אירוח

:)

שלומי האמת נחמד.. + - החיים נחמדים, מחכה לחורף ואז יהיה נחמד + חדש? היום עלה בלוג חדש מה, גיטרה אקוסטית ואני זה לא מספיק?! אגיע לדרום בחודש יולי ואופיע עם גיטרה אקוסטית וניר'קה על הקלידים. לאט לאט אוסיף עוד כלים עד שנהיה הרכב מלא האלבום החדש מתחיל לקבל צורה ואופי משלו ואני לא רוצה להצהיר מתי הוא ייצא כי אני לומד מתקריות שקרו בעבר בקרוב... :) כל הטקסטים באלבום הם שלי והם יעברו עיבוד ושכתוב עם מספר אומנים שונים ומעניינים. האלבום השני יעסוק לרוב בחיפוש אחר משהו שיעשה לי טוב.. איזשהו מקום חדש לברוח אליו , אמנותית, פיזית ונפשית. כרגע יש שיתוף פעולה באלבום עם ניר זגדנסקי שמפיק איתי את האלבום ויהושע לימוני בהופעה הקרובה בנתניה אארח את אסי ישראלוף (מה קשור) וזה שיתוף פעולה מדליק. אני אכן עובד על אלבום נוסף שאותו אני מפיק ומלחין טקסטים של משוררת צעירה ששמה הוא עודי סנש (מוכשרת בטירוף) בפרויקט הנפלא הזה יבצעו את השירים רק זמרות וצפוי לצאת אלבום נשי במיוחד. ביינתים אני כותב לאביב שיר.. זה קטע שאתה שואל מאיפה המוזה לכתיבה שלי כי רק היום עלה בלוג חדש שמספר בדיוק על מה ששאלת.. אתה מוזמן להכנס http://zone.walla.co.il/?w=/2704/1684177&m=1&mid=93006 מה עם אחותי? נראה לי בסדר.. לא ראיתי אותה הרבה זמן ":)

נועמיקוו ../images/Emo9.gif

מה נשמע יקירי ? קפצתי בעיקר להגיד שלום וגם לנסות לשאול שאלה שונה ומעניינת.. אז ככה אם לא היית נועם פנחסוב ויכולת להיות זמרת ישראלית אני מדגישה זמרת לא זמר! מי היית? מקווה שהשיגרה תשבר ונתראה בקרוב

ממתקיםם

האמת גרמת לגלגלי המוח שלי להסתובב ולחשוב איזו זמרת הייתי רוצה להיות... דמייני לעצמך סופת הוריקן מלאה בזמרות שאני אוהב רצות לי בראש עכשיו. הייתי שמח להיות יהודית רביץ לדעתי אחת הזמרות\יוצרות הכי מופלאות שיש לנו פה שיודעת להיות רוקיסטית כשצריך ויודעת להיות ממלכתית כשצריך וכל מה שהיא עושה פשוט טוב. היא לא כותבת את כל השירים שלה ומה שעוד יותר עושה אותה גדולה בעייני זה כישרון בחירת השירים שלה (ממליץ על "כשתבוא אהבה" שכתבה לה סיוון שביט) ואי אפשר שלא להזכיר את זה שהיא שרה בתחילת דרכה עם אריק איינשטיין. מי לא רוצה לשיר עם אריק אינשטיין? אם אנחנו הולכים על משהו יותר עכשווי\צעיר אז הייתי שמח להיות אפרת גוש מבצעת מושלמת, פרופורמרית נדירה, שירים לא רעים בכלל, יפייפיה, מצחיקה, מיוחדת... להוסיף? ותשברי את השגרההה זה מנוון תהפכי לזמר שאת הכי אוהבת

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ואז בחניאל נועם בא אליי אומר 'איפה שירה יש ג'חנון?' איזה ישןןןן,שנתיים

inbarIL

New member
היי נשמה.

אממ אשמח אם תספר על ההופעה הכי טובה שהיית בה אי פעם של איזשהו אמן + ההופעה שהכי נהנת של עצמך, ולמה חיבוק גדול ונשיקות
ענברי

ענברייי

תקשיבי אני באמת מנסה לשחזר את כל ההופעות שהייתי בהן של כל האמנים ופשוט לא מצליח ואני בטוח שאפספס משהו שהכי נהנתי בו בעולם. ההופעה הראשונה שעלתה לראשי זה 'חיות לילה' של שלום בבארבי לא אשקר לך, עם כל אהבתי לבארבי ויש לי מלאאאאא אהבה למקום , הוא לא המקום האידיאלי להופעה הכי טובה שהייתי בה אי פעם אבל שלום, איזו הופעה! לא היה לי מושג למה לצפות כי הפעם היחידה שראיתי את שלום בהופעה היתה בסיבוב 'יציאה' שהוא אקוסטי ואינטימי המחזה המרהיב הזה שבו שלום חנוך עולה בשעה 3 לפנות בוקר אחרי שקהל מכל הגילאים ובאמת כל הגילאים 15-60 מחכה לו, זה פשוט לא יאמן. ברור לכולנו שהוא פרופורמר ענק וכל השירים שלו מעולים והלהקה שלו נותנת בראש. דמייני מצב שכל הצעירים שבאו לראות אותו כבר היו גמורים באיזשהו שלב בהופעה (5 בבוקר) ושלום לא מרפה ולא מראה סימני עייפות. אני כל כך אוהב אותו, איזו הופעה. קשה לי קצת לסמן הופעה אחת שלי שהכי נהנתי בה כי באמת כל הופעה זה כיף מדהים. ההופעה שמלווה אותי ככה ביומיום זה הבכורה ב'צוותא' . להופיע שם זה היה חלום ילדות שלי והגשמתי אותו, הייתי עטוף ב8 נגנים על הבמה וצוות מדהים שהיה מאחורי הקלעים וציטרין שהפיק אותה והכל היה פשוט חלום שהתגשם והיום אני חולם עליה שוב ולפעמים לא מאמין שזה באמת היה. כמובן כל הבארבי זכורות לי לטובה וההופעות בתמונע ובביט ובכל מיני חורים נידחים שהג'י פי אס לא מוצא

