הזוג שלכם לגמר.

stagadish2

New member
אף אחד.

כןכן, אור ונלה עברו שינוי, בלה-בלה-בלה, לא מעניין. ירון וענבל לא עברו שינוי, בלה-בלה-בלה, לא מעניין. אלכס וליטל לא עברו שינוי, אבל יאללה, בוא נגרום לזה להיראות כאילו הם כן. לא מעניין. זו רק אני או שהפורום הרבה יותר מעניין מהתוכנית?

Lichi23

New member
אף אחד

אין לי אף זוג מועדף מבין הזוגות שנשארו. אם אני צריכה לבחור רק מבחינת הבנים- אז לפי דעתי לירון הכי מגיע לזכות. אבל ענבל פשוט נוראית
ואחרי הפרק אתמל- בכלל! קודם כל, המעיל עם פרוות הארנבים פשוט זעזע אותי. אני לא מבינה איך היא מסוגלת לקנות וללבוש דבר שגרם סבל רב ומיותר לבעלי חיים מסכנים! שנית, התגובה שלה לדירה של ירון הייתה מקוממת. גם אם הדירה לא מוצאת חן בעיניה, יש דרך להתבטא. ו-1000 ש"ח שכר דירה לדירה בגבעתיים?? איפה היא חיה? איך היא הגיעה לסכום הזה? זה בערך רבע מהמחירים שדורשים היום!

גם אני6

New member
למה את חושבת? זאת מודעות- מודעת בהחלט.

אשרייך על ראיית הטוב, אבל יש גם מצב של החלטה מודעת, בלב שלם ללבוש פרוות. בדיוק כמו לאכול בע"ח, להשתמש ביודעים במוצרים(הבסיסיים שבהם- תמרוקים- שמפואים, משחות שיניים) המנוסים, נבדקים ושיש בהם מרכיבים של בע"ח וכיו"ב. וכן הלאה וכן הלאה.

Lichi23

New member
לדעתי זה חוסר מודעות

ואני אסביר למה- היא מבחינתה קונה לעצמה מעיל יפה, סטייליסטי ויקר שעשוי מפרווה ו"וואו". אבל היא לא מתעמקת במחשבה על איך באמת עשו את המעיל- שזה חוסר מודעות מתוך בחירה. אולי הכי טוב להגדיר את זה כחוסר איכפתיות. בעיניי מודעות זה כאשר בן אדם כן מתעמק ומבין איך עושים את המעיל, ויודע בדיוק מה התהליך הנוראי הזה - ואחרי כל זה עדיין בוחר לקנות פרווה.

גם אני6

New member
הבנתי גם קודם.

אבל תנסי לחשוב שבעינייך- התהליך הזה "נוראי". בעיני מישהו אחר, הוא פשוט מבין כיצד זה נעשה, מי עושה וממה. אבל הוא מבין, מקבל וזה עדיין יפה ומחמם ויוקרתי ו"שיק". ומשהו שהוא רוצה- וזהו. אולי זה יותר "ביודעין". ההבדל בין מודעות לבין מודעות עצמית? אבל יש כאן גם ענין של ערכים קצת, כל אחד ומה שחשוב לו. א עושה ממישהו טוב יותר או ערכי יותר, רק אנשים שונים שמביטים על העולם באופן שונה, חושבים שונה, מרגישים שונה וסולם הערכים שלהם שונה. לא חושבת שזה חוסר אכפתיות- זה כאשר אכפת לך מדברים אחרים(לצורך הענין- חוסר רגישות, לא רק "פגיעה" לבעלי חיים זו אחת מנקודות החולשה שלי)

