a k c

New member
../images/Emo109.gifאפשר לנעול פה שרשורים?../images/Emo122.gif

ג'יזס. תרגעוXD

HagarStar

New member
אני יודעת :) ../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

חחח עדי אני רגועה D: רק קמתי בטח שאני רגועה

a k c

New member
../images/Emo109.gifXD

לא, אבל באמת חלאס
. לא כיף לשפתוח שרשור OFF ולראות שיחה מטומטמתXDDD ברצינות

HagarStar

New member
לא לשמוע פראמור :) ../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

הם שווים את ה140-150 שתוציאי על שני הדיסקים

שמעי..../images/Emo28.gif

שכל אחד יעשה מה שהוא מוצא לנכון. כן, לא מדברים על הורדות וצרובים בפורום, שו! שו! אבל בכל זאת. כשדיסקים עולים 70-80 שקל לפעמים יוצא יותר משתלם לנהוג בדרכים אלטרנטיביות במקום לקנות דיסק. ומותר לאנשים להביע דעה על הנושא. אין צורך להשתיק את כולם. זה יוציא אותך דיקטטורית קטנה.

HagarStar

New member
פאק אני צוחקת../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

תירגעו |: אבל אני ברצינות חושבת שאתם צריכים לקנות את הדיסק

צר לי שלא קלטתי את חוש ההומור שלך../images/Emo8.gif../images/Emo28.gif

אולי היה עוזר אם היית מזהירה לפני? [חוש ההומור שלי. מצטערת. שגם אני אשים אזהרה לפני?]

LunacyFringe

New member
../images/Emo45.gif

לדעתי למשל, דיסקים זה בזבוז כסף ואני לא מתכוונת לקנות דיסקים. גם לא של פארמור. ב160 שקל של הדיסקים האלו אני יכולה לקנות טיונר לגיטרה שלי, למשל. ותאמיני לי, עדיף טיונר מדיסקים שאני לא אעשה איתם כלום.

ב-160 אפשר לקנות גם יותר דיסקים../images/Emo3.gif../images/Emo28.gif

ואני לא מדברת על צרובים אפילו
ודיסקים זה באמת קצת לא שימושי..>_>

HagarStar

New member
הערכה לאומן אחותי../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

כרגע פראמור זאת הלהקה האהובה עליי ואני קונה דיסקים רק של להקות שאני באמתבאמת אוהבת, ונגיד קנית דיסק ואחרי.. חצי שנה שלא נגעת בו והוא במצב טוב ואת כבר לא אוהבת את הלהקה כמו פעם את תמיד יכולה למכור אותו חוצמזה, אין על איכות של דיסק :)

../images/Emo45.gifעל ה"הערכה לאומן"../images/Emo28.gif

אבל זו החלטה שלך... יש כאלה שמה לעשות, יעדיפו להשתמש בכסף אחרת. ושיהיה להם כיף בחיים ואושר ואושר. ואיכות של דיסק זה נהדר. עד שהוא נשרט על ידי המערכת סטריאו המטופשת

FullyAlive

New member
../images/Emo29.gif../images/Emo45.gifסיימ היר.

כן, גם אני קונה דיסקים רק ללהקות שאני ממש מעריכה ואוהבת. תכלס זה לא שהן מוציאות 538924832 דיסקים בשנה, מקסימום דיסק אחד וגם זה לא ממש. אז מההשקעה של 70 ,80 שקל בשנה לא נפשוט רגל, רובנו לא. אבל עדיין זה לא אומר כלום, איש איש בדעתו יחיה, כל אחד עם השיקול האישי שלו ואני לא באה להחליט על אף אחד

Mr Hot Pants

New member
המחירים בארץ של דיסקים כל כך לא מוצדקים

שאפשר לקנות אותם בארה"ב במשהו כמו 50 שקל מקסימום. מי יקנה דיסק ב80 שקל? רק מטורפים. אני קונה דיסקים מקורים רק של להקות שאני ממש אוהב ואני בכלל לא מזמין בארץ. תזמינו לכם מ amazon יד שניה יש כאלה עדיין עטופים וזה יצא לכם 60 שקל מקסימום או משהו כזה

מצטערת לבשר לך, אבל אפילו על אוונסנס,

הלהקה שאני הכי אוהבת בעולם, אני לא מוכנה לבזבז את ה-140 שקל האלו, אז בטח שלא על פראמור, להקה שאני אוהבת עכשיו ומחר אני כבר לא אשמע אותה. חוץ מזה, תגידי "לא לשמוע פראמור" - אז לא לשמוע אוונסנס, לא לשמוע גרין דיי, לא לשמוע פאניק אט דה דיסקו, לא לשמוע פול אאוט בוי פשוט כי ממשכורת של שלוש מאות חמישים בחודש אני לא יכולה להרשות לעצמי לקנות דיסקים. ברור שאם היה לי את הכסף הייתי קונה דיסקים, אבל כרגע החשבון של האינטרנט זוללי יותר מלקנות דיסקים של כל הלהקות האהובות עלי

Dead Immortal

New member
שאללוםםם כולםם!!

יאאוו איזה מגניבב שיש עכשיו פורום חהחה איך אני מאושרתת=]] ובקשר למי ששאל לביצוע האקוסטי של מיזרי ביזנס - יש לי אותו.. ואת כל האקסטרות למיניהן חח..

חהחה! קיבלתי צו ראשון!!../images/Emo28.gif

זה כל כאאאך מוזר. עוד אין לי 17
ו... ו... וואו, מהזה נכנסתי ל-HIGH מזה. לא הפסקתי לצחקק. אני עדיין מצחקקת. כל כך... מוזר. אמאל'ה.

a k c

New member
../images/Emo109.gifמזל טוב!!../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif

למעלה