yuviz

New member
היי אני יודעת שזה לא קשור! אבל הנה

תמונה שלי! אני מצטערת למי שהרסתי ת'שרשור! תגיבו פליזזזז אני ממש מצטערת אל תכעסו עליי! פשוט לא הייתה לי תמונה בשרשורים של התמונות

אין לי מישהו מפורסם...

אבל בכלליות אני מעריץ את שני האחים המדהיימיים שלי!!

אדם יא שווה מה קורה???????????

חחח אדם אני יודעת איך קוראים לאמא שלך!!!!!!!!!!! (אמא של חברה הכי טובה שלי, חברה של אמא שלך) אדם אתה שחקן מדהיםםם!!!! אין אתה יודע לעשות את תומר כל כך טוב, אמיתי כזה..... מרוב שאתה שחקן מדהים כמעת זרקתי איזה שולחן על תומר חחחחחחח מה קורה?

התשובה שלייייייייייי

המפורסמת שאני מעריץ היא אלמה בן זאב ומאיה בוסקילה והאדם שאני מעריץ היא בעצם בחורה והיא צליל ( לא רק בלונדינית ) היא אחלה בחורה והיא גם אוהבת את אלמו'ש

דניאל866

New member
נכון אלמה באמת הכי מושלמת ,

אני מתה עליההההה ואפחד לא יודע כמהההההההההההההההה שיואוווווו בא ליי שתהיה אחותייייייי איזה כיףףףףףףףףףף לאח שלה חחחחח וואייייייייי אני פשוט מתה חולה שרוםה מטוגנת עליההההההה עד אין סוף

חחחחחחחחחח אלמה מושלמת ו.......

אף אחד לא יודע כמה אני אוהבת אותה חוץ ממנה כי אני בטוחה שהיא יודעת!!!!!!! אני אפילו לא מצפה ממנה שתגיב לי למסרים, אני רק מצפה שהיא תקרא אותם ותהייה מאושרת מהם!!! אני צריכה להגיד תודה שלפחות יש לי הזדמנות לדבר איתה, והבונוס זה זה שהיא גם מחזירה לי תשובה :] אני כל כך אוהבת אותה שאי אפשר לתאר את זה במילים, אז זה קצת קשה חחחח

דניאל866

New member
חחח כנ''ל,

לדוד שלי יש חנות של תמונות וכל זה והוא יפתח לי תמנה שלה מהמחשב על גדול, איזה כיףףףףףףףףףףףףףףףף וגם השגתי את הכתבה שלה ממעריה לנוער איןןןןןןןןן אני פשוט מתה עליההההההההההההההההההההההה וגם אני מקווה שההודעות האלו יעלו בה חיוך, ושתצליח בתחום המישחק ושיהיה לה רק טובבבבבבבבבב אוהבת אותה מלאאאאאא אבל מלאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא דניאל

כן!! אני מנויה למעריב לנוער ו.....

יש לי כבר ראיון שלה שם ששמרתי ואני תמיד אומרת לה שאני אוהבת אותה, ומקווה שזה מעלה לה חיוך!!!!! הרבה פה אוהבים את אלמה ואני בטוחה שזה כיף לה לראות את כל ההודעות האלו !!!!

חחח איזה כיף לנו שיש לנו הזדמנות

לדבר איתה אה?! כבודדדדדד!!!! חחחח בחיים לא חשבתי שאני יוכל לדבר עם בנאדם שאני כל כך אוהבת!!!!! צריך להגיד לשחקנים תודה על זה שהם נכנסים לפורום ומדברים איתנו..!!! ובנימה זו: תודה רבה רבה רבה לכל השחקנים שנכנסים לפורום, ומדברים ומגיבים לנו..., באמת תודה!! אתם מדהימים!!!!!!!!! אוהבים אתכם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1dana1

New member
סקעתתתתתתתתתתתתתת ../images/Emo23.gif ../images/Emo41.gif !!!!!!!!

שיואו איזה שווההההההההההההההההה

איזה בנאדם שווה!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני לא יכולה הוא כזה יפיוף, חחחח אמא שלי שלחה לו 4 אס אמ אסים. (חחחח איך שלא כותבים את זה) כאילו זה מוזר כי אמא שלי בדרך כלל לא שולחת חחחחח והיא ממש אוהבת אותו היא אומרת שהוא מדהים וזה.... וריקי גל גם ממש אהבה אותו!!!!!

mikmik000

New member
חחחחח ריקי גל סתם היתה מאוהבת בו..

חחחח... לא אבל הוא באמת חמודדד..

חחחחחחחח חברה שלי שממש אוהבת אותו

כשמויאל זכה, היא כזה עושה "מה???? איזה חראא מה זה?!" וזה והתחילה לצעוק ולהשתולל ולהתעצבן חחחחח היא ניראה לי שלחה לו איזה 6 אס אמ אסים.... חחחחחח

למעלה