הזוג שלכם לגמר.

StriX Starlight

New member
../images/Emo249.gif הזוג שלכם לגמר. ../images/Emo106.gif

כצפוי, נשארנו עם שלושת הזוגות הכי צפויים (ותסלחו לי אם אגיד גם הכי מאוסים).
בהנחה ובכלל תטרחו לצפות בגמר (על מי אני עובדת? בטח נעשה מזה מפגש פורום מטורף) מי הפייבוריט שלכם? מי בכלל גורם לכם לרצות שינצח, אם בכלל יש מישהו כזה? לדעתי לאור (ונלה) יש את הסיכויי הטוב ביותר לזכות באהדת הפורום, כי הוא היה הראשון להגיע לפורום שלנו, לקחת חלק, להראות נוכחות. הוא אפילו הגיע למפגש הפורום במייק'ס והיה פשוט מתוק. (שלא לדבר על חולצת הבחירות הבלתי נשכחת...) אבל זה לא פשוט יספיק, כי הרי ההפקה, וחצי מדינה בערך בעד ליטאלכס. וסביר להניח שהם מועמדים בטוחים לניצחון. את הצד הבהמי של ליטל הציגו בשלב מאוחר מספיק כדי שלא יעפיל על הסיכויים שלה לקנות את כולם עם העממיות המקסימה שלה. (זה הכי פוליטיקלי קורקט שאני יכולה, סליחה.) ענבל וירון? תקראו לזה שולי, אבל אחרי חשיפת קיומו של מעיל הארנבונים שלה (כן, ארנבון. לא שפן ולא ארנב.) לדעתי היא איבדה כמות מסיבית של פופולאריות. למען האמת אני מאחלת לה שפעילי אנונימוס יארבו לה מחוץ לבית ויתלשו לה את הפנים. ובכלל, אני לא סבורה שמלכתחילה היה להם יותר מדי סיכוי מול שני הזוגות הדומיננטיים יותר, שהייתה להם תמה מוגדרת (אור ונלה בתור
הנאהבים המתוקים
, וליטאלכס בתור "המגשרים על הפערים הבלתי אפשריים") מישהו מתכנן לטרוח לסמס?
(לנסות) להשפיע?

Loriella

New member
האמת..../images/Emo47.gif

שרציתי שסהר ומאור יזכו. מאור כבש את הלב שלי מהרגע הראשון. אבל...לא רלוונטי.
ליטל ואלכס- בהתחלה אהבתי אותם מאוד. אלכס היה מקסים, וליטל נראתה לי מאוד אמיתית וחמה. כשהיא הייתה עם אור היא הייתה די דוחה, ואלכס מתחיל להיות ממש מזוייף ולעלות לי על העצבים. אז לא.
אור ונלה- אני חושבת שהם אנשים מקסימים כל אחד לעצמו אבל אני לא ממש אוהבת אותם בתור זוג במשחק. לא עשו לי את זה. אז לא.
ירון וענבל- ממש לא אהבתי אותם מההתחלה. ממש. ענבל הגעילה אותי וירון היה מאוד סתמי. אבל...הם הגיעו לגמר עם חדר ניפוי אחד, שזה הישג מאוד מרשים, והם באמת עברו קרבת דרך (בשפת ליטל) רצינית. וחוצמזה, ירון ממש מקסים. אז נראה לי שכן. למרות שאני כנראה לא אצביע לאף אחד אחרי שסהר ומאור הלכו...

ima12

New member
גם לי עצוב שסהר ומאור הלכו, הם מקסימים

הייתי מעדיפה שענבל וירן ילכו, למרות שירון בסדר גמור, אבל ענבל לא אהבתי אותה..... אבל ננשאר לי עוד זוג פייבוריטים שהם אור ונלה.

goldy

New member
מבחינתי אור ונלה כבר ניצחו

בעיקר אור|גבר|.

svety

New member
לא מסמסת, זה בטוח.

התחרות האמיתית היא אכן בין ליטל-אלכס ונלה-אור ואני לא יודעת באיזה צד אני. :|

הנל13

New member
אור ונלה. בטוח אסמס כדי לנסות להשפיע

מרגיז אותי שההפקה כל כך דוחפת את אלכס וליטל ולפי דעתי לא מגיע להם.

