המשימה השבועית - "להיות ונסה"

זה נכון מה שאתה אומר

שי באמת ריתק. היו גלים בבית. אז נכון שהיה בלאגן, אבל היית מרותק לטלוויזיה בתחושה שאם תזוז תחמיץ משהו. הייתה דינמיקה. אמנם לא תמיד חיובית אך לפחות הייתה. כמישהי שבאמת עניין אותי כל הפורמט, מבחינת פסיכולוגיית האדם, ההתנהגות במצבי דחק וכדומה (ללא קשר לדמות ספציפית), לאחר ששי יצא הפסקתי לראות. כבר לא יושבת מול הטלוויזיה ומדי פעם קוראת פה כדי להתעדכן. גם המשימה הזאת, שבטח מצחיקה אני משערת שנראה ביום ראשון. היא סתמית, לו רצינו לראות תחפושות היינו מדליקים ערוץ אחר. מקווה שהדיירים החדשים יביאו איתם קצת אקשן.

אם צבר רשע...

אני מכריזה על היותנו מדינת שוויץ חחחחח וואלה "גבר" באיזשהו אופן בירכת אותנו, אמן כל הרשעים היו -צבר- הרשעים , התככנים, שנשארו בבית הם שפרה ורנין ולאון אט אט מצטרף...

rosedal

New member
זה חוזר לסכום המקורי כל פעם מחדש

32 ש"ח לאדם ליום לשבוע 8 דיירים (כפול) 32 ש"ח (כפול) 7 ימים = 1776

RoGeR MaSoN

New member
המשימה התחילה, הם הולכים להביא ערכת ונסה

עכשיו..מעניין מי יהיה בה

זו רק אני שאו שצבר ממש מרוצה בביקיני הזה?

משימה קורעת. לא יכלו להתחיל איתה קודם? יש ילדים שחוזרים מהגן בבית הזה.

daughter L93

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

המשימה השבועית ענקית!!! כולם חייבים להתנהג כמו וונסה, לדבר כמו וונסה, להתלבש כמו וונסה. הולך ליהיות שבוע מצחיק בטירוף!!! כבר ליאון התחילXDDD
הפציצו הפעם ברעיון!

חחחחחחחח יוסי קורע מצחוק בתור ונסה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח תתכוננו יוסי הולךם לקרוע את כל עם ישראל מצחוק.

jaycom

New member
יואו יוסי שם את החזייה הלבנה

אני לא נושם כבר כמה דקות

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אני לא נושמת מרוב צחוק
יוסי לבש בקיני

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

:ואי ואי יוסי יוסי קורעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע-D

למעלה