שאלה למביני עיניין

ודבר חשוב ביותר.

בטיולים תשתדלי לקחת אותה למקומות שיש עשב גבוה זה עוזר להן לעיכול

G a v ® i e L

New member
פעם יצאתי עם מישהי נורא נמוכה,

לקחתי אותה למקום עם עשב גבוה, ככה בתמימות, והיא עם החצאית, רצה, מחייכת, נאנקת, מדגדג לה, מעצבן אותי, גמרה בשניות, אחרי עישנו סיגרייה. למרות שאני בכלל לא מעשן.

הוא...

נראה לי הולך להמשיך ת'סיפור עם כיוון מחיק... אני צכה לצאת לכמה עיסקיות חשובות... אתה,אל צ'כח את הקופי פאסט עבורי

G a v ® i e L

New member
בורחת לי זותי...

בטח הולכת לרוץ על הברכיים בשדה מתחת לבית שלה. לא מבינה שכבר אבוד לה. יוצא גם לכמה פגישות, לא עם זותי, אחרות לגמרי. גה"ל (גבריאל הלך למעשה)

זותי...

בגילה...כבר לא מזדחלת על ברכיים. בעצם...אף פם לא יצא לה להזדחלת על פי המלצה בלבד... גם לא של כרוב ההולך במעשיוּת בשדות

R a c h e li

New member
מין הרגשה שכזו ....

שלפטע בא לי להיות כלבה וואף וואף וואף.........

יערית

New member
לפתע בא לרחלי?../images/Emo6.gif

בואי אחותי היקרה=לך יש תמיד מקום אצליבכפיות

יערית

New member
בעקבות השירשור על הכלבה שלי

קיבלתי שני מסרים לתיבת הדואר,אחד תומך ואוהד ומציע את עצרתו האישית,השני ...נותנת לכם לפרש לי אותו, לא אפרסם את שמו,אבל דע לך,שאם מסר כזה יכנס שוב אלי לתיבת המסרים,אני אשלוף את הציפורניים שלי כך שתלמד להבא לא להתעסק איתי בהומור דיבילי כשלך!!! וזה עבורך
_____________________________ כלבות יחד באותה מיטה? יאמייייייייי
_____________________________ עכשיו בנות ובנים יקרים:מה הייתם עושים במיקרה הזה?{חוץ מלהגעל מההומור של ילד מפגר}

אני

הייתי מתייחס ברצינות ומציע לו מין אוראלי עם קוף (כן קוף זכר) בגן החיות הלאומי.

../images/Emo51.gif

משו מיוחד שאני צכה ללבוש בתוקף תפקידי החדש? אולי איזה טוגו? אולי איזה זר דפנה על הקודקוד? חושן לענוד על החזה? ואם גם תגידי לי שאצטרך להעתיק את מקום מגוריי לדלפי...זה יהיה הקש שישבור אותי ואת ברכיי התותבות

למעלה