שאלון הכרות

../images/Emo221.gifשאלון הכרות../images/Emo9.gif../images/Emo221.gif

חבר'ה התפקדות ראשונית לפורום קין
שם: גיל: מיקום: השיר הראשון של קין ששמעתי: מ1-10 עד כמה האייקון הזה דומה לטום צ'פלין
: ועוד קצת על עצמי
:
שרשרו
^_^

אני!! ../images/Emo26.gif

שם: שרי גיל: 18 מיקום: ירושלים השיר הראשון של קין ששמעתי: נו באמת, כמעט כולם יענו כאן SOMEWHERE ONLY WE KNOW. תחשבו על זה, עד כמה שאנחנו מעוצבנים על גלגלצ שקין לא בפלייליסט שלהם (למרות שIIAW הושמע פעמים בודדות)- הם אלה שהכירו לנו את קין
. ככה זה אצלי לפחות... מ1-10 עד כמה האייקון הזה דומה לטום צ'פלין-
דנו על זה כבר.... שהאייקון ילבש חולצה שחורה- ואז הדמיון הוא 10

תכלס נכון חשבתי על זה כעשיתי את

השאלון
אבל רציתי לעשות שאלה שעוד לא עשיתי ועניין אותי לראות אם אנשים שמעו על קין משירים אחרים. אולי יש כאלה ששמעו את EC או משהו.... |
+חולצה שחורה+חגורה לבנה|

For a lonely soul it seems to me

That you're having such a nice time
שם:גיתית גיל: 18 וחצי
מיקום: נתניה/ירושלים השיר הראשון של קין ששמעתי: SOWK מ1-10 עד כמה האייקון הזה דומה לטום צ'פלין
:
טוב אני החלטתי שהם דומים אז אני לא אענה על השאלה הזאת
|ועוד קצת על עצמי: בד"כ אני אעשה אבורכם בלנ"ד קבצי TXT בשאלונים אבל זה היה קצר אז ויתרתי הפעם... בואו נניח שכרגע אמרתי משהו על עצמי

../images/Emo3.gif

שם:נופר גיל:16 (ביוני, - אר-אי-אס-פי-אי-סי-טי) מיקום:פ"ת השיר הראשון של קין ששמעתי:Everybody's changing מ1-10 עד כמה האייקון הזה דומה לטום צ'פלין:אה...אה...2.058...) ועוד קצת על עצמי:אוי לא

limors2

Active member
.../images/Emo54.gif

שם: ליאורה גיל:19 מיקום: י-ם השיר הראשון של קין ששמעתי:SOWK, כמובן
מ1-10 עד כמה האייקון הזה דומה לטום צ'פלין: אממ, לא ממש יודעת איך הוא נראה
ועוד קצת על עצמי: לא, זה בסדר

WhiteShadows

New member
אני

שם:ליאור גיל: יום שבת זה יהיה 15 [לא לשכוח!] מיקום: מול המחשב כרגע.. השיר הראשון של קין ששמעתי:SOWK כמובן
מ1-10 עד כמה האייקון הזה דומה לטום צ'פלין
: המ...דומה עד מאוד
ועוד קצת על עצמי: טוב לי כרגע, אני אוהבת את טים
וזהו

WhiteShadows

New member
אכן^^

למרות שניסית לגרום לי לאהוב את ריצ' [גם הצלחת אבל טים מתעלה עליו] טים איז מיי מן
חוצמזה...לפי מה שאני רואה בשטח יש לו ביצועים טובים

טים ../images/Emo99.gif

אין מה לעשות, ממש ממש קשה לי לאהוב את אחד מחברי הלהקה, זה עושה לי אסוציאציות של להקות בנים רגילות... ובואו נודה שאף אחד לא חתיך הורס בפני עצמו... (אין ספק שריצ'רד נראה הכי טוב... אבל לא הרבה יותר מזה). ואני ממש לא הטיפוס שאוהב את המבצעים עצמם. אבל בגלל שאני כל כך כל כך אוהבת את השירים, אז באופן אוטומטי, הבן אדם שאני הכי מעריכה הוא כותב השירים העיקרי- שזה טים.... אבל אני לא אוהבת אף אחד... זאת רק הערכה
ולטים אין לי כמעט בכלל, אני לא מסוגלת להעריך אנשים לא נחמדים!! בכל תחום זה ככה...

WhiteShadows

New member
הא? את מעריכה את טים אבל בעצם לא?

או שהתכוונת בשורה האחרונה לטום?
והמ...גם לי יש בעיה לאהוב אחד מחברי להקה כי אני פשוט אוהבת בכל חבר משהו אחר...משמע-אני אוהבת ומעריכה את כולם. וזה כמעט בכל להקה שאני אוהבת ומוקירה. הריי בסך הכל כולם ביחד הביאו את היצירה השלמה בקין היתה לי בהתחלה הרבה הערכה לטום כי הייתי בטוחה שהוא הכותב העיקרי ויש לו גם קול נהדר... אבל גיליתי שבעצם טים עומד מאחורי העניין והוא גם פסנתרן אז זה מעולה מבחינתי
חוצמזה הוא נראה לי הכי חמוד ויש לו לוק של איש טוב כזה.. יאללה חפרתי
תסלחו לי...

את צריכה לראות את הDVD../images/Emo3.gif

יש לו קול כה חנוני כשהוא מדבר, והוא כל הזמן מוזר כזה
הוא אמר שם משהו על זה שכל אמן צריך להיות עם שריטה ולכן לא אכפת לו איך הוא נראה כשהוא מנגן וכו'
טום סתם מקבל את רוב תשומת הלב כי הוא שר. זה מממממש לא פייר, בטוח על זה היו חילוקי הדעות של הלהקה

WhiteShadows

New member
למי אכפת ../images/Emo6.gif

אני אוהבת חנונים, ומוזרים! וכבר היה לי עסק עם אנסי פסנתר [ע"ע כריס מרטין] ואני חושבת שהוא נראה מצויין כשהוא מנגן

למעלה