שאלות לחנוני הבית שלנו.

StriX Starlight

New member
../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif שאלות לחנוני הבית שלנו. ../images/Emo24.gif

אלו שתיים שלוש שאלות בעלו לי בראש בהזדמנויות שונות. אתן יותר ממוזמנות להוסיף.
איך ההרגשה לקבל את שמות הפייסבוק האמיתיים שלכם בחזרה? מרגיש טוב לא להסתתר מאחורי כינויים ותמונות אילוסטרציה של סטייקים? (
)
מה עלה בגורלה של התמונה האומנותית מפרק 3? חזרה איתכם הבייתה? איפה תליתם אותה?

Light18m

New member
הרגשה נפלאה

קיבלתי את החופש שלי בחזרה! עד עכשיו הייתי כבול. וזה גם מקור בלתי נדלה של בחורות שמתחילות איתי... בימים הראשונים כל פעם שפתחתי את הפייסבוק היו בין 20 ל-30 הצעות חברות ומלא הודעות שאומרות שאנחנו היינו צריכים לזכות. את התמונה מפרק 3 בהתחלה רציתי להשמיד. השארתי אותה בוילה, אבל לפני חודש בערך שאלו אותי מההפקה אם אני רוצה אותה. שאלתי את אמא והיא אמרה שהיא רוצה, אז הבאתי והיא תלתה את זה על הקיר בבית. זה בקיר שלא רואים כל מי שמגיעים הבייתה. מה שכן, את הגוף של נלה ממשימת האומנות העמדתי על השולחן בחדר...

alina maria

New member
הוספתי אותך לפייסבוק ../images/Emo6.gif

תאשר בבקשה, אני alina maria deoxyribonuclotide (בטוח תזהה, הא?
)

Loriella

New member
אור, לקרוא אותך פה בפורום

זה פשוט תענוג. מראה כמה אמיתי היית בתוכנית.

Tinosaur

New member
אור שתי שאלות

לפני כמה ימים ילדה באוטובוס עשתה לך שלום (הזוי אני יודע) בהתלהבות מעצבנת, עשית לה שלום בחזרה של וואי איזה באסה שהלכתי לתכנית הזאת ואנשים מזהים אותי עכשיו. אני צודק או שאין מה להסיק מכל הסיטואציה? וגם ששאלו אותך במשימה עם התמונה מאיפה הגוף הזה אמרת הרגל לעשות פקלים מהצבא. מה הבעיה להגיד שהלכת לחדר כושר, זה לא מתסדר עם תדמית החנון (כי גוף כזה עם כל הכבוד זה רק ממכון)?

Tinosaur

New member
לא עשיתי

לא יודע אני מכיר פקלים מהטירונות שאומרים לך לרדת לשכיבות סמיכה, ופקלים של מאגיסט מטוליסט וכו'. אם אור הכיר משהו אחר הוא יכול לענות, אבל אם כבר את יודעת אז לפחות תסבירי את עצמך. מזה אימון כושר כי אם זה ריצות וכאלה אז מה הקשר בכלל למסת שריר ואם זה משהו אחר אז תגידי, לא צריך להתנשא.

אתה פונה לאור בנוכחות חבריו

וקובע שהוא שקרן, עכשיו זה מפליא אותך שמתנשאים
? צא מנקודת הנחה שכאן מכירים את אור ואוהבים אותו בין היתר על כנותו ויושרו. בכללי הייתי ממליצה להשתדל להימנע מקביעות בתחומים שלא למדת לעומק, כאן יצאת די
בית כי שוב, לגבר בגילו של אור שהתכונן שנים לשירות קרבי ומנהל אורח חיים בריא מצבו הפיזי אינו חריג. עבור נער בן 18 זה באמת בלתי אפשרי להגיע למסת שריר כזאת בלי אימונים מפרכים במכון כושר אבל אור כבר אינו נער לכן הגופה
.

Tinosaur

New member
שושיטה

לא ניסיתי להוציא אותו שקרן, סך הכל זכותו להגיד מה שבא לו בתכנית ואם זה נכון או לא זה לא משנה לאף אחד, אבל בגלל שהוא קורא כאן ומכירים אותו הניסוח שלי היה צריך ליהיות אחר. לא חשוב, לעניין- אין לי בעיה עם מצבו הפיזי, להיפך וברור שהוא לא חריג, הוא כן חריג לעומת חבריו לתכנית שלידם זה מאוד בלט. הוא צריך ליהיות מוחמא, יש לו גוף של אדם שמרים משקולות (לא חייב בהכרח במכון אפשר גם לבד), מעוצב ורחב. גנטי או לא הוא עבד עליו זה בטוח. בכל אופן את התשובה ממנו קיבלתי בפרטי אז נראה לי שנעצור כאן
.

בנוגע לגופה,

במציאות אור הרבה פחות "מנופח" מאשר איך שזה נראה על המסך, הוא גם נראה יותר גבוה בתוכנית מאשר במציאות. אין לו ממש גוף של מי יודע מה אלי האנה, מה שכן הוא חטוב מאוד וגנטית בורך במבנה גוף נאה ביותר, לכן המראה המרשים בעירום. כלומר זה יותר עניין של אחוזי שומן נמוכים מאשר מסת שריר עניין גדול של יוצאת דופן, אבל מה שכן כל הסיפור הזה של גופה מרגיש נהדר כשמחבקים אותה... את הגופה של אור, הכוונה
. קיצר חלאס להתחכם, לך תעשה קצת פק"לים ואני מבטיחה לך שאם תתמיד כמה שנים טובות גם אתה תפתח שריריאדה מכובדת על הגופה
. או כמו שכתוב בחוזה המדינה, "אם תרצו אין זו אגדה
".

Tinosaur

New member
למה להתחכם שאלתי ברצינות

ברור שהגנטיקה היא עניין מכריע בכל מה שקשור לפיתוח גוף, אבל כשאת מדברת על אחוזי שומן נמוכים וגוף חטוב, אז אי אפשר לחטב גוף לפני שבונים מסת שריר שיהיה אפשר לחטב.

למה להתחכם,

עניתי ברצינות רבה. אור חטוב כמו אחד שעוסק באטלטיקה קלה להנאתו בצירוף נתונים גנטיים לא רעים. פק"לים ורכיבת אופניים זה בדיוק מה שנדרש ע"מ לפתח גופה כמו של אור. אין לאור מסת שריר יוצאת דופן ללוחם קרבי לשעבר שמנהל אורח חיים ספורטיבי. הרושם שנוצר על המסך נובע מהמבנה המוצלח שמבליט שרירים ואחוזי השומן הנמוכים, מעבר לכך טלוויזיה מרחיבה. וכמובן עקב חריגתו הגופנית מהסטראוטיפ, אני אחדד כי נראה שזה לא ברור: במציאות אור אינו מנופח בצורה חריגה, במציאות לאור מסת שריר ממוצעת למדי לגילו ולגובהו בצעירים שמבצעים פעילות אירובית - בניגוד לאלה העוסקים בפעילות אנאירובית כגון הרמת משקולות. פירושו שאם היית מכיר את אור בלי קשר לתוכנית, ספקני שהיית מעלה על דעתך להתעניין כיצד הוא מתאמן.

למעלה