הזוג שלכם לגמר.

deathOrat

New member
מה גם שזה יכול להיות באופן חלקי,

אנשים אהבו (כולל אני) את נמרוד ורוקסן לדוג' ויכול להיות שהם חשבו שזה זה בגלל הזוגיות(הSMSים לא אומרים למה הצבעת לזוג כזה או אחר) ויכול להיות , שזה מה שגרם להם להראות ב99.999% מהמקרים את אור ונלה לדוג' רק כזוג ולא כאינדיבידואלים. בסופו של דבר כך או כך הSMSים מכניסים כסף לתוכניות האלה כך שאתה לא יכול להגיד שאין שום סיכוי שהם שלא משפיעים ונראה לי שגם בתור משתתף אין לך ת'יכולת לדעת מה באמת התכנית של העורכים של התכנית מלבד הדברים המובנים מאליהם(כמו שמנסים לדחוף את אלכס וליטל)

ענבל וירון

ירון הוא בקלות הפייבוריט שלי העונה. גילוי נאות: אני מכיר אותו היכרות שטחית דרך חברים, אבל זה לא בגלל זה. -אבו

גם אני6

New member
טוב, דעתי

בגלל שיוצרים תחושה אצל כל המדינה שליטל ואלכס לוקחים(ובכוונה)- כמעט בוודאות(כמעט) נלה ואור יזכו. בעיקר- בגלל הפרומואים, בעיקר בגלל הדחיפה של ההפקה את הזוג השני. וכו' וכו' וכו'.

טוב דעתי...

מבחינת יש זוג מנצח אחד ואלה
אור ונלה
... עם כל הדביקי שהראו ביניהם שבמהלך התוכנית (וכמעט ולא הראו משהו אחר איתם) הם הזוג היחיד מבן השלושה זוגות שעבר באמת שינוי אמיתי... נלה לדעתי היא הרבה יותר ממה שהראו בהתחלה... היא היחידה שהגיעה לשם כדי לעבור באמת שינוי בעצמה ולא רק כדי לשנות את הבן זוג שלה כמו שאר הבנות. ואור... כבר אמרתי הכל עליו. מדהים מבחינתי. נעבור לשאר הזוגות: מקום שני מבחינתי- ירון וענבל- כן ענבל עדיין טיפוס מעצבן וקשה לי לסבול אותה\ להסתכל עליה\ לשמוע אותה. הירידות שלה וההתייחסות שלה לירון גובלת בזלזול והמשחק שהיא משחקת אותה חברה טובה שלו בפרקים האחרונים ומצד שני צוחקת עליו בווידויים פשוט גועלי. מצד שני... הם הזוג היחיד שלא עלה לחדר הניפוי עד התוכנית האחרונה... ניצחו ברב המשימות ובתכלס כן רואים שינוי בירון... הוא חמוד ממש ודווקא חיבבתי אותו מתוכנית לתוכנית. אלכס וליטל - טוב... זה הזוג שהכי עבר אצלי מהפך מבחינת מה שאני חשבתי עליהם בהתחלה ומה שאני חושבת היום. ת'אמת... אף פעם לא הבנתי ממה מתלהבים מאלכס ועוד יותר לא מבינה ממה מתלהבים ממנו היום... אבל אני מודה... היה שם משהו. הילד האאוטסיידר זה שנראה כי היה חי בזמן הלא נכון וצריך להחזיר אותו למציאות. בפועל לא קרה כמעט כלום... חוץ מזה שהוא למד להגיד כפרה ונשמה כל פעם שליטל אמרה לו. את ליטל בהתחלה ממש אהבתי. היא הכי באה לקראת אלכס... אהבה אותו כמעט מהרגע הראשון שנפגשו... היא הייתה קלילה ומצחיקה... בסוף התוכנית המרמור שלה עלה על הכל והזוג הזה ביחד ניהיה מציק.

Maldini Girl

New member
אני לא אטרח לראות את הגמר

בדיוק בגלל מה שאמרת- כי זה הזוגות הכי מאוסים. אור ונלה- בעיני לא צריכים לזכות. קודם כל כי הם נראים שתולים של ההפקה, ושנית כי הם כבר "השיגו כל מה שאפשר להשיג" מהתוכנית. אלכס וליטל- אני אוהבת אותה, אבל הוא מעלה לי את הסעיף, ובעיני הוא לא השתנה בגרוש. אז בעיני ירון וענבל צריכים לנצח, כי הם היחידים שזה באמת מגיע להם, ונראה שגם עברו תהליך. אני לא אטרח לראות את הגמר, אבל אני נקרעת בתוכי אם לסמס (אני מצטערת, אני לא מהמסמסים.) או פשוט להודות באמת- שכנראה נלה ואור/ליטל ואלכס ינצחו ואני לא אעשה שום דבר נגד זה.

Maldini Girl

New member
אז מי עדיף<?

חוץ מזה אני לא בעד ענבל אלא בעד ירון. מבחינת הבנות אני מעדיפה את ליטל. אם היא וירון היה זוג היה הכי טוב!

ggaall1

New member
האמת...

שאני לא אוהב אף אחד מהזוגות שנשארו והפסקתי לראות מאז שזורנזון ואיב עפו. הייתי בעד שגיא ולימור, סהר וברברבאום, זורנזון ואיב וחופית ואלון ושלושת הזוגות שנשארו אלו בדיוק שלושת הזוגות שאהבתי הכי פחות. אבל.... ברגע שאחת מהמתמודדות לובשת מעיל ארנבונים, כל דבר עדיף ממנה.

למעלה