כשר לפסח לסופשבוע

Simply an Angel

New member
בוקר טוב!../images/Emo24.gif../images/Emo189.gif

היום היום היום$#@+@#%)+@#)%@#
מקווה שבכל זאת תוכלו להגיע
כן ט-ל-י, זה כולל גם אותך... פליז תבואי!
אז... אני זזתי... ושיהיה לכם אחלה חופש ואחלה סדר... וחג שמח!!!

boopymylife

New member
אני לא יכולה לבוא. (../images/Emo10.gif)

כי ידעתי על זה רק אתמול.. והתעוררתי רק לא מזמן.. קיצור מקווה לראות את כוכלן בקרוב (שמתי לב שאין יותר בנים פה בסביבה) מתי יוצא החופש הבא? =]

m i r u s h i

New member
ל"ג בעומר,שבועות...../images/Emo108.gif

ואני יוצאת לחופש [בעזרת ה'
] בסוף מאי :p

Simply an Angel

New member
את... אנחנו לא...../images/Emo189.gif

מירי, תחשבי בהגיון- איך נעשה מפגש בל"ג בעומר? כל אחד ייפגש ביום הזה עם החברים שלו... יחגוג את ל"ג בעומר עד מתי שבא לו... ואחרי זה יש רק יום אחד של חופש? בשבועות אותו דבר... כמה ימי חופשה יש? שניים? שלושה? טוב... אולי בשבועות אפשר... אבל כרגע, החופש הגדול הוא האפשרות היחידה שבה בטוח אפשר להיפגש בפעם הבאה...

m i r u s h i

New member
פורים גם היה חופש של יומיים שלושה

ובכל זאת נפגשנו.. ה'חופש הגדול' שלי שכתבתי כאן היה בציניות,התלהבות P: לא מעבר. בחופש הגדול אני מתכוונת לחגוג 18 [כמה מסיבות P:] אז כמה אנשים כנראה בכל זאת יצטרכו 'לסבול' את הפרצוף שלי D: נראה.. שנגיע לזה בכלל

../images/Emo159.gifהיום ב../images/Emo43.gifאנשים../images/Emo155.gif

ב-17:00 תוכלו לקבל יעוץ מקצועי לבעיותיכם בכל נושא, במסגרת התוכנית "מה שלומך?" התוכנית הערב תתמקד בנושא יחסים עם המשפחה בחגים. את התוכנית תנחה איריס פרחי, ואת הייעוץ תקבלו מחגית ורד, יועצת חינוכית ומטפלת משפחתית מטעם ארגון "דלת פתוחה". אתם מוזמנים להעלות שאלות, בעיות, סיפורים, חוויות וכל מה שיעלה על דעתכם בהקשר של נושא התוכנית. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/communityEvent.asp?id=40978
הערב ב-20:00 תומר קרמן, סאטריקאן, כותב 20 שנה ב"דבר אחר" ומפעיל את אתר האינטרנט של "דבר אחר. פעיל ותיק בעמותת "חופש" - עמותה העוסקת במאבק בכפיה דתית וחופש מדת - וכותב באתר העמותה, יענה על שאלות בכל הקשור במאבק לחופש מדת וכפייה דתית בפורום חופש. שרשרו שאלותיכם כבר עכשיו: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?id=264&msgid=75657613

boopymylife

New member
עיניים שיילללייייי../images/Emo99.gif

מה קורה נשמה? חג שמח .. =]]] מתי לעזעזל אני רואה אותך?! וד"א למי הכוונה "ליאור" ?

למעלה