כשר לפסח לסופשבוע

boopymylife

New member
מחר?

אני לא יכולה לבוא מהיום למחר .. טוב ניראה אתכם בחופש הבא מתישהו..

רק עוד חדר! רק עוד חדר! רק עוד חדר!

רק עוד חדר! רק עוד חדר אחד! ויחיד! אחרי 4 ימי פרך!! רק עוד חדר אחד! נשאר לנקות =_=

אנונה2

New member
איזה נקיים../images/Emo95.gif

פשוט לא אוכלים בחדרים, כי למי יש כח להעלות את האוכל עד לקומה השלישית?

מה הקשר לאוכל?

זה לסדר את הארונות, המגירות, לזרוק מה שלא צריך, לחטא, להחליף בין ארון חורף לקיץ, לנקות את האבק, להחליף מצעים, שמפואים,מגבות,לאוורר..בקיצור ניקיון וסדר

Simply an Angel

New member
לילה טוב!../images/Emo24.gif../images/Emo189.gif

אז שיהיה לכם לילה טוב... וחלומות פZZZZZZZ...
אוהבת אתכם

רק עוד 4 חדרים, רק עוד 4 חדרים!

רק עוד 4 חדרים! לא לא לא ישברו אותי! אז מה אם אמא ביקשה שאנקה גם את הקומה למטה למרות שזה התפקיד שלה ! לא לא ישברו אותי! *נשברת* למה?!?!

Grey Flannel

New member
../images/Emo32.gif כשר לפסח של שלישי והודעה

כרגיל, כל מה שלא קשור לילד הפלא לפה
וכל מה שכן קשור אליו, אז תחשבו לבד איפוא (רמז, לא כאן!) והודעה חשובה של ההנהלה (לשים לב) לרגל החג משתנה נוהל ה-
לזמן הקרוב. ה- OFF של יום רביעי (OFF חגיגי עם אומנים אורחים) יפתח לכל החג והסופ"ש לאחר מכן. אין צורך (ואני חוזר, אין צורך) לפתוח OFF בזמן החג, פשוט תשרשרו בסבבה (ואם לא, הבוסית תחכה לכם בפינה עם איזה נבוט). ימים ראשון עד שלישי - OFF רגיל, ובחג שני (למי שלא מבין, יום רביעי הבא) אותו דבר בדיוק כמו בחג ראשון. אני מקווה שזה ברור, יהיה בוחן פתע ביום חמישי. (ליאור, אין לך פטור, תשכחי מזה). שיואו, אני אני מה זה ביץ' בסטייל, שחבל...

וחג שמח וכשר לכווווווווווווולם

אהבה חירות אביביות ופריחה תהנו ותאכלו בכייף אבל במחשבה חוץ מ(***) - את יכולה לאכול רק בכייף! אוהבבבבבבבב מאודדדדדדדדד! אורי

למעלה