ima12

New member
../images/Emo249.gif אור ונלה ../images/Emo20.gif הם זוג מדהים

deathOrat

New member
אני בבעיה ומתלבט

מצד אחד אני רוצה שאור ונלה יזכו כי בתכלס שניהם עברו שינוי אמיתי אם הם הגיעו למצב שהם מסוגלים להסתכל על השני בתור בן זוג ופה זה הזוג שבאמת מרגיש ששני האנשים עברו שינוי ולא רק אחד(בעיקר בזכות הפורום רואים באמת שמדובר ביותר מ"אור ונלה הזוג" אלא אדם עם דעות ותחומי עניין מעניינים ואדם נחמד וכו' אבל אם הם זוכים אני בעצם מעודד את ההפקה להראות לנו קטעים דביקים לחלוטין,בלי להראות את האופי של האנשים כמעט בכלל וזה פשוט חבל לי, אני הייתי רוצה ללמד את ההפקה "לקח"-תנסו להראות את כל הצדדים ולא רק צד אחד. בגלל זה אני מתלבט. ירון וענבל, בעייתי כי מצד אחד ענבל "הגנה" על ירון ומצד שני היא כל הזמן יורדת עליו: על איך שהוא מדבר,על זה שהוא מצמץ,קוראת לו קמצן(ונראה שהוא קצת כזה אבל מה איכפת לה? כסף לא גדל על העצים) ומצד שני במסך עוברת הרגשה שהיא באמת דואגת לו כמו ברגע שהיא העירה לכולם על זה שהם לא פירגנו לו ישר..הוא לעומת זאת תמיד נותן לי הרגשה שהוא ילד טוב ירושלים ושהוא רוצה להשתנות ומאמין שעבר בו שינוי אבל זה יותר להרגשתי ממצב של האישיות שלו שהוא דיי שפוט שלה. אלכס וליטל, אלכס ככל שהזמן עובר מעצבן אותי יותר ויותר אולי כי כבר בעריכה לא מקפידים להציג אותו רק באור חיובי אבל הוא "מבין" בכל כך הרבה תחומים בלי שהוא באמת מבין והוא מתנשא וזה מעלה לי את העצבים וזה נראה כאילו הכל "עובר לידו" ולא יותר מזה הוא משנה בת זוג זה "סבבה" חוזר לליטל "גם סבבה" -כאילו זה לא משנה לו ולכן זה נראה כאילו הוא לא מעריך את מה שהיא עושה באמת... ליטל יצאה פה ושם ביצ'ית וכאילו רגע אחד זה נראה כאילו היא הכי מקסימה בעולם ורגע אחד צריך להגיד לה "יקירתי צאי מהסרט שאת חיה בו"- להגיד על נלה ואור בגלל שהם ביחד שהיא "דפקה לה אותו"..טוב איך היא דפקה לה אותו? בכך שהוא קיבל ביטחון שהוא יכול להיות עם בחורה שרחוקה שנות אור מהעולם שלו? בכך שנלה עודדה אותו לעשות משימה שנוגדת את האישיות שלו (משימת הפסיכולוג) ועל הדרך לימדה אותו לא לוותר? זה לא הגיוני בכלל.. תכלס בחילופי הזוגות ליטל קיבלה "מוצר מוגמר מהמפעל" מבחינת השינוי שהתוכנית הזו מתיימרת להעביר אולי פה ושם תיקונים אבל לא יותר מזה. אבל ניכר שהיא השקיעה באלכס המון ושהיא כמעט תמיד ניסתה לתת לו חום אמיתי לו העריכה הייתה מסתירה מאיתנו את כל משפטי ה"חכמה" של אלכס אולי הייתי מצביע כמו שהם רצו וגם זה לא בטוח.. אני לא אוהב שאומרים לי מה לעשות. אז אור ונלה VS ירון וענבל

גם אני6

New member
כדאי לך לקוות שזה כן:) זה יעזור לתקציב של

העונה הבאה
אולי יתגמלו את הפורום בזכות זה, לכי תדעי:) באיזשהו מקום למסיבת התחפושות, לדוגמא.

deathOrat

New member
בסה"כ הSMSים והחסויות אלו דרכי המימון של

התכנית מן הסתם יש סיכוי כזה או אחר שיש להם חלק בעריכה וכו' אני בטוח שלעורך אין יד חופשית לעשות מה שבא לו ויש QC לכל פרק.

למעלה