של שבת בנתב"ג

boopymylife

New member
יומטוב!../images/Emo13.gif../images/Emo1.gif

כרגע חזרתי מהביצפר.. ובעע היה מעייף!.....

boopymylife

New member
lonly...

מכירים את זה שפתאום בלי קשר לכלום אתם מרגישים שאין לכם אף אחד? כאילו, אני לא יודעת איך להסביר את זה נמאס לכם פתאום מהחברים שלכם ואתם מרגישים שאין לכם באמת חברים קרובים? ופתאום אתם שמים לב לריקנות שיש לכם כי אתם לבד?(בלי חבר/חברה)? ופתאום זה בא, ואתם נהיים אדישים להכל... ומסתגרים לבד בתוך עצמכם במן רחמים עלובים כאלה..

Danielle102

New member
../images/Emo41.gifנצל"ש../images/Emo41.gif

שלום, נפתחה קומונה למוכשר מכולם [נו טוב,אחרי אורי
]-מיכאל אלוני
מוזמנים בהמונכם
דניאל. -קישור למטה

שיר שלי

איזה עצוב לראות חבורה של נמלים הן הולכות אחרי המלכה בלי לחשוש אפילו טיפה הן הולכות אחריה באור בחושך וגם בקור הן לא מסתכלות אחורה וגם לצדדים הולכות אחרי המלכה בלי לחשוש אפילו טיפה גם אם תהיה אבן גדולה והמלכה עליה תדרוך בלי לחושב אפילו טיפה הן ינסו לעבור את המכשול ואם הן לא יצליחו הן ינסו כי אותה מלכה את המכשול עברה במקום להתחיל לחשוב לנסות ללכת מאחור הן ינסו את הדרך של המלכה כי היא את המכשול עברה.

Simply an Angel

New member
נכשלתי באיכסטוריה... ../images/Emo10.gif

אני כ"כ אבל כ"כ מבואסת... בגלל העובדה שאני יודעת שאני יכולה להוציא הרבה יותה מזה...
אני לא משקיעה בזמן האחרון... ורואים את זה על הציונים שלי... אם אני אמשיך ככה... אני יכולה להיפרד מהרצון שלי להיות וטרינרית
כבר נמאס לי מביצפר... אין לי כוח לכלום חוץ מלישון ולדבר אתכם... פשוט כבר נמאס לי ... אני צריכה להתעשת ומהר... אבל ממש ממש מהר... לשנס מותניים ולחרוש כל היום בשביל לשפר את הציונים שלי לקראת הסמסמטר השני.. ובעיקר לקראת שלושת הבגרויות שמחכות לי בסוף השנה המסריחה הזו

מכירה את ההרגשה

תקחי נשימה ארוכה ותזכרי שעם הזמן הכל עובר תלמדי עכשיו תעבדי קשה ושיהיה לך זמן תעשי דברים בשבילך עצמך דברים שאת אוהבת. שיהיה לך המון בהצלחה בהכל

boopymylife

New member
כפרה אני נכשלתי בבגרות!!!!!!!!

ואני עושה מועד ב' עוד שבועיים!

boopymylife

New member
שאלה אורי..

אורי תשאל את רוני (ידידה שלך(?)) אם היא מכירה אורי אחד.. (ניראה ליש הוא עובד איתה ממה שהבנתי)

אתם לא יודעים מה קרה לי

היום ילד אחד נעל ילד אחד בכיתה.. עכשיו לא ממש שמתי לב ובאתי להכנס לכיתה והוא בעט בדלת והדלת פגעה לי במצח.. ויש לי עכשיו בלוטה
הייתי בבית חולים ... אבל הרופא אמר שזה בסדר והכל טוב תודה לאל

למעלה