שאלון אליהו!

Piece of Wood

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo80.gifשאלון אליהו!../images/Emo39.gif../images/Emo88.gif

כל הזכויות שמורות לי ולעוד 523636234 אנשים שתרמו את הידע [והחוסר ידע] שלהם להכנת שאלון זה. הרשו לעצמכם להיות יצירתיים...
האמת, שכדי לענות על זה אתם צריכים להיות סופר יצירתיים
תשובות משעשעות ומופרעות יתקבלו בברכה
מתי התחלת לסגוד לאדון עץ?
איזה דמות בסרטיו הכי עיצבנה אותך ומדוע?
איזה תספורת/תסרוקת נראית על מר עץ פשוט מחריד?
לאיזה תפקיד [בסרט אחר] הייתם מלהקים את אליהו [סרט שיצא כבר]?
איך לדעתכם אדון עץ עונה לטלפון? [יש פה מישהו שניסה את זה?
]
נניח ואליהו היה הומו - את מי הייתם משדכים לו?
על איזה תלבושת שלבש חשבתם לעצמכם "מי לעזעזל הלביש אותו"?
למה לדעתכם התכוונה פרנקה [
] כאשר נתנה לאליהו את הטבעת המדוברת?[בקשר למה שכתוב על הטבעת]
איזה שיר לדעתכם מתאר את מר עץ בצורה הטובה ביותר?
מה לדעתך המעשה הכי נועז, מטורף ופסיכי שיצא לאליהו לעשות?
אתם חושבים שאליהו אוהב את עצמו?
מה אתם חושבים שאליהו עושה ברגע זה ממש?
מה אתם הכי אוהבת באליהו מבחינה חיצונית?
מה אתם הכי אוהבים באליהו מבחינה פנימית [מה שיכולתם להיחשף אליו ממיקומכם הנוכחי
]
אם אליהו היה חיה, איזה חיה הוא היה לדעתכם? [בוב הספוג לא נחשב חיה]
האם חלמתם פעם חלום שאליהו הופיע בו? אם כן ספרו לנו, אם לא באסה לכם.
מה הייתם עושים אם הייתם מקבלים את אליהו ל-24 שעות?
הייתי רוצה להחליף את _____ ולשחק עם אליהו בסרט ______.
באיזה סרט/קטע בסרט אליהו הכי הצחיק אתכם?
איך לדעתך נראית הפיג'מה של אדון עץ?
מה התכונה הכי גרועה של אליהו לדעתך?
אם אליהו היה מחליט לעשות פירסינג, איפה היה הכי מתאים לו?
אם הייתם הולכים לכם בשלווה ברחבי... לוס אנג'לס, ורואים כך פתאום את מר עץ יוצא לו בתמימות מחנות המוזיקה האהובה עליו, מה הייתם עושים? [תשובות כמו "Kתפגר yד yמק* JשNת*, Kר!ץ Kל*ו ו*Kנ!0 K !ת! כK*ל! K*ן Nחר" לא יתקבלו עקב סלידת הציבור מסוג זה של תגובות, עמכם הסליחה].

