ברוכים הבאים וכמה מילים

../images/Emo24.gif ברוכים הבאים וכמה מילים

ברוכים הבאים
אנחנו שמחים לבשר לכל המעוניינים על פתיחת פורום חדש: "פורום אמנויות לחימה קלאסיות". הפורום החדש מיועד לשמש כמקום מפגש למתאמנים באמנויות לחימה שלא מתרכזות בפאן התחרותי או בקרבות זירה למיניהם. תמצאו כאן מפגש עם אמנים מתחומים רבים, העיקרים בהם: ממגוון האמנויות הסיניות, אמנויות יפניות: קראטה, אייקידו, איאיידו, קיודו, ג´וג´וצו, נינג´וצו וג´ודו ועוד. כמובן, שגם העוסקים באמנויות או שיטות לחימה אחרות מוזמנים להשתתף בפורום. הפורום החדש מתקיים לצידם של הפורום הנוכחי, הראשי, לאמנויות לחימה, ושל הפורום לאמנויות לחימה בזירה, כך שכל אחד יכול ומוזמן להשתתף במסגרת המתאימה יותר לצרכיו. את הפורום החדש מנהלים בודוקאן, סלבו, whitebear ועבדכם הנאמן. אנא ממך קרא/י בעיון את תקנון הפורום. נשמח לראותכם.

CountDust

New member
מברך על הפורום החדש ../images/Emo13.gif

בברכת "יש כאן מישהו מקפואירה?!??!??!?!?"

בודוקאן

New member
במזל טוב ובסימן טוב ../images/Emo79.gif

מזל טוב לנו, אכן פינה עבור הפלח הספציפי שהרגיש צורך בכך. בואו נאחל לעצמנו שזה יהיה בית שיהיה לנו נעים לבקר בו ולשוחח בו. זה תלוי רק בנו. כולם מוזמנים, כל מי שעוסק באומנות לחימה כלשהי. רק דרישה אחת מכולם: לקרא את כללי הפורום ולשמור עליהם, כמו ששומרים על הבית. קרמשניט לכולם

ש מים

New member
שיהיה פורה ומשכיל, אינשאללה!../images/Emo24.gif

אני תקווה שהפורום ישכיל להיות פורה, מפרה ומשכיל. ובלי אלים, אלום, אלומיניום... (וכל הזכויות לגברי, שייקה ופולי).

נצל"ש מגיע
נוסף

תרועת השקמה נתנה לבן שלי קזוקי ארבעה ראשנים. זה היה לפני חודש וחצי. אתמול פתאום שמנו לב שלאחד מהם מצחו רגלים קדמיות ואחוריות. הנה תמונות. שמחה וצהלה.

bizhar

New member
אלי זו אחת? בכל מקרה, אזהרה!

לא לנשק עד שהרגליים יצמחו לאורכן המלא אחרת עלולים לקבל נסיך נמוך מהתקן! אה, מזל טוב כמובן לפתיחת הפורום. לדעתי מצמצתם מוקדם מדי אבל אני לא עמדתי תחת האש. בהצלחה לכולנו!

בודוקאן

New member
ברוך הבא ../images/Emo24.gif

תודה יזהר. ברור שגם זו אפשרות, אין לדעת, ואין שום אפשרות לעשות צעד כלשהו שכולם יסכימו שהוא גם נכון וגם בזמן. ניתן לעתיד לומר, ואת העתיד, הרי, אנחנו נצייר. נשמח לראות כאן הרבה.

למעלה