מפגש פורום ראשון

Simply an Angel

New member
חחח אני דווקא נהניתי ../images/Emo6.gif

היה ממש נחמד לראות את רובכם שוב!!! למרות שכמעט כולנו היינו מפוזרים ברחבי הקניון... ראיתי את כל מי שהיה (נראה לי
) ואני כבר מחכה למפגש הבא!
רק שאולי נתכנן משו במפגש הבא? ;-D שלא נמצא את עצמנו בוהים בבנאדם שלובש פאקינג טייץ' שלא משאיר שום מקום לדמיון ומוביל אותי למסקנה שמקומו של הטייץ' הוא לא בעולם הזה!#@!($+ (אולי רק כשמנקים את הבית
)... ותודו שבגלל השעמום היו לא מעט צחוקים!
ליאור&ילד-מוזר-נדחף-לר מוכר+בלוני הליום= XDDDDDDDDDDD אקיצר, היה פשוט שולט!!!
(מתי מפגש הבא? בפורים או בפסח?
)

Simply an Angel

New member
אהה חחחח מירי...

כשאני אוריד את התמונות למחשב אני אשלח לך את הסרטונים של צ'ן בהתקף צחוק הזה... חחח מוטי עשה לה איזה ארבעה קטעים... ומופיע גם הקטע שהיא יקרה את הקולה! XDDDDDDDDDDDD

איפה שיייר../images/Emo35.gif../images/Emo134.gif

התגעגעתי אליו
אני מקווה שכל מה שקרה יסתדר.... שירוש אני מתגעגעת

m i r u s h i

New member
הוא לא הגיע בגלל שהוא פספס את הרכבת

שהוא היה צריך להגיע בה מלכתחילה המסטול

m i r u s h i

New member
אז זהו..../images/Emo108.gif

שהוא בתקשר אליי ב16:00 +- ושאל מה המצב...ועניתי שהנוכחות מצומצמת והא שאל אם כדאי לבוא ואמרתי שלדעתי כן... והוא היה רגע לקראת העלייה לרכבת ומיד שניתקנו קיבלתי SMS ממנו "אני מוותר"

אמ...

היה מאד כיף רק הצטערתי ש... אורי לא בא וגם שהרבה לא באו בסוף וגם שלא היה משו לעשות קלטתי את עצמי בוהה במי שעולה במדרגות העולות אבל היה כיף היום ומאד נהנתי

Simply an Angel

New member
טוב אנשים- לילה טוב! ../images/Emo24.gif

נורא נהניתי היום... ואני כבר מחכה בקוצר רוח למפגש הבא.. מחר אני אנסה להקטין את התמונות ולשים אותן כאן וגם אכתוב סיכום נורמלי
אז לילה טוב!
אוהבת!

m i r u s h i

New member
לילה טוב../images/Emo99.gif../images/Emo108.gif

יחי הטייץ הכחול והאהבה החד מינית בפומבי

m i r u s h i

New member
הם לא היו בגג../images/Emo108.gif

לא הכניסו אותם בגלל שמיכל הייתה עם הכלבה שלה..

chen010189

New member
ליגהההההההההההההההההההההההההההההההה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

למעלה