butterfly211

New member
תקראו יא ^@!$$&@!!!!!!../images/Emo28.gif

מתי התחלת לסגוד לאדון עץ? **פאללללום
** היה זה יום קיצי... **טוטולווו
** הלכתי לסיני מחנות הפרחים... **פאפאפפלווו
** הוא אמר שהינו מוכר גם מלפפונים... והנה הסתיים שיר זה בחרוזים..
איזה דמות בסרטיו הכי עיצבנה אותך ומדוע?
איזה תספורת/תסרוקת נראית על מר עץ פשוט מחריד? התספורת האיומה מימי "פליפר"
עם השטרונגלים מקדימה...
לאיזה תפקיד [בסרט אחר] הייתם מלהקים את אליהו [סרט שיצא כבר]? כמובן, "שרק 3" בתור הנסיכה פיונה
איך לדעתכם אדון עץ עונה לטלפון? [יש פה מישהו שניסה את זה?] "הלו? סלוט! זה דייגו! היי דוק!!!!!!!!!!!"
נניח ואליהו היה הומו - את מי הייתם משדכים לו? את דום, נו מה, הבחור פשוט חרמן עליו בטירוףףףףףףףף
על איזה תלבושת שלבש חשבתם לעצמכם "מי לעזעזל הלביש אותו"? הביקיני הורוד המשמש אותו לצייד טווסים
למה לדעתכם התכוונה פרנקה [] כאשר נתנה לאליהו את הטבעת המדוברת?[בקשר למה שכתוב על הטבעת] כאשר אליהו עמד עץ צוק והתלבט אם לקפוץ ממנו בעירום.
איזה שיר לדעתכם מתאר את מר עץ בצורה הטובה ביותר? "שחיטת כבשים לאור יום"
מה לדעתך המעשה הכי נועז, מטורף ופסיכי שיצא לאליהו לעשות? להשתין
אתם חושבים שאליהו אוהב את עצמו? בטח יש לו בבית חדר סגידה המוקדש לו ובו הוא שם את כל צילומי העירום שהוא מסתיר
מה אתם חושבים שאליהו עושה ברגע זה ממש? נראה לי שאני אצנזר ברגע זה..
מה אתם הכי אוהבת באליהו מבחינה חיצונית? את ציפורניי רגליו
מה אתם הכי אוהבים באליהו מבחינה פנימית [מה שיכולתם להיחשף אליו ממיקומכם הנוכחי] את הקיבה והמעיים..
אם אליהו היה חיה, איזה חיה הוא היה לדעתכם? [בוב הספוג לא נחשב חיה] פיל
האם חלמתם פעם חלום שאליהו הופיע בו? אם כן ספרו לנו, אם לא באסה לכם. כמובן שכן! אני ואליהו יצאנו לצייד טווסים!
מה הייתם עושים אם הייתם מקבלים את אליהו ל-24 שעות? הופכת אותו לגותי אפל וקשוח והיינו יוצאים להשתכר ולדרוס פקאצות
הייתי רוצה להחליף את _____ ולשחק עם אליהו בסרט ______. להחליף את הזה שדומה לשייח יאסין השר הטבעות!! ^^
באיזה סרט/קטע בסרט אליהו הכי הצחיק אתכם? בטח באחוות הטבעת, באחד הקטעים שהוא מקבל התקפי אסטמה
איך לדעתך נראית הפיג'מה של אדון עץ? ירוקה עם תמונות של שוש (הבמבה) ופילים אפריקאים
מה התכונה הכי גרועה של אליהו לדעתך? מכוער (סתםםם סתםםם אל תסקלו אותי!!!!!!!!!!!11 ><)
אם אליהו היה מחליט לעשות פירסינג, איפה היה הכי מתאים לו? בטבור, בתחת, באף באמצע כזה כמו שור, ובציפורניים
אם הייתם הולכים לכם בשלווה ברחבי... לוס אנג'לס, ורואים כך פתאום את מר עץ יוצא לו בתמימות מחנות המוזיקה האהובה עליו, מה הייתם עושים? צועקת "פרודו" ובורחת

MoNeT1

New member
../images/Emo105.gifחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח די יאו קרעת אותי !! קראתי הכל..

ShiRooSh4

New member
נחמט!

