הצעות לשיפור הפורום

שני ממן

New member
גור אני לא אומרת סתם!

אל תשכח שאני מעריצה מספר 1 שלך... ככה קבענו לא? חח... אז אנשים...אך ורק בגלל שאני מעריצה מספר 1 של גור... אז תדעו שהוא הכי כוסון בסדרה!!! וגם אדם... וגם יונתן... וגם רועי... חחחחחח סתם גור!!!... כפרה על גור!!...חח

הגששית

New member
אדם "כפרה עליך" הירש....

וואטס אפ אחשלו? אני תוהה איך עדיין לא גילו אותך בהוליווד
חחחח... סתם, כפרה עליך
שיהיה לך המון המון בהצלחה בחורצ'יק
נ.ב בשרשור הקודם שאלת מי אני... ולא הספקתי לענות כבר קפץ השרשור כמה דפים אחורה... אז אני זאת זאת שעבדה באולפני הילדים של עיריית רעננה ונפגשנו ועשית לי סיור באולפנים ( בנות.. הוא אכן כלי עולם! ... סתם, כפרה עליך, אני כבר תפוסה, אבל סתם כיף להקניט פה את עדת המעריצות שלך
) ואם תהיה עונה שניה בקיץ הבא... אל תשכח להגיד לי
חחחח... סתם..

שני ממן

New member
אני מחליטה בזאת על עוד עונה!!!

חחח סתם... יוו אני חשבתי בהתחלה שזאת תהייה סדרה לילדים בני 5! אבל אני חולה על הסדרה הזאת... {במיוחד על גור...(הנה גור אמרתי את זה...חחח סתם כפרה) נ.ב. אדם אתה כוסון! חחחח

הגששית

New member
חחחחחח...

מודה באשמה...
אבל כבר מזמן שיניתי את הכינוי...
האייסיקיו שלי זה 152458253... דבר איתי... אני חייבת לשאול אותך אם אתה מתעלל ביאיר נתניהו בבויאר

הגששית

New member
חחחחחחח.....

הבן של ביבי נתניהו (שר האוצר
) הוא לומד בבויאר, כיתה ח' נראה לי, לא סגורה על זה... שמעתי בויאר בין הבתי"ס הטובים בארץ, סחטיקה..
למה לא הלכת להראל

deni17

New member
עלק..

בויאר זה ממש לא לחננות. זה יעני לילדים עם "פוטנציאל" ותאמיני לי שיש לי ילדים בכיתה שהבלטה ברצפה יותר חכמה מהם. ו..למי שאמר את זה מקודם.. יאיר נתניהו לא לומד בבויאר. הוא בסוף במסורתי נראה לי..

הגששית

New member
מסורתי?!?! WTF??

בטוח? כי פעם הוא למד בבויאר (בדוק). בויאר זה לחננות אש חחח... סתם..

deni17

New member
תגובה..

נו המסורתי. בארנונה. אם את לא ירושלמית אז את לא תכירי במילא.. הוא לא למד בבויאר. אני לומדת שם. אם הוא היה לומד שם הוא היה שנה מתחתיי ואני מכירה את כל מי ששנה מתחתיי. חוץ מזה,שמעתי על זה שהוא ניסה לבוא לבויאר ולא נתנו לו בסוף אז הוא הלך למסורתי נראה לי.. אם היית בבויאר היית יודעת שזה הביצפר הכי טוב שיש, וחננות אש?.. אפילו בצחוק לא.

dannyshadow

New member
../images/Emo32.gifהצעות לשיפור הפורום../images/Emo32.gif

בין אם זה עוד מנהל, שרשור שאלות לשחקנים, שרשור "** כוסון" שרשרו לפה הצאות ונתאם מה נוכל לעשות (בהסכמת המנהל כמובן)!

Ben LeVi 232

New member
מבחינתי בסדר ../images/Emo45.gif

זה גם מה שביקשתי בהודעות שרשמתי. רק שוב- בלי קללות. בלי ניבולי פה. בלי העלבות!!

למעלה