שאלה למביני עיניין

maof

New member
ת'אמת ../images/Emo13.gif

שעלה תאנה יספק
(בבקשה לקחת בחשבון שעכשיו ת'עוררתי ונעלי הספורט עדין בתיק) מעוף

maof

New member
סליחה ../images/Emo70.gif

אני לא אחראי לתוצאות כבר הודעתי מראש. מעוף

../images/Emo7.gif ועכשיו חוזר הביתה

והכלבה שלי מתה 10 שנים והשירשור הזה הזכיר לי הרבה ועכשיו מתה

הילד שאל אותי

אבא למה אתה בוכה? והקטנה..אבא אנחנו מכירים את החנות בוא נלך נביא לך פוגי חדשה ולא תבכה לכי תסבירי להם שזה לא תמיד מתחבר ככה

../images/Emo25.gif

אבל...אבל... אחורי הבכי...מה אני מבינה אותו היטב... יש משו שמתחבר במה שהם אמרו. לא מייד...לא עכשיו...לאט לאט.
לך טלילוני.

maof

New member
אוףףףףףףףףףףף ../images/Emo10.gif

לא נעים לא קל..... 3 כלבים נאלצתי "להרדים" בחיי וזה רגע לא קל שהייתי מוותר עליו מעוף

T i g e r R o n

New member
../images/Emo7.gif מצטער לשמוע איש

גם אני מאד מתגעגע לכלב שלי אמנם לא מת, אבל לא ראיתי אותו למעלה משנה מבין את כאבך

תקשיבי תקשיבי רגע יערית, ברצינות

אם אין לך בעיה עם זה שהיא עולה למיטה שלך או לכל ריהוט אחר,אז בסדר אבל אם את בענין של אילוף, תדעי לך שכלב הוא בעל חיים שחי בעדר, ותמיד יש כלב אחד שהוא המנהיג והוא זה ש"מכתיב" את הענינים. בני אדם שמגדלים כלבים צריכים להראות לכלב, מי בעל הבית. כשאת מעלה את הכלבה למיטה שלך, את אומרת לה בעצם שהיא שווה לך, וכשהיא תגדל היא תשלוט בך ויהיה לך קשה לאלף אותה. לכן, עם כל הרחמים, גם אם היא מיללת, לא לאפשר לה לישון במיטה שלך, או בכל ספה אחרת, כדי שהיא תדע את מקומה בבית. היא מייללת, כי היא למדה שכשהיא מיללת, את מעלה אותה למקום שהיא רוצה להיות בו ובכך את נשלטת על ידיה. נכון, היא גורה ואי אפשר שלא לרחם ולחבק ולעטוף, את זה תעשי כשאתם ערים ורוצים לשחק איתה. אבל בלילות או בזמן שלה, היא צריכה לדעת שהיא ישנה במקום שלה ותמיד תהיה נמוכה "פיזית" מכם. כדי ללמד אותה שאת המנהיג. ב'נת?

יערית

New member
זה נשמע קשה

אומנם היא כלבה,אבל מה הקטע הזה של שליטה? אני בהחלט כועסת כשהיא נושכת את הילדים והיא מקשיבה לי,גם כשהיא מנסה לנשוך אותי,זה לא קצר והיא מיד מלקקת:)אני חושבת שלא צריך להגזים בעיניין של שליטה, אני לא מאבדת גם כאן סמכות
זה בדיוק מה שהייתי צריכה לעצמי,הוא אחת לחנך בבית
תודה סו-פיהההההההה

maof

New member
וואוווווווו זה נושא מעניין לי ../images/Emo70.gif

ברשותך אני מארגן לי ת'מחשבות כי הכינותי תשובה מראש
מעוף

תלתליפז

New member
רצוי לחסן במהירות האפשרית

אמצנו כלבלב שרק בבית נודע לנו שהוא חולה בפרוו שזו מחלה ויראלית קשה מאוד שתוקפת גורים. אפשר להידבק בזה מרחרוח הפרשות של כלבים שנושאים את הוירוס.הכלבלב המסכן שלנו לא החזיק מעמד ומת לפני יומים, אנחנו עדיין מתאבלים על מותו. גורים מאוד רגישים למחלות, לכן רוצי להתחיל את סדרת החיסונים שלו ותמנעי סבל מהכלבלב וגם מכם. תאמיני לי, לאבד כלב אהוב ,זה כמעט כמו לאבד בן משפחה (תסלחו לי על זה, אבל זו התחושה של כולנו בבית)

ד ו ל ה

New member
../images/Emo12.gif

עוד לא עבר חודש וחצי....
נשמה שלי, כל אחד שהיית מוציאה ממיטתך החמה היה מתחיל ליילל... אז גם היא.

יערית

New member
הרגת אותי

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מזימה אותך לנסות
{יערית המומה מהיללות של עצמה
}

למעלה