הצעות לשיפור הפורום

ויש גם את מוש השור..

שזה בכלל תוכנית מצחיקה.. חחח כאילו זה להרוס את הילדים.. זאת הגרסה המצוירת לילדים של ג'אקאס.. למי שלא מקיר התוכנית מהאם טי וי.. מוש בא לצב.. כזה... מוש: צבי הנה אני מגיע.. (מחזיק גפרור ביד..) אני רוצה לבדוק מה קורה לך אם אני יסרוף לך את הרגלים... אוו.. ש צבי: מוש אני רעב.. מוש: אהה עין בעיה צבי... (בועט בצב.. ורואים אותו עף לשמים..) חחחחחח

te amo benjamin

New member
חחחחחח.....

כן אתה צודק אבל חברה שלי שרה את הישר הזה בלי סוף ובבית ספר שמענו אותו בלי סוף בהפסקו ונידבקי למילים של השיר חחחחחח....

P a r i s

New member
אני עדיין חולה על המעופפים הנועזים.

לא יודעת מה איתכם... ;)

ת'אמת אין לי מושג.. פעם ראשונה שאני

פעם ראשונה שאני שומעת שיש כזאת סידרה........ ואתם שוכפים אותי מצחוק!!!

1454

New member
../images/Emo42.gifנכון שריקרדו הוא חתיך!!!!../images/Emo42.gif

סמתם לב שריקרדו (יהונתן שנברג) כל כך חתיך?.. איפה החביאו אותו כל הזמן?... דרך אגב יונתן שיחקתה בעוד סרטים או סדרות?... או אולי דיגמנתה??..

חחח לא..

היתי יותר בתאטרון.. תלוויזיה זה הדבר הראשון שלי.. ואני לא דיגמנתי עדין.. וזה כי אני רוצה להיות קרבי קרבי בצבא.. ולא כלכך רציתי שטלוויזיה תפגע לי בצבא ושאני יהיה איזה ג'ובניק.. אבל זה בא.. אז זרמתי עם זה..

אני מבכימה ביותר...

יונתן שווה ביותר!!!!!!!!!!!!!! עכשיו אני לא מבינה למה כולם כותבים את השם שלו יונתן ובניק שלו רשור יהונתן?????

לא... כאילו אני לא זוכר..

בינתים היה לי ירפא ב.. שזה מיונים לטייס.. כאילו אחרי המבחנים.. והכל יש לך את ירפא ב.. שזה בדיקות רפויות.. ופסיכולוג...

לא... כאילו אני לא זוכר..

בינתים היה לי ירפא ב.. שזה מיונים לטייס.. כאילו אחרי המבחנים.. והכל יש לך את ירפא ב.. שזה בדיקות רפויות.. ופסיכולוג...

חחח זה שטויות..

מישהוא אמר לי שכדאי לי לכתוב את זה יהונתן.. למרות שאני אוהב יותר יונתן.. אבל אמרו אז מה אכפת לי לרשום יהונתן.. אבל אתם תרשמו איך שבא לכם.. חחחח

תמיר1991

New member
לכל יונתן קוראים בתעודת זהות

יהונתן... זה על שם יהונתן, הבן של שאול מהתנ"ך, אבל רק דוסים אומרים היום "יהונתן"... יונתן זה קליל יותר. תמיר.

חחחח.... תושב"ע.

חחח..... נראה לי שבתושב"ע תקבל 100... זה בדיוק כמו שלהתווכח על השם שלי סשה כותבים על א' או בלי...... תהרגו את עצמכם אבל אני אכתוב אלכס אם כבר.... איגור.. עם א' או בלי.. מארק.... אותו סיפור שחוזר על עצמו דפוק כמו החיים!!! ** הצילו אני מתירפנת**

dannyshadow

New member
המומינים חבריה!

חח טוב אני סתם משועמם עכשיו ראיתי היום נפש חיה בצאט! כן! נפש חיה! איש גבר גבר רוח נשמה שרירים דם בלונד עיינים חגים סלברטי! הלוא הוא אדם! חשבתי שאני מפנטז.. האם עוד מישהו נכנס לצאט חוץ ממניע?!!? אך לא! הנה לנגד עיני התגלה אדם! נפש בריאה בצאט בריא! אבוי! כתבתי הודעה בכללי והוא לא ענה! רצתי לפרטי הפרטים כדי להבהב לו את המסך! אך אבוי! הוא לא ענה! וכעבור דקה הצאט התרוקן מנפש אדם, אדם עזב את הצאט. אבוי! נותרתי לבד בעולם הסייבר האכזרי של הצאט.. כך קרו מעלילותיו של דני הצל... סיפור סוחט דמעות

למעלה