כללים בחיזור בין בנים ובנות כנסו

Slow Cheetah

New member
היית גם יכול/ה להוריד את החנונים ../images/Emo3.gif

סורי, לא כתוב מין בכרטיס

Slow Cheetah

New member
וואו, אתה באמת שואל?

אם אתה ממש רוצה, אני מוכנה למצוא לך את חוברת ההפעלה לנשים ולהעתיק את תוכנה! כי זו ממש בושה שלא נתנו לך אותה בזמן שחילקו לשאר האנושות.

זה תקף עוד יותר לעארסים ומניאקים

חנונים עוד מנסים לברר מה אנחנו רוצות, ואם נוח לנו וטוב לנו (עד כדי מצבים מעיקים למדי, לפעמים). מניאקים בטוחים במליון אחוז שהם יודעים מה נשים רוצות. רב הפעמים הם פשוט טועים.

elcool

New member
8 חברים יכולים להתחלק באחת?

אווווווו... אני לא מאמין שכתבתי את זה.

svety

New member
../images/Emo128.gifחבר'ה, די../images/Emo88.gif../images/Emo128.gif

אנחנו לא בגנון, די לזרוק חול אחד על השני. יש לנו אחלה פורום עם אווירה נחמדה ומיוחדת, אל תתנו לויכוחים [במיוחד לא לכאלו שמקומם לא בפורום] להרוס לנו. אתם רוצים להתווכח? סבבה, בשביל יש מסרים, מסן, פייסבוק ושלל צורות תקשורת מודרניות. יש בתפוז לא מעט פורומים שישמחו לארח את הויכוחים האלו. אבל לא כאן. בפורום יש מקום לדיונים בשלל נושאים, לאו דווקא שקשורים ישירות לתכנית, אבל לא בצורה הזו. לא עם הערות פוגעניות. אני אומרת את זה כאן בצורה מאוד ברורה, למרות שבכלל לא רציתי להגיע לזה: הודעות פוגעניות ומתסיסות יימחקו. לא רק כאן, בכל שרשור. כותבים שלא מכבדים את חברי הפורום יוזהרו במסרים, ובמידה ולא יפנימו - ייחסמו. נכון להרגע אני לא מוחקת את ההודעות כאן, בעיקר בשביל שתראו ותבינו איך לא מתנהגים כאן, יכול להיות שמאוחר יותר אשנה את דעתי. אמרתי, ואני אחזור על זה - אני לא גננת. אני גם לא שוטרת. די, מיצינו.

stagadish2

New member
חיזור? חיזור???

כאילו שלא הייתה אבולוציה מעולם. לא ייאמן. אני חייבת לדעת - באיזה חודש מתחילה עונת החיזור?

Thumpers

New member
תהליכי חמצון-חיזור.

הדבר הראשון שעולה לי לראש כשאני קוראת את המילה הזו.

StriX Starlight

New member
למה אתם נכנסים למלכודת הזאת?

זה סתם יתפתח למגה שלשול נוטף זלזול וסקסיסטיות. באמש'לכם.

למעלה