*הערה:יש פה כמות גדולה של המילה:"לאדעת" מתי התחלת לסגוד לאדון עץ?אמממ ממתי שיצא הסרט אבל לא ממש הבעתי את זה איזה דמות בסרטיו הכי עיצבנה אותך ומדוע?אחד מהסרטים שהוא קטן..ברח לי השם.. איזה תספורת/תסרוקת נראית על מר עץ פשוט מחריד?קרחת לאיזה תפקיד [בסרט אחר] הייתם מלהקים את אליהו [סרט שיצא כבר]?שרק?לא סתם..אין לי מושג הראש שלי לא עובד.. איך לדעתכם אדון עץ עונה לטלפון? [יש פה מישהו שניסה את זה?]הלאליוהוי? נניח ואליהו היה הומו - את מי הייתם משדכים לו?ג'וני דפ?או גולום..או אולנדו..למרות שהם לא הומואים על איזה תלבושת שלבש חשבתם לעצמכם "מי לעזעזל הלביש אותו"?לא זוכרת למה לדעתכם התכוונה פרנקה [] כאשר נתנה לאליהו את הטבעת המדוברת?[בקשר למה שכתוב על הטבעת]הם פשוט הרבה זמן לא עשו אהמ אהמ(?) איזה שיר לדעתכם מתאר את מר עץ בצורה הטובה ביותר? מה לדעתך המעשה הכי נועז, מטורף ופסיכי שיצא לאליהו לעשות?כל הפוזות שלו בתמונות אתם חושבים שאליהו אוהב את עצמו?איך אפשר שלא? מה אתם חושבים שאליהו עושה ברגע זה ממש?יושן
מה אתם הכי אוהבת באליהו מבחינה חיצונית?שיער ועיניים וידיים! מה אתם הכי אוהבים באליהו מבחינה פנימית [מה שיכולתם להיחשף אליו ממיקומכם הנוכחי]שהוא מצחיק חמוד וכו' אם אליהו היה חיה, איזה חיה הוא היה לדעתכם? [בוב הספוג לא נחשב חיה]דולפין..או קופיף קטן האם חלמתם פעם חלום שאליהו הופיע בו? אם כן ספרו לנו, אם לא באסה לכם.כן..זה היה אחרי שעשיתי מרתון סרטי שרה"ט..חלמתי שהוא בא והיה לא כובע ורוד על הראש והוא נותן לי טבעת אני שמה ואזאני כולי מכוסה דם.מה זה אומר??? מה הייתם עושים אם הייתם מקבלים את אליהו ל-24 שעות?
..ולהצתלם איתו בכל מיני פוזות.. הייתי רוצה להחליף את הטבעת ולשחק עם אליהו בכל סרטי שרה"ט. באיזה סרט/קטע בסרט אליהו הכי הצחיק אתכם?לאדעת איך לדעתך נראית הפיג'מה של אדון עץ?אולי אין לו כזאת.. מה התכונה הכי גרועה של אליהו לדעתך?לאדעת אם אליהו היה מחליט לעשות פירסינג, איפה היה הכי מתאים לו?בגבה אם הייתם הולכים לכם בשלווה ברחבי... לוס אנג'לס, ורואים כך פתאום את מר עץ יוצא לו בתמימות מחנות המוזיקה האהובה עליו, מה הייתם עושים? [תשובות כמו "Kתפגר yד yמק* JשNת*, Kר!ץ Kל*ו ו*Kנ!0 K !ת! כK*ל! K*ן Nחר" לא יתקבלו עקב סלידת הציבור מסוג זה של תגובות, עמכם הסליחה]. אם זה באמת יקרה סביר להניח שאני יהיה בשוק יגיד חכה שנייה יביא מצלמה נשיקות בוק של 100000000 וזהו..זה הכי סביר..יש גם את האפשרות השנייה..שהיא:Kתפגר yד yמק* JשNת*, Kר!ץ Kל*ו ו*Kנ!0 K !ת! כK*ל! K*ן Nח7!!ואני יגיד לו:"Xל*ה! תעWה ל* *לד!ל**ק דההההה111111111!!1 תודה שקראתם.מצורפת גם אחת התמונות האהובות עליי

