שאלות לחנוני הבית שלנו.

גם אני6

New member
לא נראה לכם מגוחך(בוררת פעלים)לענות במקום אדם

אחר, שיש לו פה, לשון ומין הסתם גם ידיים, אצבעות ומקלדת פעילה?

גם אני6

New member
ps- טיני(אם זה ע"ש האגדה, אהבתי את הכינוי)

כאילו, מישהו יודע כיצד מודדים מסת שריר, ועוד במדויק? לא אומדנים- אלא מדידת מסת שריר? זה לא מה שנראה לעין, זה לא הפרשים והיקפים וכל מה ש"אומרים" ו"מראים".. כיצד באמת מודדים(ומה העלות של זה)? כאילו, עזבו את זה שנראה לי קצת מגוחך קצת לקפוץ לגונן או פשוט לדיון על אדם אחר שיכול perfectly fine להגיב בעצמו, בשביל עצמו. אבל תכלס, זה לדון על משהו שלאיש(מלבדו, וגם זה לא בטוח) אין באמת מושג ממנו. לכן גם נשאלה השאלה, אז לא עדיף לתת לאדם עצמו להגיב?

Light18m

New member
זה בסדר

לכל אחד יש שאלות שלא מתאים לו לענות עליהן ודווקא מתאים לפעמים שאחרים יענו במקומו.

גם אני6

New member
וזה בדיוק מה שמגוחך:)

אדם יושב לו בנחת שלוב ידיים, בזמן שנשות הפורום מתנפלות בצווחות וקרקורים כמו תרנגולות בלול על מי שמעיז להביט בכיוון שלו.

בניגוד למכוני כושר

בהם מתבצע אמדן אחוזי שומן, מכון וינגייט מודד מסת שריר מדוייקת. הדבר הכרחי לספורטאים, מדובר בציוד יקר ברמות אחרות לגמרי שמכוני כושר לא יכולים להרשות לעצמם אולם זה הרי מכון וינגייט - המכון וייצמן של ספורט
. למיטב ידיעתי לא ניתן להגיע ופשוט למדוד שם, יש להיות רשום במכון ( סטודנט, משתתף בפרוייקט כזה או אחר) לצורך זה כי כל מדידה כזאת עולה בהתאם. פיתוח גופה הוא מדע מדויק למדי, מי שלמד את הנושא יודע. יש סיבה לכך שענינו במקום אור במקרה הזה, מי שמכיר את אור מבין - אור ביישן, לכן היה צפוי שלא יענה בפרהסיה על שאלה כזאת שנוסחה כך, אם היינו משאירים את השאלה פתוחה היה יכול להיווצר רושם ( בסמויים ובעוברי אורח) שהוא אכן שיקר. מעבר לכך אנחנו תמיד מתערבים כשמישהו מנסח הודעה בצורה שלא מוצאת חן בעיניינו, זה לא חדש
. בנוסף לכך אנחנו בעצמנו שאלנו את אור לא פעם כיצד אנחנו מכניסים את גופותינו המפודלאות לכושר, לכן אנחנו יודעים שאור לא חזק בנושא הזה. הוא פשוט זורם עם גופתו, אין לו שום ידע או תאוריה בחינוך גופני לצערי הרב. לצערי כיוון שדווקא מתאים לנו מאוד שיאמן אותנו
. אור לא בנה את מסת שריריו בכוונה תחילה לבנותה, זה פשוט נוצר עליו כתוצאה מאורח חייו ומאמציו בדרך להשגת מטרה אחרת והיא כושר שיאפשר לו לעבור טירונות קרבית במינימום כאב ( וזה המון כאב בכל מקרה). איזה כיף לדבר על אור בנוכחותו בגוף שלישי
!

גם אני6

New member
בטוחה שכוונתך הייתה טובה:) והאמיני שאור יודע

לדבר. כפי שראינו הדברים גם בוררו והכל בא על מקומו בשלום, בדרך שהייתה נוחה ונכונה עבור מי שזה היה חשוב עבורו. והמשפט האחרון שכתבת, הוא בדיוק הפואנטה של דבריי:) מה שאומרים במכוני כושר על מסת שריר- לא קשור באמת ל"מסת שריר". בוינגייט- לא חייבים להיות רשומים.

