A Radcliffe

New member
מזדהה....../images/Emo129.gif

הציפורנים שלי עוד לא עשות בי חורים אבל הם גרמו לי לחוש כאב רציני על הפוינט האידיוטי הזה.......
אני שונאת את יוליה! וויזלי:)

RRonitka

New member
רק עכשיו שמתי לב שכתוב../images/Emo110.gif

למטה אנסטסיה
אבל ידעתי גם לפני.

A Radcliffe

New member
אה....../images/Emo129.gif

עוד מישו לE הבודד של אוהבי אנסטסיה.... וויזלי:)

A d r i a n n e

New member
../images/Emo32.gif

GOOD GUYS DON'T ALWAYS WEAR WHITE.
סורי שלא פתחתי אחד אתמול, פשוט הייתי עסוקה בלשבת מול הטלוויזיה ולהזיל ריר כל היום ^_^ אתן מבינות, היה Bon Jovi day בVH1
"and THEN you've got your COOL going on..."
חמוד.
ואוה, THAT's GOOOOOD!
איי לאב ריצ'י
נמ, וזהו. ^^ שרשרו להנאתכן

../images/Emo103.gifNice boys dont play...

Rock N Roll! סתם הזכרת לי
קיצר, יש 100 הלהקות הגדולות בVH1, אז נכון שהיה כבר קולדפליי ובון ג'ובי וכאלה, אבל עכשיו זה 15 הגדולים אז תראו כי בטח יהיה גאנז ולד וכאלה
, מומלץ.

../images/Emo103.gifגאנז מקום 13? נו באמת

בזיון
דפש מוד במיקום יותר גבוה מפינק פלויד? הביץ' בויז ומטאליקה מעל גאנז? מאכזב.

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo45.gif

U2 מעל גנז ונירוונה? ופינק פלויד?... !@!$*@$*#@ WTF?..
כאילו, זה לא שאני לא מעריכה את U2, כי הם טובים והכל, אבל פשוט... נמ לא כמו פינק פלויד או כל השאר שאינלי כוח להגיד ^^ [כאילו נירוונה וגאנז ולד זפלין ונמ וכו ^_^] :X

חח רשמתי את כל המקומות ממקום 50

שיעמם לי אניוואי, 50. The Corrs 49. Earth Wind and Fire 48. The Kinks 47. INXS 46. Kool & The Gang 45. Black Sabbath 44. Pixies 43. Van Halen 42. No Doubt 41. Cream 40. Smushing Pumpkins 39. Sex Pistols 38. Keane 37. Kiss 36. The Clash 35. The Monkees 34. The Smiths 33. Green day 32. Jacksons 31. Radiohead 30. Aerosmith [גאד לסולן שלהם יש פה מבעית] 29. Eurythmics 28. The Cure 27. A-HA 26. The Doors 25. The Police 24. Oasis [
] 23. Blondie 22. Dire Straits 21. AC/DC 20. The Eagles 19. Red Hot Chilli Peppers 18. Bee Gees 17. Coldplay [אעעעע
] 16. Fleetwood Mac 15. Bon Jovi 14. Duran Duran 13. Guns n' Roses [מפתיע, הייתי בטוחה שהם יכנסו לטופ 10] 12. The Who 11. Metallica 10. The Beach Boys 9. Nirvana 8. Led Zeppelin 7. R.E.M 6. Pink Floyd [הייתי נותנת להם לפחות מקום 2 אם לא ראשון אבל נו טוב..*הלם*] 5. Depeche Mode 4. ABBA [חחחחחחחחח נפלתי מצחוק מה הקשר? להקה גדולה אבל הרסו ת'רצף:|] 3. Queen 2. U2
1. Rolling Stones איפה הביטלס???

