חדש של יום שישי

m i r u s h i

New member
יש פעילויות,יש חדשות../images/Emo108.gif

אבל אם אורי יתקבל לאיזו הפקה בטוח יהיה פה יותר חי.. ואני לא מאשימה אותו-חלילה.

m i r u s h i

New member
כי אנחנו בקושי מקפלים אחדביום../images/Emo108.gif

וזה סתם מציף את הפורום בשירשורי

Simply an Angel

New member
לפי דעתי זה לא משנה ../images/Emo189.gif

לפי דעתי זה דיי מבלבל לפתוח אוף ליומיים כל הזמן... לא הקטע של לכתוב באוף... אלא הקטע של לפתוח אוף לכל יום זה עניין של הרגל... עדיף שיהיה אוף לכל יום... כי אם נקפל אוף של יומיים ויהיו המון תגובות אז יהיה זה יהיה ממש לא נוח...

אולי צריך לוותר על הפורום?

אם הוא מפרפר והוא כבר לא כמו פעם. אולי כדאי להגיד יפה שלום - נשיקות לכולם ולהתראות בשמחות? השאלה היא איזו מטרה או משמעות יש לפורום...?

m i r u s h i

New member
לא צריך לוותר../images/Emo108.gif

צריך להחיות..קצת מאמץ. אני מאמינה שהכל יחזור לקדמותו אם קצת רצון טוב מכולם [קיטשית שכמותי
] מפגש אחד,והכל יהיה כמו פעם ;]

m i r u s h i

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo108.gif

אם אתה כ"כ מתעקש,בסדר.
סתם נו >_< בא לי בפורים..D: או אם מישהו מהפורום יוכל להבריז מיום לימודים כדי לפגוש אותי בעזריאלי כניצול יום ללא טיול שנתי[
]

m i r u s h i

New member
האמת היא../images/Emo108.gif

שבכל פעם שאחד מכם מזכיר את הקומונה זה דיי פוגע בי. מי שמכיר אותי יודע שאני לא אוהבת לצאת לערים אחרות,אני ילדה בייתית שכזאת.. במיוחד בשבילכם,בגלל שאתם[!] ביקשתם ממני,דרשתם פורום-ארגנתי את הראיון בתפוז ונסעתי לבד לת"א. למזלי,אורן הסכים לבוא וללוות אותי..בלעדיו הייתי חסרת בטחון. אם כ"כ אהבתם את הקומונה למה הייתי לעשות את כל המאמץ הזה? יהיה מה שיהיה,אני נשארת בפורום. אותו דבר בדיוק,רק יותר רשמי..

Simply an Angel

New member
התכוונתי שבמידה והפורום ייסגר../images/Emo189.gif

כי גם אני דיי התרגלתי לפורום... ואם לומר את האמת- כבר לא משנה לי אם להישאר פה או לחזור לקומונה! העיקר שנהיה כאן כולנו... וזה מה שחשוב

spukipuki

New member
יומטוב (למרות שנגמר ../images/Emo6.gif) ../images/Emo203.gif

היום היה יום מוזר... היה לנו ספורט, וזה באשכול פיס, אז הלכנו לשם,ואמרו שאי אפשר להכנס (?-אין לי מושג למה) קיצור דיברנו עם המנהלת, והיא אמרה שנשאר בכיתה והיא תודיע לנו. היינו 7 בנות בערך שם, אח"כ בסוף השיעור כל הבנות שואלות איפה היינו. מסתבר שהיה שיעור! וסתם חיכינו בכיתה עמו מטומטמות :p

Simply an Angel

New member
למרות שעוד מעט נגמר היום..../images/Emo6.gif../images/Emo189.gif

Have a nice day everybody!
*מחר תעודות
... אם לא אחזור... תדעו שאהבתי אתכם!
*

למעלה