של שבת בנתב"ג

Dark Force

New member
הממ..../images/Emo56.gif|פגרה|

שיהיה יום טוב
לי אישית הולך להיות היום מרגש ונחמד.

m i r u s h i

New member
לילה טוב../images/Emo13.gif../images/Emo108.gif

ממ כנראה שאני לא אהיה כאן היום.. מחר מתכונת בהיסטוריה+תעודות :] אז יום נהדר כולם :)

Dark Force

New member
לילה טוב../images/Emo29.gif../images/Emo56.gif|פגרה|

בהצלחה מחר עם הסטוריה והתעודות בוב

בוקר טוב

אני לומדת היום שלוש שעות ואז נוסעת למרכז קליטה הולך להיות ממש נחמד! שיהיה לכולם יום נעים והמון בהצלחה לנבחנים.

יומטוב לכולם!!!

יש לי מחר מבחן ענק במתמטיקה גאומטריה. ועדיין לא התחלתי להתאמן!!!! אני מתה. לא בטוח שאני יהיה פה היום. אז שיהיה לכולם יום כיפי ומאושר! תהנו בכל מה שתעשו!

sHiReLuSh

New member
גם לי יש מחר באזרחות ../images/Emo70.gif

זה מועד ב ' ... לא עשיתי את מועד א ' .. וזה ממש פולל חומר
בכל מקרה , בהצלחה שי
תלמדי היום ..
אני עכשיו רק בעמוד השני אולי ..

m i r u s h i

New member
אאאאאאאאאהההההההההה../images/Emo108.gif

סליחה הייתי חייבת לצרוח |: נמאס לי מהיסטוריה :[ רק עוד שבוע לסבול את המקצוע הזה ודייייייי! נתראה בערב,חזרתי לחרוש

אנונה2

New member
עכשיו, בערוץ 77../images/Emo95.gif

(נו, הופ
) יש מדלן, ויש מצב שאורי ידובב בו, כי בפרק אתמול הוא דובב בו (תאמינו לי, אתם לא רוצים לדעת איך אני יודעת |:) כי הם הולכים למסיבת תה כלשהיא... לא משנה
בקיצור, יש מצב שהוא מדובב שם

קופסא קטנה

אני מרגישה חנוקה כמו בתוך קופסא קטנה מנסה לצאת בועטת נלחמת אבל לא מצליחה נשארת חנוקה בתוך קופסא קטנה לקופסא אין מנעול אבל מישהו יושב על המכסה אני צועקת לו שיעזור לי אבל הוא יושב שם ולא נותן לא נותן לצאת הקופסא הייתה יותר גדולה אני זוכרת היה לי בפנים הכול אוכל חברות ואפילו אהבה אבל עכשיו הקופסא קטנה, כל כך ריקה. לא החלפתי אותה לא יצאתי ממנה אז מה קרה? אולי לי קרה? גדלתי והקופסא כבר לא מתאימה אבל האיש יושב מעלי לא נותן לי להחליף אותה לאחת קצת יותר מתאימה ואני בועטת נלחמת ולא מצליחה נשארת חנוקה בתוך הקופסא הקטנה

למעלה