A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifזה נהרס. ../images/Emo7.gif |מתקן|

זה היה אמור להיות: סורי שלא פתחתי אחד אתמול, פשוט הייתי עסוקה בלשבת מול הטלוויזיה ולהזיל ריר כל היום ^_^ אתן מבינות, היה Bon Jovi day בVH1....
"and THEN you've got your COOL going on..." וזהו. ^^ כאילו, לומשנה. :XXXXX

../images/Emo103.gif../images/Emo6.gifאחד השירים הדפוקים,

אבל המדבקים. ככה זה כשחיים על גלגלגצ

Funky Fish1

New member
השפעה של ירח חרא.../images/Emo10.gif

למה?! למה הייתי חייבת לקבל אתמול?!!? זה כל כך הורס לי את כל יום חמישי... יש מסיבה שממש בא לי ללכת אליה, אבל אני לא יודעת אם אני אלך כי בינתיים היום הרגשתי ממש חרא ואני מפחדת שיהיו איזה "תאונות" באמצע המסיבה...כי רוקדים, וקופצים ויהיה לי מגעיל בטירוף. יש למישהי עצות? וחיבוק יהיה נחמד.

קמימונת

New member
אפילו שניים../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

אל תדאגי, זה קורה לכולן. זה אולי אחת התכונות היותר קקה בלהיות אישה אבל זה עדיין חלק מזה
אני מציעה לך לא להתבאס בגלל זה, תשתמשי באמצעי שהכי נוח לך, תלכי למסיבה, מדי פעם תפרשי לשירותים להחליף ויהיה סבבה

Funky Fish1

New member
חח תודה../images/Emo23.gif

הבעיה היא שאין לי מושג איפה זה בכלל...חחח אז אני לא יודעת אם יש שם שירותים. אבל אני אברר... תודה רבה

מנמ.../images/Emo19.gif../images/Emo42.gif

עד יום חמישי כבר לא יכאב לך
ובמקסימוםםםםםםם קחי איזה אקמול או משהו O_ם [וטמפונים. זה טוב!
]

../images/Emo103.gifזה ל-א סיבה!

באמת, תאמיני לי. אפשר להסתדר במחזור בכל מצב- נשים עשו את זה תמיד, עושות את זה, ותמיד יעשו- אין שום סיבה שזה ימנע ממך לחיות.... אני גם מפחדת מהמפלצת שקרויה טמפונים- אני מסתדרת רק עם האמצעי המוכר יותר- ותאמיני לי, אני הייתי ככה בטיולים של הצופים שזה באמת די סיוט [לפעמים בלי מקלחת או תנאים ממש ממש לא סימפטים]- והסתדרתי, ונהניתי, ואני חיה! כמו שאמרו, קחי כמה בתיק, כל חצי שעה לכי לשירותים לבדוק, יהיה טוב תהני

Funky Fish1

New member
חח תודה רבה!../images/Emo25.gif

ביררתי, ויש במקום הזה שירותים
תודה לכל מי שהגיבה!

קמימונת

New member
גם אני שרדתי כמה טיולים ככה.

(עד כמה שאפשר להגיד "שרדתי"..) וזה באמת אחד הסיוטים הגדולים.

אבלאבל../images/Emo19.gif../images/Emo42.gif

זה לא מפלצת. תאמינו לי. התחלתי להשתמש לפני שנתיים בערך ואין. זה שינה לי את החיים, באמת. זה פשוט פי אאאללללףףףףף יותר טוב מכל דבר אחר. [תנסו. זה אפילו לא כואב קצת!!!
]

RRonitka

New member
אין לי עצות,../images/Emo110.gif

כי להזכירכם אני די חדשה בעניין הזה
אוה, אני קטנה.
בכל מקרה, תעשי כל מה שאמרו לך פה, ותהני

למעלה