כללים בחיזור בין בנים ובנות כנסו

../images/Emo243.gifכללים בחיזור בין בנים ובנות כנסו

שמתי לב שגברים ונשים פשוט לא מבינים זה את זה כי אופן מחשבתם שונה.עכשיו לטובת כל הבנים והבנות בפורום הייתי שמח אם נבהיר סוגיות כאלה אחת ולתמיד.שכל בחורה תכתוב מהו אופן החיזור המועדף עליה וכיצד הייתה רוצה שיפנקו אותה ואיך להתנהג אליה בכלל וכך תתרום להבנה של המין הנשי ע"י גברים ובמיוחד חנונים שלא תמיד יודעים מה נשים רוצות. נשים יקרות,דעו שאתן מסתורין מתמיד בעיני המין הגברי,אפילו מי שמתיימר להבין נשים עלול להיות מופתע כל פעם מחדש. אם אתן רוצות שיתנהגו אליכם בצורה שאתן רוצות אנא כתבו זאת.אצלנו הגברים האונות במוח לא מחוברות ואין לנו הבנה אינטואיטיבית כמו שלכן. אם אתן רוצות משהו מגבר עליכן להסביר לו מה אתן רוצות אחרת הוא לא ידע.

innocence

New member
זה בעיקר כי אין דבר כזה "נשים"

שזו הטעות הנפוצה ביותר. כל בחורה אוהבת צורת חיזור שונה, לאל אחת יש תחומי עניין אחרים ובהתאם גם מחפשת בחור שונה. אז לא פלא שזה קשה, כי מה לעשות, אנחנו בני אדם שונים.

אז תכתבי, מה את רוצה?

זאת ההזדמנות שלך להגיד מה נשים בסגנון שלך, רוצה וכך תשפרי את היחס לכלל הנשים שחושבות כמוך.

Thumpers

New member
אין נשים - יש מאותגרים גברית!

אני אוהבת גברים ישירים. לא וולגרים, אבל שלא יתחילו עם משחקים כאלו. אני כנראה בעלת אינטיליגנציה רגשית נמוכה, ואני לא מבינה, לרוב, כשגברים מתחילים איתי. (גם קשור לחוסר בטחון) אבל כל אישה אוהבת משהו אחר...

OnlyLeigh

New member
...

גברים יקרים,דעו שאתם מסתורין מתמיד בעיני המין הנשי,אפילו מי שמתיימרת להבין גברים עלולה להיות מופתעת כל פעם מחדש. אם אתם רוצים שיתנהגו אליכם בצורה שאתם רוצים אנא כתבו זאת. אצלנו הנשים האונות במוח לא מחוברות ואין לנו הבנה אינטואיטיבית כמו שלכם. אם אתם רוצים משהו מנשים עליכם להסביר להן מה אתם רוצים אחרת הן לא ידעו. ועכשיו אחרי שקראת והבנת כמה מטומטם זה נשמע. 1- אני שונאת שאומרים אינטואציה נשית. אין לי איזה ראדר שנפתח בכל מחזור חודשי ומאפס לי איזו שהיא בינה על טבעית שאני שואבת מאמא טבע המחזורית והטובה. די עם זה. אני פועלת עם המוח+רגש בדיוק כמוך וכמו שאר בני האדם. 2- גברים הם מיסתוריים בדיוק כמו נשים. ואל תתן לי את הבולשיט של "גברים רק רוצים מין". אתה רוצה מין בדיוק באותה מידה שאני רוצה מין. אבל שנינו מעדיפים גם תחומי התעניינות ומוח שיתלוו לאיברי המין המקפצים האלה שמולינו. 3- שלום, אני לי, אני אינדיבידואל, אני אוהבת להתחיל עם הבחורים שלי, אני שונאת שגבר מתנהג ברברבנות מולי והפעילות המועדפת עליי זה סרט מדע בדיוני בבית עם שוקולד. אמא שלי היא אינדיבידואל גם כן. היא מעדיפה שגברים שריריים יתחילו איתה ולצאת למועדונים עד השעות הקטנות של הלילה. בני אדם הם שונים. תקבל את זה.

רק עשי לי טובה שני את טון הכתיבה

אני מניח שלמדת כללי נימוס בסיסיים נכון? אחד מהם הוא שאם מישהו מדבר אלייך בצורה יפה תדברי אליו גם יפה. הטון העצבני שבו את כותבת לא עוזר להבהרת עמדותייך

Thumpers

New member
אני בספק./

אין בין התגובות שלך ובין מה שהוא אמר - שום קשר.

OnlyLeigh

New member
נדמה לי שהנקודה שלי הובהרה יפה

אני כן כתבתי בטון תקיף כי מבחינתי מה שאתה כתבת הוא לא באמת מתעניין ומרומם אותי למקום של נימפה בלתי מושגת, אלא מנמיך אותי למקום של בעל חיים שפועל על פי אינטואיציה ואינסטינקטים ולא ע"פ חשיבה אמיתית.

Thumpers

New member
:)

תראי, אין לך מה להתעצבן עליו, כי כפי שהבנת - הוא לא ניחן בהבנה גבוהה של העובדה שנשים זה לא רובוטים, אלא מגדר המורכב מפרטים אינדיבידואליים. פשוט תתעלמי. העצבים שלך לא מזיזים לו, ולעומת זאת - אני מפה יכולה להרגיש שאת רוצה לתלות אותו מאיזורים מסויימים בגוף.

איך את מעוותת את כוונותי

לא ידעתי שאת גם קוראת מחשבות, אני שאלתי אותך שאלה פשוטה אז תעני עליה, אל תלכי סחור סחור לכיוונים אליהם בכלל לא התכוונתי.

Thumpers

New member
../images/Emo45.gif

אל תתעצבני עליו כל כך, הוא לא אחראי לזה שיש לו איברים פחות מפותחים משלך. :p בסך הכל, לשם שינוי - הוא ניסה לשמור על האינדיבידואליות של הנשים, ולראות מה נשות הפורום רוצות. בד"כ גם אני חושבת שהוא חתיכת שובניסט - ואפילו לא מודע לזה, כי זה מוחדר כל כך עמוק אצלו - אבל לשם שינוי, באמת עניין אותו לדעת מה [הדגש]אנחנו[סדגש] רוצות.

שכחתי להזכיר שלחיבור שתי האונות יש גם חסרונות

ואחד מהם הוא נטייה להשתוללות הורמונלית חסרת מעצורים והעדפת הרגש על פני ההיגיון

למעלה