שאלון אליהו!

butterfly211

New member
מבטאים את זה GENA../images/Emo28.gif

זה קיצור של GENADI וזו דמות מהסדרה שכל רוסי שמכבד את עצמו מכיר.. "צ'יבורשקה"!! אצלנו, בכת הפות גנה הוא השליט והוא החפץ הקדוש שאנחנו מעבירים בין כל החברים בכת הפות (וזה כולל את אליהו) (כן בטח
)

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifחחחחחחחחחחחח

פאק, איזה חלום הזוי, פשוט נורא.

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifכאילו שתקראו, לא נורא..

מתי התחלת לסגוד לאדון עץ?
אמ... לא זוכרת!! נראה לי מ..
אני לא מאמינה שאני לא זוכרת.. אולי שרה"ט 1 אבל לא נראה לי, נראה לי לפני זה.. איזה דמות בסרטיו הכי עיצבנה אותך ומדוע?
היו קטעים שהוא עיצבן אותי בטרוף בשרה"ט כשהוא רצה להמשיך ת'מסע לבד עם גולם, ולעזוב את סאם.. איזה תספורת/תסרוקת נראית על מר עץ פשוט מחריד?
אח, קשה,(קשה), אמ... וואי באמת שאין לי מושג.. לאיזה תפקיד [בסרט אחר] הייתם מלהקים את אליהו [סרט שיצא כבר]?
לא יודעת, חחח אולי במת לצעוק, זה בטח יהיה קורע עם הוא יהיה בתפקיד מצחיק.. איך לדעתכם אדון עץ עונה לטלפון? [יש פה מישהו שניסה את זה?]
חחחח, אמ... "בית משפחת עץ, שלום"? אמ.. "כאן מר עץ"! אה, ולא ניסיתי את זה.. נניח ואליהו היה הומו - את מי הייתם משדכים לו?
לא!! למה?! אבל אני כל כך אוהבת אותו.. טוב אם חייבים, אמ.... לא אני לא יכולה! על איזה תלבושת שלבש חשבתם לעצמכם "מי לעזעזל הלביש אותו"?
לא יודעת. למה לדעתכם התכוונה פרנקה [] כאשר נתנה לאליהו את הטבעת המדוברת?[בקשר למה שכתוב על הטבעת]
אוף, אני דפוקה, אני לא יודעת על מה אתם מדברות... איזה שיר לדעתכם מתאר את מר עץ בצורה הטובה ביותר?
וואי אני גרוע בזה.. אמ.. טוב אני אכתוב שיר שלא קשור אליו אבל אתם חייבים לשמוע ת'שיר: אביתר בנאי - כלום לא עצוב מה לדעתך המעשה הכי נועז, מטורף ופסיכי שיצא לאליהו לעשות?
להשוות את עצמו לבוב ספוג? אתם חושבים שאליהו אוהב את עצמו?
איך לא?!? סתם, נראה לי שכן.. מה אתם חושבים שאליהו עושה ברגע זה ממש?
תלוי מה השעה אצלהם, אולי ישן? נמצא עם חנה? מה אתם הכי אוהבת באליהו מבחינה חיצונית?
פנים. דעעעע מה אתם הכי אוהבים באליהו מבחינה פנימית [מה שיכולתם להיחשף אליו ממיקומכם הנוכחי]
חבל שאני לא מקירה אותו ולא יכולה לענות על השאלה.. אם אליהו היה חיה, איזה חיה הוא היה לדעתכם? [בוב הספוג לא נחשב חיה]
חחחחחחחחחחחחחחחחח!!! חחחח בוב ספוג כן חיה! האם חלמתם פעם חלום שאליהו הופיע בו? אם כן ספרו לנו, אם לא באסה לכם.
היה לי נראה לי חלום על שרה"ט אבל אני לא זוכרת מה הייתם עושים אם הייתם מקבלים את אליהו ל-24 שעות?
גורמת לו לאהוב אותי, ואז הוא יהיה איתי ליותר מ24 שעות
הייתי רוצה להחליף את
סאם ולשחק עם אליהו בסרט
שרה"ט. באיזה סרט/קטע בסרט אליהו הכי הצחיק אתכם?
לא יודעת איך לדעתך נראית הפיג'מה של אדון עץ?
לבנה עם עצים עליה.! מה התכונה הכי גרועה של אליהו לדעתך?
מאיפה לי? יפה מדי? אם אליהו היה מחליט לעשות פירסינג, איפה היה הכי מתאים לו?
בגבה!! הכי יפה בעולם, הייתי עושה בעצמי אבל אני מפחדת אם הייתם הולכים לכם בשלווה ברחבי... לוס אנג'לס, ורואים כך פתאום את מר עץ יוצא לו בתמימות מחנות המוזיקה האהובה עליו, מה הייתם עושים? [תשובות כמו "Kתפגר yד yמק* JשNת*, Kר!ץ Kל*ו ו*Kנ!0 K !ת! כK*ל! K*ן Nחר" לא יתקבלו עקב סלידת הציבור מסוג זה של תגובות, עמכם הסליחה].
חחחחחח, ארוץ אליו ואצרח לו בפנים במטע הדפוק שלי באנגלית, שאני מעריצה שלו ושאני נורא אוהבת אותו, ואני אשאל אותו אם אני יכולה להיות חהרה שלו והוא יגיד לא , אז אני אשאל אותו אם אפשר טלפון, והוא יגיד לא, ואז אני אגיד לו שאני יהודיה מישראל, ונראה איך הוא יגיב, אם הוא יגיב ב"איכס יו אר ג'וייש גוו אווי" אז אני יביא לו ביטה (!!) ואם הוא יגיד "אוו יו אר ג'ווייש? אים ג'וייש תו, איי לוב ג'וייש" וזה אומר שאם הוא יגיד שהוא אוהב יהודים אז זה אומר שהוא אוהב אותי (כי אני יהודיה) ואז נחיה לנצח בישראל. (אה, כן זה היה רק בדמיון, אם הייתי באמת פוגשת אותו הייתי עוקבת אחריו עד הבית שלו, רושמת ת'כתובת ושולחת לו מכתבים מתרידים מהארץ!).

