מזל טוב? o_O

אני כבר לא יודעת מה לרשום היום לאנשים אחרי צו ראשון, זה כ"כ מגוחך

13/11../images/Emo28.gif

אוף, למה לא קיבלתי לתאריך מאוחר יותר? יש לי כל כך הרבה סידורים לעשות לפני..

A t a s h i

New member
מהמה? מה התאריך לידה שלך?

יש לי 17 עוד פחות מחודש (7.11.90) ועוד לא קיבלתי צו ראשון, זה הגיוני? :ם כל החברים שלי קיבלו איזה חצי שנה לפני היומולדת שלהם, אני היחידה שעוד לא קיבלה. :X

בינואר יהיה לי 17..../images/Emo28.gif

חברות שלי שנולדו במרץ קיבלו גם.. ופברואר.. בטח יגיע לך בקרוב, אל תדאגי. [חה, ידיד שלי קיבל צו ראשון בדיוק על התאריך של היומולדת שלו
]

A t a s h i

New member
נה. הצבא פשוט לא רוצה אותי, כנראה. P:

אז לא צריך. וזו ממש לא תלונה. P:

Sakai Shana

New member
ממש מוזרה. ממש.

הרכיבו לנו "מערכת חירום". כשאין שביתה אני גומרת כל יום ב16:00, מגיעה הביתה... אחרי. אבל כשיש שביתה אני גומרת ללמוד ב13:10 כל יום, וזה בדר"כ שעות כפולות, ככה שזה עובר מהר. ואני אוהבת בצפר והכל (לא את החומר הנלמד, את ההווי וזה...), אז זה פסדר. (רק שאני צריכה לחזור הביתה בשני אוטובוסים מעצבנים למדי.><) (ומגיעה הביתה ב14:00 במקרה הטוב וזה.)

בגלל השביתה?../images/Emo28.gif

בחיי זה אבסורד. הסיכוי שייצא להם משהו מזה קלוש. [ואף אחד לא אוהב את בית הספר בגלל החומר הנלמד. אולי קצת, אבל זה בעיקר ההווי. ולראות אנשים
] באיזו כיתה את?

Sakai Shana

New member
נראהלך?

הם לא הולכים להשבר, המורים. נמאס להם. ישלימו לשובתים את החומר בחופשים וימים מרוכזים, שיהיו בטוחים בזה. תראי, ההסתדרות עשות רעש ומהומה ולקח דיי הרבה זמן עד שסגרו איתם על תוספת של 5 אחוז למשכורות שלהם. תחשבי על זה שהאירגון דורשים העלאה של 20%, ועוד כל מיני תנאים ותוספות לתנאי העבודה שלה. ככה ש. אני כיתה ט'. <:

shiraz cohen

New member
כמוני...

רק שהמערכת חירום שלי מתחילה בראשון. כי הם לא הספיקו להשיג אישור ללמד אותנו. D:

HagarStar

New member
חחח כנ"ל../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

יענו עשו לנו מערכת לשביתה אבל כל התיכון לא יבוא ויוצא שאני לומדת כל יום 2-3 שעות אז בשביל מה לבוא בכלל >,< ואח"כ הם עוד נותנים עונשים אני מעדיפה כבר שיהיה בצפר כרגיל כאילו בשביל ההפסקות והאנשים וזה

הווו שביתה שליטה! ../images/Emo47.gif

אני הנורמלית היחידה כאן? o_O המורה שלי לצרפתית ממש אוהבת אותנו, נתנה לנו חומר שלא תבייש אף מורה באוניברסיטה ;; אמאשלה

LunacyFringe

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo41.gif../images/Emo70.gifאומיגד!!!#@@!~@!#../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif

תתעלמו מהכותרת הדפוקה, סתם רציתי למשוך את התשומת לב שלכם.:) אבל- אתם מוזמנים לקומונה של הלהקה המעולה-מעולה: The Red Jumpsuit Apparatus. The Red Jumpsuit Apparatus היא להקת רוק-פוסט הארדקור שהוציאה אלבום ראשון ובקרוב תשחרר סינגל חדש! לקליפ האחרון שהלהקה הוציאה (False Pretense) http://www.youtube.com/watch?v=ZsAhZdoahMA ה - MY SPACE של הלהקה, בו ניתן לשמוע שירים נוספים שלהם http://www.myspace.com/redjumpsuit וקישור לקומונה שלנו: http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=27841 נשמח לראות אתכם שם!

~מזדהה עם חוסר הלינקים~../images/Emo28.gif

זה קרה לי גם. ועוד בפורום של ט"ה. ואז, אחרי ההודעה של "תיקון לינקים" [שגם שם, לא היו לינקים%#@], כתבתי הודעה מרוגזת שיהיה!
תפוז לא אוהב את הקומונה שלנו
שימות.

למעלה