אני בעד ירון וענבל, כי ירון הכי מקסים ועבר

שינוי גדול. אלכס מתחיל לעלות על העצבים ולהיות מזוייף וליטל כנ"ל ויותר. היתה מתוקה ומשעשעת בעבר והפכה להיות לא נחמדה, מעצבנת ומזוייפת. לדעתי אומרים לה מה להגיד הרבה פעמים. לא מאמינה לה. ונמאס לי שההפקה מריצה אותם, זה כל כך שקוף. כמו שבאח הגדול מריצים את פרידה. את אור ונלה אף פעם לא חיבבתי ולא האמנתי לסיפור האהבה שלהם.

Slow Cheetah

New member
אבל איך אפשר לרצות שירון וענבל ינצחו?

ענבל שם, ממש לא מגיע לה.

בהתחלה לא סבלתי אותה, אבל עכשיו אני מחבבת אות

היא חמודה ביותר. וחוץ מזה מה הברירה? אור ונלה עם האלק רומן שלהם? (ושניהם חמודים, כן.) אלכס וליטל, ששניהם פייק?

Slow Cheetah

New member
אור ונלה עדיפים ביותר, כן!

ירון חמוד ואולי הייתי רוצה שהוא יזכה יחסית לשאר, אבל לא מתי שהצלע הנשית היא ענבל (שיורדת עליו בכל הזדמנות). ושאני לא אתחיל לדבר על אלכס... ודווקא את ליטל אהבתי עד שקלטתי שכנראה פשוט לא שדרו קטעים שהיא יוצאת כלבה בהם, לפחות עד הפרקים האחרונים.

Saladin

New member
עשיתם מפגש במייק'ס פלייס?

סחתיקה עליכם, אחלה מקום. מסכים עם כל מה שאמרת, חוץ מזה שענבל איבדה כמות מאסיבית של פופולריות בעקבות מעיל הארנבונים. בערך כל דבר שהיא מוציאה מהפה תורם לאבדן הפופולריות שלה, מעיל הארנבונים מתאים לאישיות שלה בצורה מושלמת.

Thumpers

New member
זה לא רלוונטי מי *אני* רוצה.

העם יבחר את אלכס וליטל. מה גם שאני בעד חצאי זוגות. אני חושבת שבסופו של דבר הזוג שהכי מגיע להם, אלו אור ונלה. כי גם האישה וגם הגבר, עברו שינוי (לפחות לכאורה), לעומת שאר הזוגות. אצל אלכס וליטל אף אחד לא מש מהדיעות איתן הוא הגיע, ואצל ירון וענבל? Well, ירון מקסים - אבל ליטל חתיכת בהמה מטומטמת. ואני אומרת את זה בהמון חיבה.

shani7700

New member
אופפפ ברח לי../images/Emo26.gif

כי אור ונלה צהיו באמת מגעילים כשהזוגות התחלפו ונלה לדעתי ממש פגעה במאור וכן אור בליטל כי ענבל וההתנשאות שלה הגעילה אותי, ירון חסר ביטחון בפרק האחרון ממש כמו שהוא מבא, לא פלא, הביאו לו בת זוג שמפחיד לדבר לידה.. וכייייי אלכס לא כזה עשה שינוי... וגם לא ליטל... בכל אופן, אם מישהו כן אמור לקחת[וזה מה שאמור להיות כן?] הייתי מעדיפה שליטל תיקח...סתם כי היא מתוקה.....

דילמה קשה ../images/Emo201.gif.

מצד אחד אור שלנו, הרגיש, המקסים, העמוק שניתן לדבר איתו על הכל. והכי בחופשיות. אור מבין, לא שופט, לא מרכל ולא מלכלך. אור יודע להיות חבר טוב, הוא גם קופץ על שולחנות כמו גדול וללא ספק עבר מהפך רציני, גם פתח את הראש במהלך התוכנית
. מצד שני ירון שהכרנו אתמול אני ויעל, ירון אחר לגמרי ממה שראינו בתוכנית. ירון הזורם, החביב, המשעשע, והוא חתיך במציאות, ירון. ירון ששרד את ענבל המגעילה... ירון שההפקה כשלה להיפטר ממנו
. אני לא מסמסת ובכלל לא אוהבת את כל מה שקשור לטלפונים, בכל מקרה כרגע קשה לי לומר למי משני החנונים ( איני מכירה את היפות אז לא אכפת לי מהן הרבה, גם הארנב לא יקום לתחייה אם ענבל לא תזכה) יותר מגיע ה
. מה שכן יהיה חבל אם ה
יילך לאלכס, לדעתי לא מגיע לו לזכות
.

