ברוכים הבאים וכמה מילים

WaveGal

New member
../images/Emo24.gif

פתאום מופיעים להם כמה ניקים שכבר התרגלתי לא לראות.... (קצת כמו הסצינה האחרונה (והקיטצ'ית) בלבירינט).
כמו שהסברתי לחלק מכם במסרים, אני אעדר קצת בתקופה הקרובה (הנה, היום לא יכולתי להתאפק וכבר יותר משעה אני בפורום. איך שהזמן רץ...). אבל אקפוץ לבקר לפעמים. מבטיח. (שתי הערות\שאלות למנהלינו החדשים: 1) יש הרבה שירשורוני "ברוכים הבאים" שכדאי לארוז יחד. 2) האם יש סיכוי שתפוז יסכימו לתת לנו העתק של הארכיון מ-148. יש שם אוצר בלום של ידע וחבל שהוא ישאר רק שם (שלא לדבר על הלינקים שהדוב לינקק במשך דורות (דורות של דובים ישבו ולינקקו. הוא ואבות אבותיו הדובים)))

בודוקאן

New member
ברוך הבא גל ../images/Emo24.gif

איזה כיף לראות את הגל הכפול, בכל השפות (החשובות
). לגבי הצעותיך. נכון, הברכות מחולקות אאז"נ לשני שרשורים, חשבתי לצרף אותם, ומאחר והיה מדובר "בגל" נוסף בחרתי להשאיר את הברכות החדשות ברעננותם
. אני מבטיחה לעבור שוב... לגבי החומר, אין אפשרות להעביר הכל en block, צריך לעשות זאת ידנית, פרה פרה, נמלה נמלה. המון עבודה, עד עכשיו לא היה לי זמן וגם כעת אין לי כי אני עדיין מאוד עסוקה עם כל השאר (חבלי לידה...), אבל אני מקווה שלאט לאט כולנו נצליח. העברתי בינתיים את רשימת המורים. אנא גל, השתדל לבקר אותנו בהתאם ליכולתך, ונקווה שגם לך יהיו זמנים יותר קלים ויותר זמן.

../images/Emo9.gifטוב אז לאחר מספר ימים מטורפים

בעבודה..... אני כאן. מזל טוב ובהצלחה לכולנו.... כן, החיוך בכותרת אומר שאני מרוצה...

בודוקאן

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif ../images/Emo24.gif

כן, גם לך, החיבוק השני זה בשביל האימונים המשותפים.

מזל"ט ואיחולי צמיחה (ברכה קלאסית?)

בשל אוסף נרחב של סיבות אני מבלה לאחרונה פחות ופחות בפורום (148), אבל שמח לגלות על הערוץ החדש. ברכות ליוצרי הפורום, מאחל לכולנו בנייה של ערוץ רציני ומאתגר בתחום הכל כך פלורליסטי של א"ל. מבטיח לבקר כאן לא פחות מבמקומות אחרים (לא כולל הבית, דוג'ו, עבודה ופורומים מקצועיים שמשעממים עד זרא, אבל משלמים לי להיות בהם...). איל

למעלה