שאלון אליהו!

Piece of Wood

New member
חחח...../images/Emo19.gif|אליהו|

מה עצבן בקייסי?
הוא מסכן... דופקים אותו בתוך עמוד
הא! גאמני חשבתי על החליפה הזאת בתור אחת התלבושות המזעזעות
הווו מיי סאנשיין!
יש לי את השיר הזה במחשב, ואם אני מתחילה לשמוע אותו אני לא מסוגלת להפסיק
צינים רולז
פירסינג בפטמה באמת מתאים לו!!
גאוני...

MoNeT1

New member
../images/Emo105.gifזה נורא למה דופקים אותו

כעמוד מסכן!! זה מעצבן אבל אני חיבת להודות שגם די משעשע
נכון היא חליפה נוראית?! אוי יש לך ת'שיר תוכלי לשלוח לי אותו במסנג'ר?!
מסכימה
צינים רולז!!

cutieliji

New member
אוי! הראתי פעם לשתי חברות שלי

את סיוט בחדר המורים, ואז הם דפקו אותו בעמד והם כזה אמרו "איייייזה מסכןןןןןןן..." ואני נקרעת מצחוק! והן לא אובססיות אליו כמוני! LOL.

cutieliji

New member
התשובות שלי!

מתי התחלת לסגוד לאדון עץ? אתמול. |סגידה||סגידה| סתם. איזה דמות בסרטיו הכי עיצבנה אותך ומדוע? הוא עיצבן אותי במטריקס. למה משקפי שמש פור גאד סייף יש לו עיניים כחולות!!! איזה תספורת/תסרוקת נראית על מר עץ פשוט מחריד? קרחת בוהקת בשמש הזורחת (ווי! חרוז!) לאיזה תפקיד [בסרט אחר] הייתם מלהקים את אליהו [סרט שיצא כבר]? יומני הנסיכה (בתפדיק הראשי.) איך לדעתכם אדון עץ עונה לטלפון? [יש פה מישהו שניסה את זה?]הלו? הלו?? סה פרודו! אין קליטה! אה! אה! נתקת נתקת!!! נניח ואליהו היה הומו - את מי הייתם משדכים לו?דומי |שלמות| מונהאן
על איזה תלבושת שלבש חשבתם לעצמכם "מי לעזעזל הלביש אותו"?וואו, היו יותר מידי מקרים כאלה. P: למה לדעתכם התכוונה פרנקה [] כאשר נתנה לאליהו את הטבעת המדוברת?[בקשר למה שכתוב על הטבעת] אם לא צאכל את הגעפילטפיש עכשיו, אימתי??? איזה שיר לדעתכם מתאר את מר עץ בצורה הטובה ביותר? hey hey, I saved the world today... מכיוון שבכל סרט שני שלו הוא מציל את העולם או לפחות קבוצת אוכלוסיה. מתחיל להזכיר את הארי פוטר למרבה האימה. מה לדעתך המעשה הכי נועז, מטורף ופסיכי שיצא לאליהו לעשות? קרחת פדחת! אתם חושבים שאליהו אוהב את עצמו? אני בטוחה שברגע זה הוא חושב לעצמו "גאש, כמה שאניייי סקסי." מה אתם חושבים שאליהו עושה ברגע זה ממש? הסתכלו לתשובה שמעל. מה אתם הכי אוהבת באליהו מבחינה חיצונית? פופיק! |שלמות| מה אתם הכי אוהבים באליהו מבחינה פנימית [מה שיכולתם להיחשף אליו ממיקומכם הנוכחי] אהבת הקהל (נגיד ש... P:) אם אליהו היה חיה, איזה חיה הוא היה לדעתכם? [בוב הספוג לא נחשב חיה]פינגווין!!! האם חלמתם פעם חלום שאליהו הופיע בו? אם כן ספרו לנו, אם לא באסה לכם. חלמתי כמה, באחד מהם הוא נלחם עם אורלנדו בלום בסנייפ מהארי פוטר! ואני לא עזרתי להם... |מחייכת חיוך זדוני| מה הייתם עושים אם הייתם מקבלים את אליהו ל-24 שעות? אתם באמת רוצים לדעת? הייתי רוצה להחליף את _____ ולשחק עם אליהו בסרט ______. להחליף את לילי סובייסקי ולשחק עם אליהו בפגיעה פדחנית. באיזה סרט/קטע בסרט אליהו הכי הצחיק אתכם? סיוט בחדר המורים! קייסי=שליטה. איך לדעתך נראית הפיג'מה של אדון עץ? עם פינגווינים! מה התכונה הכי גרועה של אליהו לדעתך? המ. אם אליהו היה מחליט לעשות פירסינג, איפה היה הכי מתאים לו? פופיק! אם הייתם הולכים לכם בשלווה ברחבי... לוס אנג'לס, ורואים כך פתאום את מר עץ יוצא לו בתמימות מחנות המוזיקה האהובה עליו, מה הייתם עושים? צועקת לו בעברית "יווווווו איזה כוסוווון 100מם" ושהוא ישאל אותי מה כוונתי אומר לו שנפל לו דיסק בדרך. זהו. :)

למעלה