../images/Emo103.gifמצעד מבזה../images/Emo4.gif

קודם כל איך לעזאזל גאנז לא בטופ 10? איפה הביטלס? למה, למה לעזאזל הרולינג סטונס במקום ה1?! איך REM עקפו את לד זפלין שהגיע להם מקום בטופ 3? למה הביץ' בויז נכנסו בכלל לטופ 15? למה גרין דיי עקפו את הסמית'ס? איך אואזיס עקפו את רדיוהד ואירוסמית'?! [עם כל הכבוד, אושר] אה, ולגבי סטיבן טיילר- כן, בהחלט פה מבעית. זה הסימן זיהוי שלו... אגב, פספסתי את הרוב- את זוכרת אולי איזה שירים שמו לאירוסמית', רדיוהד, וללד זפלין? ותודה, זה עשה לי סדר בראש

יאפ

Aerosmith - Angel Radiohead - Creep Led Zeppelin - Whole Lotta Love באמת איך גרין דיי עקפו את הסמית'ס? וגם אני תהיתי לגבי הביץ' בויז.. לגבי אואזיס.. אירוסמית' ורדיוהד להקות מעולות.. אבל נו, אואזיס
אותם אני אוהבת הרבה יותר משתיהן
ויפה לקולדפליי מקום 17
הייתי בטוחה שהם יהיו מחוץ לטופ20

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifCreep../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

נמ דווקא לא מפתיע על קולדפליי ^_^ למרות שהם כזה, נו, די תקועים שם
בין כל ה אמ להקות של האייטיז ואמ כן אני סותמת ^_^ אירוסמית'.
ואמ באמת שאני מאוד לא אוהבת את הביצ'בויז אז אני ארמ קצת לא מבינה איך הם אה עברו את אמ כל הלהקות הטובות שהיו מעליהם ^_^ והו רק עכשיו אני שמה לב שRHCP הם בערך היחידים שהם באמת במקום שמגיע להם
[ובונג'ובי וקולדפליי כאילו. למרות שבעצם הייתי מקפיצה את כל הנ"ל
ונמ המקלדת הזו מעצבנת
|לאקשורה|]

../images/Emo103.gifוואי, הם לא מכירים שיר אחר?

תמיד תמיד תמיד Whole Lotta Love... כאלה מעפנים.

kittycatbone

New member
רדיוהד 31???../images/Emo12.gif

מגיע להם לפחווווווווווווווווווות טופ 20
ובכלל כבר איזה טופ 10...
ופינק פלויד בהחלטטטטטט צריכים להיות מקום שני אם לא ראאאאאששששווווןןןן
ואבא?@!#$@!$!@# ממתי הם בכלל רוקקקקקקקקקקק?@#!@#$!@%$!@#$!%!$!

../images/Emo103.gifזה לא היה מצעד רוק...../images/Emo3.gif

סתם להקות. פשוט יוצא שמן הסתם להקות הרוק הן הלהקות הכי גדולות

kittycatbone

New member
הו נכון../images/Emo12.gif

חחח
פשוט ממה שקראתי, וגם הלהקות שבאמת יצאו, השתמע לי שזה היה של להקות רוק
אניוואי, בהחלט הם הלהקות הכי גדולות

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo12.gif אכן מבזה *_*

נמ ראיתי בערך שמינית מזה
נמ אניוואיז, אה אינלי ממש מה להגיד חוצ מכל מה ששחר אמרה
[חוצ מהקטע של הסמית'ס, אנלא מכירה אפ שיר שלהם *_*] אבל בלה כע, סטיבן טיילר
עם הפה הכי גדול בהיסטוריה :| פשוט קטע מוזר יך הבת שלו יצאה כ"כ פ*קינג יפה >< ובלהבלהבלה, אי צדק. :|

../images/Emo103.gif../images/Emo6.gifזה באמת מוזר, כי ליב

מהממת
או שהיא מהגנים של האמא, או שהיא הבת של השכן.

../images/Emo6.gif

ורגע ידעתי שליב טיילר היא הבת שלו יש איזשהו קשר לארמגדון? כי DON'T WANNA MISS A THING היה הפסקול.. והיא שיחקה שם הממ פרוטקציות?

למעלה