עדיש16

New member
אהלן נועם ../images/Emo9.gif

קודם כל, מה שלומך? עכשיו.. שאלות...
מה אתה מעדיף, הופעה אקוסטית או חשמלית?
עם איזה אומן היית רוצה להופיע?
היה לך איזה שהו אומן שהוא בעצם זה שגרם לך להתחיל עם מוזיקה? שהשפיע עליך? אם כן, מי?
עד כה, עם איזה אומן יצא לך להופיע, והכי נהנת?
יוצא לך לזמזם סתם ככה שירים שלך?
יש לך איזה שיר פייבוריט? אם כן, תוכל לגלות מהו?
ארוחת בוקר או ערב? המשך שבוע מהנה

היי עדי :)

בסדר גמור, מה שלומך? אין לי סדר עדיפויות לאיזו הופעה אני מעדיף באקוסטיות יש את הקסם שהשירים מבוצעים כמו שהם נכתבו ויש משהו מאוד אינטימי וקרוב בחשמליות יש את הלהקה שמנגנת את השירים הכי טוב שיש והפקה מעולה ותאורה ובמה ואנרגיות אחרות זה מאוד משתנה מה אני מעדיף.. יש מלא מלא אמנים שהייתי רוצה להופיע איתם וזה באמת יהיה קשה לסכם פה את כולם. יהלי סובול, עברי לידר, יהודית רביץ, שלום חנוך, עידן רייכל, קובי פרץ ועוד מלא מלא וזה עוד יקרה האמת היא שאחותי נעמה שכל החיים ראיתי אותה שרה ומופיעה הדביקה אותי במוסיקה. יוצא לי לארח כמעט כל הופעה איזשהו אומן ובאמת שעם כולם כיף לי ומרגש אותי, אחרת לא הייתי מופיע איתם. מאוד נהנתי עם יהושע לימוני, איתי פרל, איתמר מאירי... זה מי שזכור לי כרגע יוצא לי לזמזם שירים מהאלבום החדש, לא במקלחת אבל. שיר פייבוריט שלי ? אין כזה דבר... יש המון של אמנים אחרים תקשיבי ל'בסוף מתרגלים להכל' של דודו טסה ארוחת ערב ולפנות בוקר :)

היוש

רציתי לשאול כמה שאלות את נועם וכמו כן לברך אותו על אלבום הבכורה "אני וקולה מחשבות" נועם: 1. בעברית נהוג לומר "אני" בסוף כל משפט בו אתה מזכיר את עצמך, זאת כדי לא להיות חמור קופץ בראש. לדוגמא: שיר, אריאלה ואני. לדוגמא: נעמה, נועם ואני. כך גם בשיר הנושא של האלבום, אני וכל המחשבות. תחבירית, נכון יותר לומר כל המחשבות ואני. (לא בטוח במאה אחוז, על כן אבדוק לעומק בהמשך הלילה) 2. האם מפריע לך שאני קורא לך לפעמים "פשוש"? 3. האם נכונה השמועה על רומן בין הסאונדמן והבקליינר שלך? 4. האם יש לך בקליינר? אם לא, מכיר מישהו שישמח להיות, הוא מחפש עבודה. 5. מה דעתך על תכנית הטלוויזיה "כוכב נולד" ובכלל על תרבות הזמרים הנולדים? לא רק בארץ. זאת ועוד, האם אתה צופה באמריקן איידול? האם תפסיק לצפות בעקבות עזיבתו הצפויה של המגיש המיתולוגי סיימון קאוול? ביוש

חחחח בילו

בהדפסה הבאה של האלבום אבקש שידפיסו את האלבום במהדורה חדשה שתיקרא 'קולה מחשבות ואני' אין לי בעיה שתקרא לי "פשוש" אבל אל תדבר איתי. נכונה השמועה. כוכב נולד זו תכנית בידור נהדרת ביי פשוש

המחצללת

New member
אתה וכל המחשבות ../images/Emo6.gif

נועמיקו...הנה עוד כמה שאלות :) בואנהה הפצצנו אותך לשנה עם כל החקירות האלה..חח
האם חשבת גם על קריירה בחו"ל?
נפתח כאן שרשור, עליך באירווזייון....האם באיזשהו שלב בחיים שלך חשבת על זה?
מה אתה מאחל לעצמך מבחינת המוזיקה?
מה היעד הקרוב שאתה רוצה להשיג בקריירה?
ספר לנו על שיא שזכור לך לאורך התהליך עם האלבום...
ותן לנו כמה ספוליירים לעתיד... מתי ייצא סינגל? מתי ייצא הדיסק השני? מתי נזכה לעוד הופעה בבארבי? :) רק אושר וחיוכים, אוהבת מלא
ספיר

למעלה