אירועים

MC SammY

New member
אוקיי

אני לא מתלוננת על המחיר, אולי הוא אפילו סביר בשביל מה שהם מציעים. לי אישית אין כסף להוציא על זה כרגע, זה הכל

Lagzieli

New member
בשביל זה יש לך שלושה שבועות

לחסוך... תבואי אני שם, זה כבר אטרקציה בפני עצמה=)

על מה אתם מדברים?

הופעה של אומן בינלאומי שבא עם סאונד=פמיליה שלמה שצריך לארגן לה אלף ואחד דברים... זה עולה הון! מחיר כזה בשביל הופעה בסדר גודל בינלאומי שכזה הוא בדיחה, ההפקה בדרך כלל לא תצא עם רווחים גדולים, אם בכלל. מי שמרוויח זה נטו מי שמגיע לראות את ההופעה. אל תשכחו שאנחנו מדברים על אומן מהמצליחים בז'אנר בשנים האחרונות, ובאירופה משלמים כמה עשרות יורו על הופעות כאלה, שזה הרבה יותר...

DuBsYs

New member
שבוע של רוטס

שלישי - רביעי הגלדיאטורס ובחמישי אריות ירושלים, פרחי דאב, גימל סאונד וזבולון דאב בפיין בירושלים. איזה טירוף... הרגאיי חוזר למרכז ירושלים, ביום חמישי ה- 16.11 מסיבת רגאיי בפיין. הליין אפ כולל הופעה חייה של zvuloon dub system , להקה של שמונה מוסיקאים מתל אביב וירושלים שמנגנים רגאיי ודאב מקורי ומרקיד. לפני ואחרי ההופעה תקלוטים של פרחי דאב הלא הם Ras Kulcha ויוסף עובדג’ה, הסאונד סיסטם הראשון בירושלים עם יותר מעשור של פעילות משותפת. אריות ירושלים, thc selecta, jah love ורוקי B , נציגי הדור הבא של הרגאיי בציון בסט של JAHrusalem style גימל סאונד מאושיות הרגאיי הבולטות בתל-אביב בביקור מיוחד בעיר הקודש. פיין/חצר פיינגולד, רח’ יפו 31. פתיחת דלתות ב23:00, 20 ש"ח עד חצות, 35 ש"ח אחרי. הכניסה מגילאי 18+.

Ras Or

New member
אח שלי

למה לא מודיעים שזה גיל 24 + ? באנו לשם אני וחבר ובכניסה לא נתנו לנו להיכנס אפילו שעבדנו שם מילא אבל זה היה גיל 24+ , חבל שלא מודיעים כאלה דברים אח שלי... בשורות טובות אור.

brownsuger

New member
פצ'ולי

לערב הזה הכניסה היא מגיל 22+ ואני מתנצלת שלא העברתי את המסר הזה בהודעה האחרונה אם את בת 22 ולא נכנסת תפני אלי שוב ננסה ליצור קשר טלפוני תוכלי לשלוח לי למייל [email protected]

Ras Or

New member
כן אני בחור

ולא אני מתחת גיל 22 הרוב פה צעירים חבוב =] אבל סבבה בקטנה עבר כבר אור.

rudeboy sound

New member
אנונימוס אשדוד מציג - סילברדון!!!!!

בהופעה חיה של האלבום החדש!!! מי שראה כבר את סילבה בהופעה יודע שזה משהו מיוחד... יותר ג'אמייקאי מזה לא תוכלו לקבל כאן בארץ! ולחיזוק ותיבול (ישן:) ) של ההופעה - צ'ולו יגיע (היישר מתל אביב...) להתארח עם סילבה, ושניהם ביחד זה שילוב מנצח תמיד!! בליווי כל הערב - RUDEBOY SOUND STATION עם הסלקטה של הדרום והאשדודי האורגינל, רודי (דה גאן) רן, איי בסאסקום אקס, גראמי וללא ארבל עדיין שמטייל לו בקנדה... אנונימוס אשדוד, שלישי הקרוב, ה 14-11 , אזור התעשייה אשדוד מול הנאפיס, רק תגיעו לאזור ולכו בעיקבות הבאסים... הולך להיות מאד אנד באאאאד!! BULILILILILILIT

rudeboy sound

New member
RUDEBOY SOUND מדרימים לאשדוד

הערב, יום שישי, ה 10-11, רודבוי סאונד מגיעים לדאנס במקום עם הכי הרבה וויבס באזור - אנונימוס אשדוד דאנסהול, רוטס, ראגא וכל מה שרק תרצן בסט אקסקלוסיבי לאשדודיות שאוהבות לרקוד, ובאשדוד - אוהבים מאוד לרקוד.. למי שבכיוון - איזור התעשיה אשדוד, רחוב הבנאים 4, מול הנאפיס, הערב - כניסה חינם!!!!!!!!!!!!!!!!! SEE U DEYA GRAMI

