגאיי מחו"ל SPACIEL DELIVERY SOUND הם סאונד מוערך מאד בצרפת אחראים על רידמים מצליחים כנסו לדף שלהם במיי ספייס ותראו כמה הם מנגנים!!ושוב כל הופעה או מסיבה בכמה עשרות יורו לאקי די גם אחד הקולות היפים ברגאיי כרגע בסיבוב הופעות באירופה אותו דבר קרוב ל150 שקלים להופעה באירופה וכל זה בברבי ב70 80 שקל.... הגיוני,זול,אני אישית הייתי לוקח מאה :) אנשים...מסיבות והופעות רגאיי הם הכי זולות בארץ .....באחריות.... ליין הרגאיי החדש בקולנוע מקסים- 15 עד 25 שקל(ליין היפ הופ באותו יום-70 שקלים) סלואו משה- 30 שקל ביום שישי(אין עוד מסביות במחיר הזה באותו יום!!) תפסיקו להתלונן זה מביש כבוד אריאל

למעלה