אין לי ספק שאור יודע לדבר ../images/Emo140.gif.

חבל להתווכח למען ויכוח נטו, כגון למשל אם ידוע לך שניתן למדוד מסת שריר בוינגייט ללא הרשמה אז לא היה טעם להטיל ספק בקיום מדידה כזאת מלכתחילה. זו טחינת מים, במידה ולא ניתן להימנע ממנה איאלץ לדלג על תגובותיך כי זמני יקר, וחבל כי לעיתים קרובות מאוד אני דווקא נהנת מדיונים איתך
. אכן לאור יש פה, לכן הוא בהחלט מסוגל להעיר לנו כשלא מתאים לו שנדבר על גופתו
. אלה זוטות ממש, אוהבים את Tinosaur ואני משוכנעת שהוא למד דבר או שניים בנושא כושר גופני מתגובותינו, מעבר לכך הן עוררו תת-דיון בנושא יוגה ופילאטיס אליו עוד אחזור - לשם כך קיים הפורמט של פורומים ובפרט זו אחת הסגולות של הפורום שלנו, כל אחד תורם קצת ומגיעים רחוק ולנושאים שונים. בפורום ציבורי אין מקום לשיחות פרטיות ומי שרוצה לקבל תשובה מאור בלי שאחרים יביעו את דעתם מוזמן לפנות לאור ב
.

גם אני6

New member
מי הטיל ספק ב- מה?

אין לי מושג על מה את מדברת ברוב ההודעה, אבל בכיף:) צודקת. שלחתי לך מסר, לפני שעה ומשהו:)

עזבי אותך מזה,

ראיתי שאהבת את הסרט מרי פופינס - ממליצה על הספר מרי פופינס, אחד הגדולים
.

גם אני6

New member
חח:) לא שכחת היכן גדלתי, נכון?:)

אצלנו צ'ארלי בממלכת השוקולד, נרניה, הנסיכה הקסומה, יומני הנסיכה! פיגמליון כל מיני מליון דולר בייבי וכאלה.. ברור שכל הקלאסיקות של ג'יין אייר ודומיהן.. יאפ, לגמרי.

Light18m

New member
הבנות פה מסבירות את עצמי יותר טוב ממני

ואני לא מצטער שהייתי בתכנית

שלא תבין אותי לא נכון,

יש לך גופה בובה לחלוטין - כאמור מבנה גוף ממש נאה
. אולם אני כלל לא משוכנעת שלבן זוגי מסת שריר קטנה משלך ( אם כי בטוח סיבולת
- ריאה הרבה פחות משמחת משלך
), לא הצלחתי להבין איך יצא שנראית בתוכנית כזה סוס. האקס שלי, גם כן לוחם גבעתי במיל', היה 186 ס"מ על 110 ק"ג עצמות ושרירים נטו ( בתוספת סולידית של בצק
) לפי החישוב של מכון וינגייט ( שורף 3500 קלוריות ביום מנוחה, הם מעולם לא נתקלו במקרה כזה) - עכשיו זה פאקין סוס
. אגב זה נכון לגיל 28, בגילך היה הרבה פחות מפותח גופנית ( שכלית הוא עדיין פחות מפותח ממך אבל יאללה לרדת על מוגבלים
) - אני מניחה שגם אתה תתרחב לקראת ה-30, מה גם שהוא כמוך היה רוכב על אופניים ולא מרים משקולות. מסת שריר היא גם עניין גנטי למדי, יש כאלה שיותר קל להם לבנות מסת שריר מכובדת מאוד. מכתבות הוידאו התרשמתי שגם אחיך לא פדלאה גדולה מהבחינה הזאת, ככה שכנראה לא חסר גורם גנטי במשפחה שלכם.

למעלה