חדש של יום שישי

boopymylife

New member
שיהיה לכם סופ"ש נעים!../images/Emo23.gif

זזתי לסיים ת'עבודה במתמטיקה.. ולנוח קצת... (ד"א, רק אותי מלמדים בספרות סיפורים פסיכופטיים כמו אדיפוס ובעל זבוב?!)

boopymylife

New member
אשכרה עשו לי טראומה לכל החיים

עם הראש
התלוי הזה עם הזבובים והלשון בחוץ.. OMG עד כמה תסריטאים יכולים להיות דוחים?!!!!!!! ועוד אח"כ שילדים אוכלים את שאר הגוף על המדורה ורוצחים אחד את השני כמו איזה אדם קדמון.. ועוד כולה ילדים קטנים פחות מגיל 13! פאקקקקק פסיכי ברמות...

Simply an Angel

New member
ילדים בכיתה א' זה חמוווד ../images/Emo23.gif../images/Emo189.gif

ועוד יותר חמוד זה לחנוך כאלה
לפני כמה דקות חזרתי ממחויבות אישית (מפגש חד פעמי שייערך ביום הזה כדי להכיר את הילד), קיבלתי (עוד) ילד בכיתה א' והוא כזה ילד חמוווווווד... חחח הוא ילד שקט כזה... שמדבר בשקט... קצת ביישן חחח..
הוא סיפר לי עליו דברים, הקריא לי ספרונים, הראה לי ציורים שלו, הראה לי צעצועים שלו, הראה לי ניסוי שהוא עורך (
), הראה לי את התוכי שלו ונתן לי לטעום עוגה שהוא הכין (שהייתה ממש ממש טעימה)- ואיך לא, הוא רוצה להיות קונדיטור!
איזה חמווווווד@!($+@

אנונה2

New member
אני צריכה עצה../images/Emo9.gif../images/Emo95.gif

יש משלחת לאנגליה ל3 שבועות, היום בא אלינו נשיא המשלחת וסיפר לנו את כל תיכנון הרעיון, אנשים מאלפי מנשה ועוד מהצופים [משהו כמו 50-60 ילדים] הולכים לזה הוא אמר שזה יהיה ממש חוויה שם, לפגוש חברים לכל החיים, והולכים לטייל שם רק יש בעיה אחת, כל הטיול עולה 1000$ פלוס מינוס [יותר בכיוון של הפלוס] הטיול באוגוסט, כדאי לי להתחיל לחסוך כסף?

boopymylife

New member
אם היה לי את הכסף או שהיה לי סיכוי

להצליח לחסוך את הכסף הזה- ברור שאני הייתי נוסעת! זה באמת חוויה!

Simply an Angel

New member
אם תצליחי לחסוך 1000$..סבבה..../images/Emo189.gif

רק כדי שתחשבי על רעיון איך להרוויח את הכסף הזה
ואם כבר יש לך מקום עבודה\רעיונות איך להרוויח את הכסף- כדאי שתתחילי לנצל אותם מעכשיו

m i r u s h i

New member
1000$ זה 4000 שקל בקירוב:X../images/Emo108.gif

אם לא יותר.. אם את מסוגלת לחסוך סכום כזה...תלכי על זה:]

boopymylife

New member
מרוב מתמטיקה כבר שכחתי שזה יום שישי

חחח.. אשכרה מהצהריים עד עכשיו אני מכינה עבודה במתמטיקה.. אני כבר רואה מספרים בעניין .. >< כבר שכחתי שזה יום שישי ושזה אשכרה כבר 7! (אז מן הסתם גם שכחתי להדליק ת'בוילר..) קיצר רק עוד שעה-שעתיים אני ייצא =( אופ. אשכרה 25 משוואות =( לארוצה לא פייר..

Simply an Angel

New member
מירי...../images/Emo189.gif

אולי כדי שיהיה פורום שלא יהיה רק של אופים ומדי פעם הודעות אחרות... פעמיים\שלוש בשבוע יהיה\תהיה ילד\ה שייעשו פעילויות בפורום (כמו בפורום טב"ע)? לפי דעתי זה יהיה ממש נחמד!
גם פעילויות שקשורות לאורי (אם רוצים כמובן)... וגם פעילויות שקשורות לגיבוש הפורום (ליתר דיוק-שנכיר קצת יותר טוב אחד את השני)... אז מה את אומרת?

m i r u s h i

New member
כן../images/Emo108.gif

אבל במיתון. אני לא רוצה 3094484 שאלונים ועוד המון פעילויות שלא קשורות לאורי.. תנסו להרכיב דברים מקוריים לפורום

Simply an Angel

New member
גם כתבתי בהודעה ../images/Emo189.gif

שנעשה בערך פעמיים שלוש בשבוע... כדי לא להציף יותר מדיי...

למעלה