כללים בחיזור בין בנים ובנות כנסו

עד כאן ../images/Emo243.gif.

שלא תיכנס לספקולציות בתהייתך לגבי זהות הפונה למנהלת הפורום בבקשה למחוק את השרשור הזה - הינני
.

Thumpers

New member
טוב, אני לוקחת בחזרה את מה שאמרתי.

כולנו צריכים לעשות כמו לי ולהתעצבן עלייך. שמוק.

רגע רגע שושיטה

אני הקנטתי אותן רק בתגובה לתגובות מגעילות שלהן שאליהן את כלל לא מתייחסת כשויכוח נגרר ומתחילים לתקוף אותך אישית יש לך את הזכות להגנה עצמית.ביקשתי בנימוס שישטחו את רצונותיהן ובתמורה קיבלתי תגובות מזלזלות ומעליבות .אם הן פשוט היו עונות לשאלה בלי טיפה של ציניות ומרירות הייתי עונה תגובה עניינית וחביבה בלי תוקפנות היתר שבהן הן חטאו.

Legato

New member
אוקיי, סבבה

הדבר הראשון שאני רוצה, הוא שתתחיל להתייחס אליי בתור בת אדם (או בן אדם, שפה עברית ארורה), ולא כאל "אישה". נשים חושבות שונה מגברים, נכון. נשים גם חושבות שונה מנשים אחרות, וגברים חושבים שונה מגברים אחרים. אין דבר כזה "מה אישה רוצה" שיענה לך על כל השאלות. אין "טריקים" שיעבדו על כולן. יש נשים שרוצות שישלמו עליהן בדייט, יש נשים שלא. יש נשים שאומרות את מה שהן חושבות, יש נשים שרוצות לשחק משחקים. אגב, יש גם גברים כאלה, והרבה. הניסיון הזה להפוך אותנו ליצורים קסומים ומסתוריים עושה את ההיפך ממה שנדמה לך. זה לא מחמיא לי, זה שולל את האנושיות שלי ומכעיס אותי. גברים מבינים אותי. אני מבינה גברים. נשים מבינות אותי. אני מבינה נשים. רוצה עצה? תפסיק להיות שוביניסט.

ראי הערתו לאונליליי

קודם כל לפי מיטב הבנתי את אישה (אלא אם כן עברת ניתוח אני לא יודע) והייתי מצפה שפשוט תעני לשאלה כמו בכל שרשור שאלונים למה את חייבת לסבך כל דבר?

Legato

New member
אתה כנראה באמת פשוט לא מבין

עד כמה ההודעה שכתבת מעליבה ועד כמה השאלה שלך חסרת טעם. אגב, גם מי שעברה ניתוח היא אישה.

ולמה זה כל כך משנה?

האם תפקידם של הגברים הוא לדעת מה נשים רוצות ואז לרַצות אותן? תהיה נחמד, השאר כבר יגיע.

Legato

New member
זה חלק ממה שכל כך משגע אותי בזה...

שוביניזם לא פוגע רק בנשים, הוא כובל גם גברים.

stagadish2

New member
שוביניזם גם מזין את עצמו

היחידות שיהיו מוכנות לצאת עם שוביניסט הן נקבות סטריאוטיפיות ולכן אחרי היכרות מעמיקה איתן, השובינסט החביב יוכל להגיד לכולם "אמרתי לכם". חסר סיכוי.

עוד כמה כאלה

ואפשר יהיה לשנות את שם הפורום ל"החנון, החנון ומי משלם על מי בדייט הראשון".

למעלה