moe7

New member
איכס! ../images/Emo6.gif

"יו אר ג'וייש! האו קול איז ת'אט!... לטס מייק אה בנד טוגוור אנד ניים איט 'אוורית'ינג ג'וייש"!" חכו יש לי עוד שם הזוי... THE DUTCHMEN (להגות כמו הגרמנים... "זה דוייטשמן") מ"מ

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifמבטע* בייטה* (לא! איך כותבים

בייטה? נוו זה שנותנים מכה עם הרגל למישהו..) חברה* ויש עוד מלא שגיות..

Piece of Wood

New member
חחחחחחחחחחחחחח../images/Emo6.gif../images/Emo19.gif|אליהו|

הרגת אותי!
ואני ממש לא חושבת שהוא אנטישמי או משהו... אנחנו עוד נגלה שהוא בעצמו יהודי!

Piece of Wood

New member
אהה ובקשר לטבעת../images/Emo19.gif|אליהו|

כשפרנקה [ה@#$%@^#!#^%#@!^$^%#@] נפרדה מאליהו היא נתנה לו טבעת שכתוב עליה בעברית "אם לא עכשיו אז מתי", שאם אני לא טועה הוא לא הוריד אותה עד היום....
[לקוח מ"כת אליהו"]

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifבאמת? לא ידעתי.. מגניב

היהדות מתחילה להיות "מגניבה" עכשיו בהוליווד, עוד מעט גם אלייז'ה יילמד קבלה, יבקש שיקראו לו אליהו ירדן עץ, ואז, בסופו של דבר, הוא יבוא לארץ!

Piece of Wood

New member
א-מ-ן../images/Emo19.gif|אליהו|

חחחחח... יש מצב שהוא כבר היה כאן [כשהוא היה קטן] אבל הוא לא החלטי בנוגע לזה...

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifאני לא אומרת שהוא אנטישמי

פשוט היו פה דברים כאלה, שאת נראה לי אמרת, שהוא אוהב מאד יהודים או משהו כזה..

moe7

New member
ככל הנראה אין ליהודים וליהדות מעמד

מיוחד בעיניו. ככל הידוע לנו, הוא בעל שורשים גרמניים, וכנראה שלא ביקר בארץ. את הטבעת הוא כל כך מעריך משום שפשוט אהב את המסר (נורא נאיבי, אבל אליהו הינו טיפוס אופטימי קיצוני)
הוא מגדיר את עצמו כ"רוחני" ולא "דתי", למרות שהתחנך על ערכים נוצריים.

Piece of Wood

New member
אז למה יש הערכה שהוא יהודי?../images/Emo19.gif

|אליהו| וגם כל הקטע עם כל השמות במשפחה שלו... ואם אני לא טועה, במכתב שהוא שלח כתשובה למעריץ מהארץ [שביקר בפורום בהייד פארק וסיפר לנו על כך] הוא דווקא אמר שהיה בטיול משפחתי [?] בארץ ב-93, למרות שהוא סתר את עצמו מאוחר יותר...