ברנס1

New member
מצטער לגיד לכם אבל אתם באסה

רוב המסיבות שיש היום הם מ18 + אני בדרך כלל אין בעיה להכנס יש לי תעודה של אח שלי אבל חברים שלי שרק עוד חצי שנה שנה יש 18 לא יכולים להכנס למשל לסלאו אני מת על המועדון אבל אני הרבה פעמים מוצא את עצמי לבד בפנים...... וזה באסה תנו קצת לדור הצעיר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

טובא

New member
תראה

אתה בא בתענות לאנשים הלא נכונים. רודבוי סאונד או כל סאונד אחר שמנגן במסיבות האלה לא קובע את גלאי הכניסה. המועדונים מחליטים את הדברים האלו. ואני חייב להגיד שאיפה שהוא אני מסכים איתם על הגבלת הגילאים. ולא בגלל שחס וחלילה לא נאה לי לרקוד ברחבה אחת עם חבר'ה בני 16\17 אלא כי בתור בעל מועדון לא הייתי לוקח את הסיכון שילד בן 16 יקנה בירה כשהוא במועדון ואז בבדיקה שגרתית של המשטרה יגלו את זה ואני בתור בעל מועדון יקבל קנס או שיסגרו לי את המקום(ודברים כאלה כבר קרו ללא מעט מועדונים) שוב. כשאפשר להכניס חבר'ה צעירים מכניסים. אבל תנסה להסתכל על זה מהזוית של בעלי המועדונים לפעמים לא שווה להם לקחת את הסיכון הזה..

annafff

New member
אני מסכימה עם זה לגמרי!

יש לי בת דודה בת 14 והיא כל כך רוצה ואוהבת רגאיי! היא ממש מבינה בזה והכל.... אבל היא לא יכולה להיכנס להרבה מקומות כי מוגבל! ובאמת חבל! אולי 14 זה קצת קטן אבל לא יודעת מגיל 15 נראה לי שזה בסדר לא? מצד שני אני מבינה את הבעלים של המועדונים כי אם במיקרה אחד מה"צעירים" ישתה אלכוהול ויתפסו אותו הלך על המועדון.... אבל בכל זאת! היא הולכת להופעה של הגלדיטורס!
שם זה לא מוגבל.... נכון? אני כמעט בטוחה שלא...
בקיצור צריך אולי לעשות מסיבות מסויימות שמתאימות גם לגילאים היותר צעירים! כי גם ילדים בני 12 אוהבים רגאיי ואני מכירה כמה אישית! (ככה זה שיש אחות קטנה..
) ואני חושבת שזה ממש לא פייר בשבילם לא ללכת להופעות רגאיי טובות!

JamicaniT

New member
חח יש לי אחות קטנה,

בת 9 עוד מעט. חולה על רגאיי ישראלי. ממש אבל. אני כבר מחכה ליום שאני אוכל לקחת אותה איתי לאיזו הופעה

xXx Shiraz xXx

New member
חחח כולם פה מדברים על אחים קטנים

אני קטנה בעצמי, מה זה?! אני עוד שבוע בת 15 וגם לגיל שלי זה בעייתי למצוא מסיבות רגאיי... ובקשר לאחיי? חחחח אחי עוד מעט 13 תמיד היה צוחק עלי שאני שומעת רגאיי "מה זה המוזיקה של הסטלנים הזאת!?" ולאט לאט הוא נשאב לזה בעצמו.. יששש ניצחתי :) מוהאהאהא אחותי בת 11 שומעת פופ אמריקאי ובולשיט ישראלי כגון איה כורם, קרן פלס וכיו"ב הפסדתי. BLESS

למעלה