תמונות חברי הפורום

SiM GirL

New member
אבל זאת אני../images/Emo70.gif

אני זאת אני ואחותי זאת אחותי
מי זאת בכלל דורין תסבירי לי שוב
בסדר אתן יכולות לקנא אבל זה כבר עבר גבול-על כל דבר שאני אומרת אתן חייבות למצוא משהו שיפיל אותי או לרדת עליי
אולי פשוט תזרקו אותי מהפורום ותסתיים העבודה
אני רצינית
זה לא יהיה לך נעים שאת תשקיעי כ"כ ותכתבי סתם נגיד ביפור או מאמר כזה ענק, שאת עובדת עליו ימים ספורום, ואז אני יבוא ואגיד: "עשית CTRL+C והעתקת את זה מאתר" ואני אגיד את זה בשביל להפיל אותך. זה יהיה נעים
די כבר

lim02

New member
תאמיני לי

לא באתי לריב איתך ולא כלום אבל אל תשקרי לא יעריכו אותך ככה וזה חבל. אם את חושבת שככה יעריכו אותך יותר אז סבבה לך אבל זה לא הקטע אני אומרת לך ש-100% זו לא אחותך בתמונה.. ובתמונה הראשונה זו דורין ומה זה מי זאת? זו הילדה שמצולמת.. תעשי מה שאת רוצה עם עצמך, ואל תריבי איתי ולא כלום כי לא בשביל זה אני רושמת את זה

SiM GirL

New member
מי זאת דורין?!

יש 2 אפשרויות-או שאת מקנאה בי/לא סובלת אותי, או שאת פשוט התבלבלת ואת טועה. למה שלא תתנפלי על מישהו אחר? למה את ממש לא סובלת אותי?!

חמודים ראיתי את התמונה

היא הייתה במחשב שלי בול אותה תמונהה אותה אישה עם הצמה קיצר את התמונה הזאתת היה ליי..אז אין מצב זאת אחותך

השולט16

New member
מה אתה חש?

מה אתה חש את עצמך?! חתיכת רוסי מסריח זה בטח אפילו לא תמונה שלך לך חפש מי ינענע אותך י'טמבל

השולט16

New member
וואלה לא נראה לייי

וואלה לא נראה לייי שאני קנאי חמודה וואלק אני לא רואה אף אחד ממטררר תבינייי

tomtom 1

New member
וואי איזה ילד יפהה אתהה

אתה פשוטט ילדד מדהיםם אפילו יותרר מרועייי!!!! בן כמה אתהה???

היי לכולם אני חדשה...

קוראים לי דור אני בת 14 ואני גם רואה ראש גדול...הייתי שמחה להכיר פה אנשים אז..חחח... ולירן (לא שיש לי ממש מושג מי זה ) מאיפה אתה??

לירןןןן

New member
אוקיי אז ככה

הסמקתי הרבה היום (מהמחמאות שלכם) אני בן 16 אם אתם מתעקשים אז (16 ו3 חודשים) ואני מהעיר שדרות! בום (איפה שנופלים קאסמים!

דייי אי אפשר עם היופי הזההההההההה

מושלםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

Aviad1987

New member
יש פורומים בשביל זה.

ויש גם
אם אתה באמתתתת משתוקק לפרסם תמונות.

למעלה