MoNeT1

New member
../images/Emo105.gifעונה תשובות ../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif

מתי התחלת לסגוד לאדון עץ?לפני כ8 חודשים בהקרנת בכורה של שרה'ט-אחוות הטבעת בטליוזיה ביס
איזה דמות בסרטיו הכי עיצבנה אותך ומדוע?לא ראיתי כל כך הרבה סרטים שלא..אבל מבין הסרטים שראיתי 'סיוט בחדר המורים' הוא אולי מציל את היום אבל החנון שמרביצים לא בהתחלה עצבן אותי כהוגן
איזה תספורת/תסרוקת נראית על מר עץ פשוט מחריד?אין דבר כזה!! יש תסרוקת שאני לא אוהבת אבל הוא עדיך חתיך וזה התסרוקת שבשמש נצחית בראש צלול הכסח הזה..
לאיזה תפקיד [בסרט אחר] הייתם מלהקים את אליהו [סרט שיצא כבר]?ספיידרמן!!פיטר פרקאר
איך לדעתכם אדון עץ עונה לטלפון? [יש פה מישהו שניסה את זה?]"הלו?!" נניח ואליהו היה הומו - את מי הייתם משדכים לו?דומיניק מונהאן
על איזה תלבושת שלבש חשבתם לעצמכם "מי לעזעזל הלביש אותו"?יש הרבה..!! אבל אני חושבת שחליפה הירוקה (התמונה שמצורפת מראה את החליפה המזעזעת) היא הכי נוראית!
למה לדעתכם התכוונה פרנקה [] כאשר נתנה לאליהו את הטבעת המדוברת?[בקשר למה שכתוב על הטבעת]?שיהפוך ליהודי יגיע לארץ ויתאהב בי|מאוהב
איזה שיר לדעתכם מתאר את מר עץ בצורה הטובה ביותר?My Sunshin(להזכיר זה השיר הוא שר לאהובת ליבו ב'צעיר לנצח') סתם שיר לא קשור אליו הוא פשוט כזה חמוד שםםםםםם
מה לדעתך המעשה הכי נועז, מטורף ופסיכי שיצא לאליהו לעשות?אחת שראתה כמעט את כל הראיונות שלו בטלוויזיה זה בטח הדבר שהוא ודומיניק עשו ששתו אלכוהול בלי הפסקה ואז הוא הלך לחנות כלשהי וביקש שוקולד ופורנו ואז הוא הגיע הביתה והתעלף (הוא מספר את זה כמעט בכל ראיון שיש!!)
אתם חושבים שאליהו אוהב את עצמו?כן
מה אתם חושבים שאליהו עושה ברגע זה ממש?נראה לי שהוא כרגע במסיבה פראית מכיר בחורות שגדולות ממנו (בגודל לפחות) באיזה מטר וצוחק כמו מטורף ומוחא כפיים מצטלם עם הפפרצ'י ומעשן (מזכיר לכם משהו?...)
מה אתם הכי אוהבת באליהו מבחינה חיצונית?עיניים,שיער והרווח בשיניים
מה אתם הכי אוהבים באליהו מבחינה פנימית [מה שיכולתם להיחשף אליו ממיקומכם הנוכחי]?החנוניות שבו,הוא ציני וכהיותי צנית אנחנו מתאימים!
אם אליהו היה חיה, איזה חיה הוא היה לדעתכם? [בוב הספוג לא נחשב חיה]?קנגרו
האם חלמתם פעם חלום שאליהו הופיע בו? אם כן ספרו לנו, אם לא באסה לכם.כן שהוא חי איתי וישן איתי *אהמ אהמ* (חחח סתם..סוטה)|שמש מה הייתם עושים אם הייתם מקבלים את אליהו ל-24 שעות?כל דקה אנצל אותה אבחן אותו מכל הצדדים גם בחיצוניות *ושוב אהמ אהמ* וגם בפנימיות.
הייתי רוצה להחליף את __כל שחקנית שיצא לו להתנשק איתה סרט(ואני אסתפק גם להיות איתו 3 שנים בניו זילנד)___ ולשחק עם אליהו בסרט __לא משנה הסברתי בראשון למה התכוונתי____.
באיזה סרט/קטע בסרט אליהו הכי הצחיק אתכם?הצחוק של אליהו בסיוט בחדר המורים
איך לדעתך נראית הפיג'מה של אדון עץ?עם תמונות קטנות של עצמו כפרודו
מה התכונה הכי גרועה של אליהו לדעתך?לאדעת
אם אליהו היה מחליט לעשות פירסינג, איפה היה הכי מתאים לו?בפטמה
אם הייתם הולכים לכם בשלווה ברחבי... לוס אנג'לס, ורואים כך פתאום את מר עץ יוצא לו בתמימות מחנות המוזיקה האהובה עליו, מה הייתם עושים? [תשובות כמו "Kתפגר yד yמק* JשNת*, Kר!ץ Kל*ו ו*Kנ!0 K !ת! כK*ל! K*ן Nחר" לא יתקבלו עקב סלידת הציבור מסוג זה של תגובות, עמכם הסליחה].מה זה לא יתקבל תגובה כזאת..אבל זה מה שאני יעשה טוב נו..אתעלף, ירוץ אליו ויאנוס אותו (חחח טוב זה אותו דבר פשוט לא הכתב הזה..תסתפקו)

למעלה