1dana1

New member
גמאני הייתי ככה !!!! אררררררר ../images/Emo46.gif

מויאל ה זקןןן!!!!!!!!

יו איזה כיף לך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

חחחחחחחחחח אני מתה לפגוש אותו!!!!!!!!!!!!!!! הוא כזה חמודדדדדדדדדדדדדדדדדדד תגידי הוא נחמד? הוא לא סנוב נכון?

1dana1

New member
הוא הכי נחמדדדדדדדדד קבלי סיפור :

אני שמה לך את מה שכתבתי בקשר לפגישה... אז זה בלשון נקבות.. ארררררררררררררררררררררררררר יאווו הוא כזה חתיךךךךךךךךך אלוהיםםםםם !!!!! אלוהים ישמור איזה כוסון !!!!!!!!!!!!!!!!!!! אוקיי אני יספר.. בהתחלה באו ילדות וזה אז הלכתי התחברתי איתן מה זה חמודות... אז בקיצור נכנסנו למועדון והיה חשוך קצת.. נכנסנו והתיישבנו... אמרו לנו כשהוא מגיע לא להתנפל ולהישאר לשבת.. חיכינו וחיכינו וחיכינו... עד שבסוף נכנסו כמה אנשים מבוגרים ואז פתאום אני קולטת מישהו עם כובע.. אני צועקת כזה הראאאאאאאאאאאללללל וכל הבנות כזה רק מסתכלות ואמרות "אההההההההה" כי אמרו לנו הרי לא לקום.. אז הראל נעמד מולינו ואומר עם הידיים "נו בואו" חח וכולם התנפלו עליו מסכן... יווו והוא חתם לי על היד ועל דף ועל הנייר של העיתון שהבאתי... חח ואז היה קטע כזה שהוא הצטלם אחד אחד.. אז אני באתי והוא חיבק אותיייייי גאדדדדדדד ... אז הצטלמנו ואני אומרת: אטני רצצה תמונה עם נשיקה אבל הסחבק בעל המועדון אומר "הבאה בבקשה אין לנו זמן" (אמשך אין לה זמן !!! ) אבל בסוף פשוט תפסתי את הראל ואמרתי לו "תמונהההה תמונההה" והוא בא להתחבק איתי אבל אני ישר נתתי לו נשיקה !! חההה ואז היה קטע כזה של שאלות.. ואני פשוטטטט לאא יכולתיי וזה יצא לי ושאלתי אותו: "אתה חבר של עדי?" אז הוא הסתכל עלי מן מבט כזה ואמרתי "סליחה פשוט הייתי חייבת לשאול מצטערת !!" חח והוא ענה "עדיין לא".. ויש לו שפיץ ראיתייייייייי ויש לו טבעת שכתוב בה הקשב לים או משו כזה חח .. אה אתן יודעות.. יש לו פלאפון כזה שכשמתקשרים אז.. אתה יכול להקליט את עצמך.. אז עדי הקליטה לו ושרה לו.. וכשהתקשרו אליו אז הוא התלהב כזה " הנה עדי שרה..." וכשהוא דיבר אז.. הוא אמר כזה "בסדר עדי..." אז כולנו חשבנו שהוא מדבר עם עדי כהן אז אמרנו לו תמסור לה ד"ש אבל הוא אמר זה לא עדי כהן זו אחותי אז כולן כזה "אעעע" חחחח אבל החרמש הזה בעל המועדון נתן לנו רק שעה איתו.. איזה חוצפן.. והוא אמר. טוב יאללה בנות.. הוא הולך.. ו.. אהההההההה

חחח איזה שווהההההההההההההההההההה

ואאי איזה כיף לך!!!!!!!!!!! חחחחח אני גם רוצה.............!!!!!!!!!! חחחח הוא כזה יפיוף.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

התשובות ../images/Emo185.gif

לא מעריצה אפאחדד אבל אוהבת מאוד את דייויד בקהאם ואשר וביונסהההה זה אגדההההה... ומהחבריםםםםם את איתן זון חחח החבר הכי טוב שלי חח סתםם.. (איתן זון הישרדות 2+8 מי שלא מכיר)

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo32.gif ../images/Emo13.gif../images/Emo32.gif

המון בלאגן...חבר'ס, תתחילו לכתוב פחות הודעות סתמיות...

1dana1

New member
אה. ושכחתי להודיע לגור ש...

ההפתעה שאני מכינה. עוד מעט מוכנה !! קצת סבלנות !! זה גם בשביל הפורום !!

למעלה