תמונות חברי הפורום

איזה שווה את !!!../images/Emo8.gif

טוב , בגלל שכבר כל העולם שם תמונה , אז הנה תמונה שלי >>>

SiM GirL

New member
תודה לכולם../images/Emo70.gif

שטן-גם אתה לדעתי יפיוף
... אהבתי את הזווית של הצילום (איך שמצלמים אותך מהצד ככה כמו בבוק (ספר תצלומים, למוגבלים).. אתם יודעים מה-אנלא אוהבת את העיניים שלי-ככה נוטות לצד כאילו אני איזה פסיכית...זה מה יש

פשוט יפים

פשוט פורום של אנשים יפים! אתם לא חושבים ככה? אז נשים גם תמונה שלי כי חצי פורום שם....

SiM GirL

New member
../images/Emo41.gifאחותי../images/Emo41.gif

איזה פ33ה היא, נכון? יהונתן, אם אתה מעוניין: אחותי בת 17 וחצי (גדולה ממני בשנתיים) וקוראים לה לינת (שם חמוד
) נו אז איך היא

SiM GirL

New member
אגב,

זה היה תצלום במכונת הצילום הזאת שתמיד נמצאת בקניונים, התצלום הזה לפני כשנתיים (כשהייתי בת 13 וחצי ואחותי היתה בת 15 וחצי, כמו שאני עכשיו).... והתצלום הקודם ששמתי פה (התמונה שלי) היתה לפני כשנה, כשהייתי בת 14... סורי אם זיבלתי ת'שכל

SiM GirL

New member
../images/Emo41.gifשוב אחותי../images/Emo41.gif

התמונה צולמה לפני כחודשיים, ולדעתי אחותי פה (לינת) נראית מה זה צעירה. נכון
למרות שהיא בת 17 וחצי...

lim02

New member
חחחחחחחחחחחחחח זה היה טובבבבבבבב

זו בלינדה.. מה נסגר איתך? היא זמרת מדהימה.. חח והיא 100% לא אחותך! בדוק!!

SiM GirL

New member
מה?

נראה לך
מה את לגמרי סתומה
טוב..היא באמת דומה לבלינדה
בתמונה
אבל לא צריך להגזים-אין לך התקף שבץ או משהו
אז מה נסגר איתך-חולה נפשית או לא

SiM GirL

New member
עובדה-לבלינדה איך שיער מג'ונג'ן...

אין לבלינדה שיער מג'ונג'ן מחומצן
יש לה שיער שטני מלידה
אז תרגיעי קצת טוב חמודה
אולי חסרות לך שעות שינה ואת רואה מטושטש..טוב, אנלא יכולה להאשים אותך סתם..אבל הנה טיפ-הכתיבה שלך מ-ז-ע-ז-ע-ת
כאילו נדפקה המקלדת.. מבינה
פששש...הפורום לא יכול בלי איכשהו לתלות הודעות 'ידועים לשמצה'..טוב נו יש כמה שמפרגנים אבל-הנה החומד הזאת הבהירה כמה הפורום מתדרדרדר... Get A Life

lim02

New member
חחחחחח נשמה, עיניים גרון של עצמך

שמעי את רציני צריכה איזו בדיקה, דבר ראשון יש לי ת'תמונה הזאת ממזמןן דבר שני זה הצבע שער של בלינדה! זה הפנים שלה! וזה החוט שהיא תמיד היתה שמה! דבר שלישי אחותך לא דומה בכלל לבלינדה! אולי בחלומות.. אחותך נראית סבבה אבל אל תחיי באשליות.. כאילו את כבר מאמינה לעצמך..

SiM GirL

New member
צ'מעי....

פעם יצאה לי תמונה שאני דומה לבריטני ספירס
חוצמיזה אם זאת היתה תמונה של בלינדה-הייתי מעיפה ת'תמונה (המכוערת) שלי, ושמה ת'תמונה של בלינדה ואומרת "זאת אני ואנלא בלינדה" והנה חומר למחשבה-למה לפרגן לאחותי אם אני פשוט יכולה לפרגן לי

SiM GirL

New member
טוב צ'מעי-

אני לגמרי מבולבלת כי אחותי נתנה לי את התמונה הזאת לפני חודשיים ואמרה: "הילה תשמעי את התמונה הזאת חברה שלי צילמה כשהייתי אצל חברה שלי" ובתמונה זאת קופי אחותי! COPY! אז למי נראה לך שאני מאמינה-לך או לאחותי? בוא נהמר על אחותי... אם את תוכיחי לי שזאת בלינדה-ז"א תראי ת'תמונה הזאת באיזה אתר על בלינדה, אז אני אכעס על אחותי (כי אויש נו באמת-אולי היא באמת שיקרה לי והיא חוצפנית כשהיא זייפה) אבל תאמיני לי-לאחותי יש בול כזה שיער מחומצן! והיא במציאות לא דומה לבלינדה! אולי זאת היא ואולי ת צודקת.. לפני שאת מתנפלת עליי-תדעי שאני בשוק, אז אולי תביאי לי כמה געים לעבור את ההלם ואז תוכלי להתנפל

SiM GirL

New member
טוב צ'מעי אני בהלם-

אני לגמרי מבולבלת כי אחותי נתנה לי את התמונה הזאת לפני חודשיים ואמרה: "הילה תשמעי את התמונה הזאת חברה שלי צילמה כשהייתי אצל חברה שלי" ובתמונה זאת קופי אחותי! COPY! אז למי נראה לך שאני מאמינה-לך או לאחותי? בוא נהמר על אחותי... אם את תוכיחי לי שזאת בלינדה-ז"א תראי ת'תמונה הזאת באיזה אתר על בלינדה, אז אני אכעס על אחותי (כי אויש נו באמת-אולי היא באמת שיקרה לי והיא חוצפנית כשהיא זייפה) אבל תאמיני לי-לאחותי יש בול כזה שיער מחומצן! והיא במציאות לא דומה לבלינדה! אולי זאת היא ואולי ת צודקת.. לפני שאת מתנפלת עליי-תדעי שאני בשוק, אז אולי תביאי לי כמה געים לעבור את ההלם ואז תוכלי להתנפל

lim02

New member
טוב שמעי כנראה לא הבנת נכון

אני אומרת לך שאת סתם שמה תמונות. אחותך בתמונה הקודמת לא דומה בכלל לבלינדה! וגם את לקחת תמונה של דורין (זאת בתמונה קודם) ורשמת שזו את.. אם את רוצה לשים תמונה של עצמך אז תשימי אבל אל תקחי תמונות של אחרים.. אם תשימי תמונה של עצמך לא יגידו לך כלום ויחמיאו אבל אם סתם תקחי תמונות של אחרים ותתחילי לריב עם אנשים ולנסות לשכנע אותם שזו את.. חבל על הזמן שלך

למעלה