Piece of Wood

New member
טרררררלללההה../images/Emo19.gif|אליהו|:-*

מתי התחלת לסגוד לאדון עץ? ממש ממש לסגוד רק אחרי הסרטים של שרה"ט.
איזה דמות בסרטיו הכי עיצבנה אותך ומדוע? ב"הורים בהזמנה" יש לו דמות דיי מעצבנת, גם ב"שמש נצחית" הדמות שלו לא נחמדה במיוחד אבל הוא מצחיק שם
איזה תספורת/תסרוקת נראית על מר עץ פשוט מחריד? התסרוקת שיש לו ב"סופת קרח" ובכלל בכל התקופה הזאת...חחחח... תסרוקת מפחידה.
לאיזה תפקיד [בסרט אחר] הייתם מלהקים את אליהו [סרט שיצא כבר]?הארי פוטר?
איך לדעתכם אדון עץ עונה לטלפון? [יש פה מישהו שניסה את זה?]- "הלו..."?
|חוסר-מקוריות|
נניח ואליהו היה הומו - את מי הייתם משדכים לו? את דום, כי זה בערך חלום חייו להיות בן זוגו של אליהו
אם לשפוט את ההתנהגות ה...מדאיגה שלו בקרבתו
על איזה תלבושת שלבש חשבתם לעצמכם "מי לעזעזל הלביש אותו"? דפנטלי ב"סופת קרח", מה הם חשבו לעצמם שם?
למה לדעתכם התכוונה פרנקה כאשר נתנה לאליהו את הטבעת המדוברת?[בקשר למה שכתוב על הטבעת]- "אם לא עכשיו תפתר ממכוערת כמוני, אז מתי?" ארגגג... סלחו לי אני לא בדיוק מתה עליה...
איזה שיר לדעתכם מתאר את מר עץ בצורה הטובה ביותר? המממ.. יש כמה.. אולי Forever Young
... אני אחשוב על זה...
מה לדעתך המעשה הכי נועז, מטורף ופסיכי שיצא לאליהו לעשות? מרוץ אמבטיות לעיני קהל
אתם חושבים שאליהו אוהב את עצמו? חחח... אני בטוחה שכן, סוגד לעצמו מדי ערב לפני שהוא הולך לישון....
מה אתם חושבים שאליהו עושה ברגע זה ממש? טי טיים בחברת דום וחנה בבית משפחת עץ....
....NOT
מה אתם הכי אוהבת באליהו מבחינה חיצונית? דבר ראשון את זה שהוא מוזר בטירוף!
את העיניים כמובן, שיער, חיוך [רווחבשיניים], אף!
ידיים... מה לא בעצם?
מה אתם הכי אוהבים באליהו מבחינה פנימית [מה שיכולתם להיחשף אליו ממיקומכם הנוכחי]- חוש הומור בלתי נשלט בכמויות! הו כן!
, את זה שהוא חמוד [כן כן כן
], את אהבתו האובססיבית למוזיקה, ואת זה שהוא לא סנוב יחסית למפורסמים אחרים.
אם אליהו היה חיה, איזה חיה הוא היה לדעתכם? [בוב הספוג לא נחשב חיה]- צב? קוף?
לוידעת
האם חלמתם פעם חלום שאליהו הופיע בו? אם כן ספרו לנו, אם לא באסה לכם- האמת שכן, זה היה ממש ממש מזמן, חלמתי שאליהו ודום [?] באו לכאן והכינו חביתות לאיזה מליון אנשים
[?!?!
אל תשאלו אותי למה לעזעזל
], ואז דיברתי איתם ואיכשהו משם הגענו ללונדון [?] לאיזה מועדון, ואליהו היה הדיג'יי, אבל הוא גם רקד...
פאק זה באמת הזוי!
מה הייתם עושים אם הייתם מקבלים את אליהו ל-24 שעות? הייתי לוקחת אות ולהחליק על הקרח
, ואחר כך אהממ...זה כבר חסוי
הייתי רוצה להחליף את ליב טיילר ולשחק עם אליהו בסרט שר הטבעות.
באיזה סרט/קטע בסרט אליהו הכי הצחיק אתכם?
ברור שב"סיוט בחדר המורים...
u taken it.....
איך לדעתך נראית הפיג'מה של אדון עץ? כחולה עם הדפס של מכוניות ופרחים
+ נעלי בית של ארנבות
מה התכונה הכי גרועה של אליהו לדעתך? אני אחשוב על זה...
אם אליהו היה מחליט לעשות פירסינג, איפה היה הכי מתאים לו? בגבה!!
, אולי מתחת לשפה....
אם הייתם הולכים לכם בשלווה ברחבי... לוס אנג'לס, ורואים כך פתאום את מר עץ יוצא לו בתמימות מחנות המוזיקה האהובה עליו, מה הייתם עושים? הו זה פשוט! ארוץ אליו בשמחה ודילוגים ואבקש ממנו תמונה [אהמתמונותאהמ], אחר כך אני אתן לו את גנה! שיחזיק ואז יחתום עליו
... ההמשך שמור במערכת

