מפגש פורום ראשון

moton

New member
היה מפגש ארוך ומוזר../images/Emo6.gif

אבל נהנתי
אפילו שאוולין הבריזה לי

boopymylife

New member
מאודד ארוך... מאוד מוזר.. XD

התחיל משעמם המשיך משעמם המשיך עוד יותר משעמם המשיך עצבני ואז המשיך הזוי ואז המשיך עוד יותר הזוי בצורה מצחיקה אבל קצת מפחידה ונגמר מעויף ><

m i r u s h i

New member
בורגרראנץ'.סיימנו לאכול\להעיף צ'יפס

כולם קמים והולכים ורק צ'ן נשארת במקום וצורחת "תודה! היה טעים!" *שוב נקרעת מצחוק*

chen010189

New member
לא שמתי בפורום טלי,כי הם לא התאימו

זה תמונות של אנשים שיותר גולשים פה מאשר שם

boopymylife

New member
חחח וליאור הלא קשורע

אמאאלה איזה מצברוח חרא היה לי באותו יום שלא נדבר על ההנגאובר והעצבים על הבורגרראנץ'... קיצר .. חופש באסה.. בקטנה.. :/

Simply an Angel

New member
../images/Emo41.gifהסיכום שלי../images/Emo41.gif

אוקיי, אז אחרי שינה הרחוקה מלהיות נורמלית (קמתי בלילה איזה ארבע פעמים
) ומחשבות בלתי פוסקות על המפגש הזה, אני גאה להכריז שאני ערנית מספיק בשביל לכתוב את הסיכום שלי (כן כן, גם תודות): איך אפשר לפתוח את הסיכום שלי מבלי להודות למירי על העובדה שבלעדיה לא היינו נמצאים כאן בכלל, ושלא לדבר אפילו על נפגשים
אז מירי- באמת באמת תודה לך! היה כיף לשבת איתך ולבהות באנשים (חלקם מוזרים יותר *אהמ אהמ טייץ' אהמ אהמ* וחלקם מוזרים פחות)... היה לי נורא נחמד לבלות איתך את הזמן שבילינו ביחד
נגייייי
- היה נורא כיף לפגוש אותך. ובפעם הבאה אנחנו עושות תמונת עירות עם כוווווווווווווולם#$+@_ שמעתם?
צ'ן- אם היו פותחים תוכנית ריאליטי בשם Israeli`s next Entertainer ... את היית לוקחת את כולם בעיניים עצומות...
גאדד איך נקרעתי ממך אתמולל XDDDDDDD חחחח "סליחה,מה השעה?"
חחח ובבורגראנץ'בכללל XDDDD אין אחד שכמעט לא ברח לו במכנס XDDDD צחקנו רק מהצחוק שלך חחחחחחחח... כוסעעעע (או שמה בארצנו- נטלי
)
- היה נחמד לראות אותך... יעל- פעם הבאה שאת מציקה לנגי את תכירי אותי באמת!
עם נגי לא מתעסקים#@$+#@($+
חחח... גם אותך היה נחמד לפגוש...
אביטל- אז בסוף הגעת הא?? למזלך, אחרת היית חוטפת נזיפה
ויצאת מזו חמודה בתמונה שלנו#$(+#@
ליאור (בופי)- חחח איזה מבטים מתוסכלים דפקת.. XDDD תודי שהשעמום בסוף גרם לנו לאחלה צחוקים
.. היה נחמד לבלות איתך בשירותים
(כל הראשים הכחולים למיניהם, תרגעו, כולה ליוויתי אותה לשירותים) דקלה- היה נחמד לראות אותך לכמה דקות
חבל שלא הצטלמנו
אבל חפיף.. מפגש הבא
דנדן- חחחח היה נחמד לפגוש אותך... ותתחדשי על העגיל באף!
נעה- סופסוף הצטלמנו!
מוט(י)- חחח איזו תמונה עשינו לך עם אמא ואבא (המגדלים- מי שלא הבין
) וכל מי שלא בא-הפסיד!
היה נורא כיף לראות אתכם שוב, ואני מקווה שזו לא תהיה הפעם האחרונה (פורים- here we come[?!])... אם שכחתי מישהו\מישהי אז אני מצטערת...
ומי שהצטלם איתי ורוצה תמונות (לא כדאי לכם- יצאתי כמו גרב
)- שלחו לי הודעה או משו... וסורי על המגילה
למרות שזה לא הסוף אבל שיהיה
א-ו-ה-ב-ת אתכם!

אתם לא יודעים מה קרה לי ב..../images/Emo134.gif

טאואר רקורדס.... הייתה שם קבוצת תיירים מארה"ב יש להניח... והיו שם שני נשים שנראו פיליפיניות
אז הם באו אליי ואל החברים שלי.... וביקשו ממנו אם אנחנו יכולים לקרוא להם ולהסביר להם איזה שירים יש בדיסק(שהיה בעברית) הקראנו להם(מזלי שהיה איתי הבן של המורה לאנגלית
) ואז הם שאלו אם אלו שירים לה'.... אמרנו שלא ממש.... קיצר אז הם ביקשו ממנו לעזור להם וכמו 3 מטומטמים אני והם עמדנו מול העמדה של הדיסקים לילדים וחיפשנו דיסקים עם שירים לה'
היה קטע שפשוט הבאנו לה דיסק של סיפוריי התנ"ך שמלווה בשירים... וזהו הם אמרו תודה והכל... והלכנו
לפחות השארנו רושם שהישראלים עוזרים ונדיבים

m i r u s h i

New member
בכיף! ../images/Emo3.gif../images/Emo108.gif

באמת היית חסר
השתעממנו שם *מגלגלת עיניים* חוץ מהקטעים של צ'ן והבחור ההזוי XD

אנונה2

New member
כן, גמאני...../images/Emo3.gif../images/Emo95.gif

**מכינה דף עםפ תירוצים שאני יכולה להגיד** **אתם מוכנים להוסיף
**

למעלה