הצעות לשיפור הפורום

בן, שלחתי לך מסר ולא ענית לי...=[

מסר ששאלתי אותך איך נהיית מנהל ומה צריך לעשות כדי לנהל איתך ת'פורום או כל פורום בכללי... ולא ענית...=[

dannyshadow

New member
חח

גם אני שאלתי אם אתם מחפשים פה עוד מנהל אתה יכול לענות גם פה

Aviad1987

New member
כל ההודעות חסרות התכלית

והסתמיות יכתבו בשרשור הזה סימפל אז דאט.

dannyshadow

New member
אני מציע

שמידי פעם נקבע עם אחד השחקנים או יותר שיבואו לצאט ואז כול הגולשים ישאלו אותם שאלות..

אבל לא עדיף בפורום???

הרי בשביל מה הפורום?!?! הרי כדי לדבר על הסדרה על השחקנים עם השחקנים.... אפשר גם בצ'אט גם זה אפשרות אבל פה לפעמים יותר כיף... אפשר אפילו לגוון... ולהיות בשתיהם...

dannyshadow

New member
אממ

מה שאני אומר זה לא לבטל פורום, אבל מידי פעם שמישהו מהשחקנים יכנס לצאט כול פעם מישו אחר ויענה על שאלות לייב..

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo45.gif מסכים עם אביעד בהחלט

הפורום לא יכול, ולא יימשך במתכונת של צ'אט. זה לא הייעוד שלו. משתמשים שימשיכו בגישה הזו ייחסמו!

לא שאתה לא צודק... אבל....

אם אתה רוצה לחסום משתמשים אז קודם תודיע שאסור לעשות את מה שאסור ורק אז תוכל לחסום אנשים כי אנשים לא יבינו למה חסמו אותם....

שני ממן

New member
אוייי איזה יבש פה!!!

"בובי בינבה ופונפון יוצאים למסעות, מה קורה להם בדרך אילו הפתעות?! השלושה תמיד תמיד לכווולם עוזרים,ועושים את החיים, הרבה הרבה יותר יפים!!" חחח יוו היום בפעם הראשונה מזה 10 שנה ששמעתי את השיר הזה! נ.ב.... אנשים אתם מתחילים לשעמם!!1..תספרו משהו מעניין!!" {ובקשר לשחקנים...אתם ממש חמודים!!!...ספיר אני חולה עלייך...}

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

בובי בובי ביבו בימבה... בובי בימבה הוא.....בון בון!!!

שני ממן

New member
חחח אתה זוכר את זה?!?!

ייוו שנים לא ראיתי את הסדרה הזאת!! בתור ילדה גדלתי על הסדרה הזאת!!! אמאאאא יוו חח לפחות יש מישהו שמזדהה איתי!... חחח ולפחות גם אתה מכיר את זה!

te amo benjamin

New member
איך אתה זוכר את זה

רוצה במקרה את שיר הפתיחה יש לי אותו ואני שומעת אותו בלי סוף חחחחחחח.....

שני ממן

New member
כןןן יוו התגעגעתי לסדרה הזאת!

חחחח כבר הורדתי את הצלצול של זה בפלא של צביקה פיק... וזה נשמע שם ממש טוב!!

דוגרי שיעמום!!! אולי נעשה סקר? כנסו

סקר קטן: מי השחקן+שחקנית שמשחקים הכי טוב לפי דעתכם? אם אתם לא יודעים, הנה רשימת השחקנים: בנות: -מור: אלמה בן זאב -טלי: מיכאלה אלקין -איריס: שרון דטנר -יעל: ספיר דרמון בנים: -תומר: אדם הירש -ריקרדו: יונתן שיינברג -איתי: רועי ויינברג -אורי: גור מורד -יונתן: תם גל בשביל להפיג תשיעמום... גם השחקנים מוזמנים לענות! (אם הם אובייקטיבים...=]) -שירה- נ.ב.- שלי: בת- אלמה, ובן- רועי...

בימבה הכי מטומתמת בעולם...

זאת ממש סדרה מתסכלת... השיר פתיחה אומר כמה שבימבה חכמה.. אבל בשדרה עצמה לא יודע אם סמתם לב.. אבל כל הזמן בימבה ליד סהר הרשע... רואה אותו.. מסתכלת עליו.. ופתאום הוא שם כובע של שוטר.. והיא פתאום לא יודעת איפה הוא... הוא נעלם... חחח

שני ממן

New member
חחחחחחחחחחח זה זעם! לא סהר...

חחח יוו הנה העלתי נושא יפה במיוחד!! בובי בובי בינבה בינה! בובי בינבה ופונפון! חחח יאאא... ובקשר לסקר שרשמו מקודם.. אז אם אני לא יגיד שגור..אז אני ימות מחר! בכל מקרה אני מעדיפה לחיות...אז גור! חחח

למעלה