butterfly211

New member
^@&$#אמאל'ה!!../images/Emo5.gif../images/Emo28.gif

אמה ווטסון צריכה לשמוע על זה

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifההההה!! אוי יו יוי. למה?!

מדוע? השער! הבגדים

ShiRooSh4

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

שי את מעלה זכרונות נשכחים...

moe7

New member
"גנה" ? ../images/Emo153.gif

ואט איז "גנה"? התפקעתי מצחוק לאורך חצי שעה, תשובות אדירות!
לא אצליח להתחרות בהן, אבל בכל זאת: כל הזכויות שמורות לי ולעוד 523636234 אנשים שתרמו את הידע [והחוסר ידע] שלהם להכנת שאלון זה. הרשו לעצמכם להיות יצירתיים... האמת, שכדי לענות על זה אתם צריכים להיות סופר יצירתיים תשובות משעשעות ומופרעות יתקבלו בברכה מתי התחלת לסגוד לאדון עץ? האמת היא שמעולם לא ממש סגדתי לו, אלא אם כן בניית מקדש מנייר טואלט נחשד כ'סגידה'. וא בכלל חי בקופסת גפרורים ומדי פעם משתחרר לצילומים וחוזר בסיומם לקופסה- ולנחישותו זו אני סוגדת. איזה דמות בסרטיו הכי עיצבנה אותך ומדוע? פרודו, נורת', פטריק וכו' וכו'... איזה תספורת/תסרוקת נראית על מר עץ פשוט מחריד? צמות בלונדיניות?! לאיזה תפקיד [בסרט אחר] הייתם מלהקים את אליהו [סרט שיצא כבר]? בוב הבנאי! וגם בוב ספוג, ורוברט רודריגז, אם הוא היה דמות. איך לדעתכם אדון עץ עונה לטלפון? [יש פה מישהו שניסה את זה?] "יס! יס! יססס!!! (*שיעול* "חמדתי"* שיעול*) נניח ואליהו היה הומו - את מי הייתם משדכים לו? ג'ק אוסבורן! על איזה תלבושת שלבש חשבתם לעצמכם "מי לעזעזל הלביש אותו"? מממ. תחפושת הארי פוטר (פעמיים! בתוכנית אירוח יפנית ובבכורה, עם בובת שרק...!) למה לדעתכם התכוונה פרנקה [] כאשר נתנה לאליהו את הטבעת המדוברת?[בקשר למה שכתוב על הטבעת] להפסיק לכסוס את ציפורניי רגליו. איזה שיר לדעתכם מתאר את מר עץ בצורה הטובה ביותר? שילוב של "נומי נום", "שיר הקטשופ" ו"MERCY SEAT". מה לדעתך המעשה הכי נועז, מטורף ופסיכי שיצא לאליהו לעשות? אתם חושבים שאליהו אוהב את עצמו? התמזמז עם דומיניק מונהאן! מה אתם חושבים שאליהו עושה ברגע זה ממש? מחטט באף. מה אתם הכי אוהבת באליהו מבחינה חיצונית? הרווח בין השיניים. מה אתם הכי אוהבים באליהו מבחינה פנימית [מה שיכולתם להיחשף אליו ממיקומכם הנוכחי] הייתי הולכת על התוספתן, אבל עד שכל כך נקשרתי אליו, אליהו פיתח דלקת וניתח אותו
אם אליהו היה חיה, איזה חיה הוא היה לדעתכם? [בוב הספוג לא נחשב חיה] דוב נמלים יפני מצוי. האם חלמתם פעם חלום שאליהו הופיע בו? אם כן ספרו לנו, אם לא באסה לכם.... לצערי, האחרון שבהם היה לפני זמן רב