Slow Cheetah

New member
זה לא כזה משנה במי נבחר,

יש קהל צופים הרבה יותר גדול "שמעריץ" את אלכס (או במילים אחרות: צוחק על חשבונו) וההפקה תתן לו לזכות כי זה הכי ישתלם להם... אף אחד אחר לא יקבל סיקורים נרחבים מצד התקשורת, וזו המטרה של ההפקה בסופו של דבר P:

לצערי אלכס וליטל ינצחו.

רציתי את סהר ומאור (ממש לא בגלל סהר
אבל מאור כל כך מתוק עד שהייתי אוהבת אותו עם כל אחת, אפילו ענבל). לא היה אדם שכבש אותי כמו מאור בתכנית הזאת, אני מנסה לנחש מה קורה מעבר לעריכה המגמתית והביומים האחרים ואי אפשר לזייף את האישיות המדהימה והמצחיקה שרואים על המסך. חולה עליו
אני לא יודעת איך זוג כמו ירון וענבל ניצחו אותם בחדר ניפוי. כלומר, אוקיי, הם ידעו אחד על השני יותר, אבל ממתי זו תחרות הוגנת...
לדעתי ההפקה הפסידה יותר משהרוויחה. ירון לא מעניין במיוחד, למרות שהוא חמוד מאוד, ולדעתי הוא לא מחזיר קרב ראוי להתנהגות הגועלית של ענבל. ענבל בנאדם מזעזע מכל הבחינות האפשריות, גם אם ההפקה מנסה להדגיש בה את הצדדים האיומים וגם אם לא. היא דומה לחופית באנוכיות ורמיסת-האחר הנוראיים שלה, רק שהיא לא הולכת ראש בקיר כל הזמן, אלא מפלסת את דרכה על הראשים של כולם באיזי. "למען האמת אני מאחלת לה שפעילי אנונימוס יארבו לה מחוץ לבית ויתלשו לה את הפנים." מסכימה טוטאליסטית
אלכס וליטל. הממ. באיזשהו מקום ליטל כבשה גם אותי, איך שמציגים אותה היא כנה ואמיתית ונאמנה, ואני מעריכה תכונות כאלה. היא גם קרועה וממש יצירתית, בלעדיה התכנית לא היתה נראית ככה, אני נהנית מההתבטאויות האדירות שלה. אם כי, תסלחו לי, היא אוכלת דשא ליד מאור. והוא עוד עושה את זה רוב הזמן בתמימות מוחלטת
this is a holly shit
אבל היא קיצונית גם לרעה. כמו שנאמר הצד הבהמתי שלה לא פוטוגני במיוחד, והספיק לי לקרוא כאן קצת והפרק של כבת הזוג של אור המחיש לי את זה בצורה יותר טובה. תהליך היא לא עברה. אני לא מרגישה שהיא שונה מהליטל של הפרק הראשון, חוץ מזה שהיא הצליחה לאלף את אלכס עד עכשיו אז היא מרוצה מעצמה. ואלכס אכן אולף במקום להשתנות, אז זאת פסיקתי
בסופו של דבר, אם הייתי מאמינה בכוחם של האסאמאסים להשפיע בכלל ולא סתם לגנוב כסף, הייתי בוחורת באור ונלה. עצם ההתאהבות שלהם מראה כאן על תהליך אמיתי, אף אחד לא שינה את האופי בגלל השני, נהיה שפוט של השני (כמו אלכס, שהוא הרובוט הקטן של ליטל, או ירון, שגם הוא מעריך יתר על המידה את בת זוגו). עושה רושם הם באמת מאוהבים פנימה זה בזו, אכפת להם כל כך. נלה האינטיליגנטית מכולן מלכתחילה ובגלל זה אפשר להאמין לכנות של הכימיה ביניהם, בשיחות הקטנות ובהווי ביניהם. היא גם חדת הבחנה והכי פחות מרושעת מכל הבנות האחרות, לא נכנסת למריבות אגו מטומטמות כמו ענבל או ליטל. ואור... טוב, עכשיו כשמאור לא בסביבה, הוא הכי בולט ומקסים מהבנים
ולא אכפת לי כמה שההפקה תוקעת לנו כל הזמן רק את אלכס על המסך.

למעלה