שאלון הכרות

WhiteShadows

New member
לא מבחינתי ../images/Emo3.gif

אבל האמת שהוא יותר אונס את הכיסא של הפסנתר מאשר הפסנתר עצמו

TheLost

New member
אאני

שם: ג'וני גיל: 14 מיקום: כרגע? יוסטון, טקסס, ארה"ב. בדרך כלל? ישראל וזה. השיר הראשון של קין ששמעתי: אני מניח שזה Somewhere Only We Know, אבל הראשון ששמעתי במודעות שזה קין היה We Might As Well Be Strangers מ1-10 עד כמה האייקון הזה דומה לטום צ'פלין: איזה?
ועוד קצת על עצמי: אני מוכר את עונות 5, 7 ו-8 של "חברים", וגם את עונה 1 של "מגרש ביתי", וגם את עונה 3 של "סמולוויל". מישהו מעוניין?

TheLost

New member
ברצינות תפסיקו עם הקיצורים ../images/Emo3.gif

ובטח זה השיר הכי יפה

rani917

New member
עונה בקצרה

שם: רני גיל: 22 (נראה לי שהכי מבוגר פה) מיקום: צפון השיר הראשון...: SOWK. אבל השיר שגרם לי לאהוב את הלהקה ולשמוע עוד שירים: TITLT שלפי דעתי זה השיר הכי טוב שלהם. האייקון: דומה לטום - 9.

חחח מה אתה רוצה קשה להקליד הכל

שרי- WMAWBS זה שיר מהמם לדעתי, הוא פשוט נדפק כי הוא ליד שירים כמו SOWK, B&B ונו, כל השאר

גם אני חושבת שזה שיר מהמם, אבל

לדעתי הוא הכי חלש יחסית, כמובן מכל H&F- איזה שיר אתם חושבים הכי חלש שם???

Pure M

New member
וומפס:

שם: משה גיל: 19 מיקום: חור צפונית לירושלים השיר הראשון של קין ששמעתי: Everybody's Changing מ1-10 עד כמה האייקון הזה דומה לטום צ'פלין: 1? ועוד קצת על עצמי: לא יודע, שונא שאלות כאלה. :X תשמעו את Nothing In My Way. זה שיר אדיר.

Pure M

New member
../images/Emo3.gif

השיר הזה פשוט טוב. איך אני אוהב את איך שהוא מבטא את "Lovers at a great divide". לא יודע מה בדיוק יש שם, אבל אני אוהב את זה.

steelwater

New member
היי../images/Emo176.gif

שם: יעל גיל: 19 מיקום: י-ם השיר הראשון של קין ששמעתי: אני מניחה שאת Somewhere only we know. קצת קשה שלא, לא? מ1-10 עד כמה האייקון הזה דומה לטום צ'פלין:דומה. המממ לא יודעת כמה בסקאלה. ועוד קצת על עצמי:נו די איזו שאלה מעצבנת! אני שונאת שאלות כאלה. סורי גיתית היפה שלי
, טוב אני תמיד אומרת להגיד שהלהקה האהובה עלי היא U2 אז מצאתי מה לכתוב פה. יום טוב

למעלה