מה הייתם עושים אם הייתם מקבלים את אליהו ל-24 שעות? הייתי לוקחת אותו להרי הכרמל ומשאירה אותו שם, מול מערת אליהו הנביא. הייתי רוצה להחליף את קייט וינסלט ולשחק עם אליהו בסרט "שמש נצחית". למרות שהייתי מעדיפה לרוה פשוט הפטר מאליהו עצמו ולהחליף אותו במישהו אחר, ברבים מתפקידיו. באיזה סרט/קטע בסרט אליהו הכי הצחיק אתכם?מספר קטעים ב"סיוט בחדה"מ", ב"כמעט טיפשים" וב"שמש נצחית". איך לדעתך נראית הפיג'מה של אדון עץ?אין לי מושג איזו בפיג'מה אוחז אליו, אך הוא מסתובב ללא ספק בבית ברגלי הוביטים ששודרגו כנעלי בית. מה התכונה הכי גרועה של אליהו לדעתך? חיבה לאנשים טיפשים, כדוגמת בני משפחת אוזבורן ואיאן רובינסון, מM2. אם אליהו היה מחליט לעשות פירסינג, איפה היה הכי מתאים לו? בחריץ של הישבן! אם הייתם הולכים לכם בשלווה ברחבי... לוס אנג'לס, ורואים כך פתאום את מר עץ יוצא לו בתמימות מחנות המוזיקה האהובה עליו, מה הייתם עושים? [תשובות כמו "Kתפגר yד yמק* JשNת*, Kר!ץ Kל*ו ו*Kנ!0 K !ת! כK*ל! K*ן Nחר" לא יתקבלו עקב סלידת הציבור מסוג זה של תגובות, עמכם הסליחה]. הייתי מעדיפה לפגוש אותו בתוך החנות, ולהציץ בדיסקים שבחר. ואם אפשר להמליץ לו על הרכב שהמצאתי כשנייה לפני ההתקלות. ולאחר מכן ללכת משם כאילו כלום לא קרה. אילו ייתי נתקלת בו ממרחק, כאשר הוא יוצא מן החנות, הייתי מרכיבה את משקפי השמש השחורות שבטח הייתי משיגה עד אז, לוקחת את הבי אם דבליו השחורה מהסדרה החדשה ויוצאת לסיבוב בבלוק, אנדר קאבר. אליהו עוצר, אני עוצרת, ברמזור- קווינז אוף ת'ה סטונאייג' בפול ווליום, אליהו יוצא מהמכונית, אני נכנסת לשיחים ויוצאת לסיור בשטח. אליהו עושה מינגלינג במסיבה שווה? אני מרפדת את הגזונקרס ומעלה את החצאית, והופ! איים דרינקינג שמפיין וחננות נואשים ברמות שונות אול אובר דה פלייס. אליו עולה עם בחורה שחורת שיער למעלה? איים און איט! והM16? שיט! ידעתי ששכחתי משהו באוטו.

moe7

New member
*,תשובה 11 שייכת ל10

והתשובה ל11 (אתם חושבים שאליהו אוהב את עצמו?): לא, אני חושבת שהוא עסוק בהלקאה עצמית 7\24, חושב על מייק אובר פנימי וניתוחים פלסטיים וניתוח לשינוי מין, כשהמודל לחיקוי הוא כמובן בריטני ספירס. קבלו את אליהו במראה הבלונדיני, now that's a NO NO!

butterfly211

New member
התשובות של שי?../images/Emo12.gif../images/Emo28.gif

או שמא שלי??
..... גנה
עם תפאורה והכל... גם אליהו שם

moe7

New member
כה נאה היא (הוא?) הגנה!

אגב, מבטאים את זה כGANA? ומה בדיוק זה אומר?

למעלה