אירוח

פיצוץ

לפעמים עולה מחשבה כזו על קריירה בחו"ל אבל יש לי עוד מלא מטרות להשיג פה בארץ .. אירוויזיון? לא לא.. ממש לא. לא תודה :) סקעת תפור לזה. אני מאחל לעצמי בעיקר דברים טובים. שלא תיגמר ההשראה לעולם. היעדים הקרובים הם להוציא את האלבום השני, להמשיך במכירות של הראשון, להופיע על במות מרכזיות בקיץ הקרוב, להופיע במקומות חדשים שלא הייתי בהם עדיין.. זה ביינתים באלבום הקלטנו תזמורת של כלי קשת וזו הייתה חוויה שמבחינתי עברה שיאים חדשים של התרגשות שלא ידעתי שיש בי. ספויילריםםםם - סינגל? כשהאלבום יהיה מוכן, הדיסק השני? כשהוא יהיה מוכן , בארבי? ברור שבקיץ אוהב מלא בחזרה:)

יאללה גם אני שואלת שאלות../images/Emo70.gif

קודם כל מה קורה נועם ברגע זה? מה עם הספר שלי?
תקרא אותו גם הוא מעניין מתרגש לקראת היומולדת ביום שישי? איך היה לעשות קאבר לרוני סופרסטאר ומה הקאבר הכי מעניין שביצעת עד כה בהופעות? מהו המקום הכי מיוחד שהופעת בו?

:))

ברגע זה הכל נחמד הספר שלך בסדר, מחכה לחזור אלייך אני לא מתרגש כל כך... אולי אתרגש ביום חמישי ב12 בלילה היה די מצחיק האמת, לא זוכר יותר מדי ממה שהלך שם התגובה של רוני הייתה מאוד מפרגנת וזה מה שחשוב :) הכי מעניין עבורי היה לבצע את שיריו של יהושע כשאירחתי אותו ושל איתי פרל וגם הקאבר ל'מספיק בנאדם' לא רע. אני מגיע למלא מקומות מיוחדים , יש כאלה יותר ויש כאלה שפחות. כליל זה מקום מאוד מיוחד שביקרתי בו

אנשים יפים

היה לי כיף לענות על שאלותיכם :) המקום הזה פשוט מקסים ואין עליכם מקווה לראות אתכם בהופעות הקרובות ובטוקבקים בבלוג השבועי שלי ובכל מקום שאתם ואני נמצאים. שיהיה לכם המשך שבוע מ-ע-ו-ל-ה אוהב עד כדי כך שאין לתאר יש לנו אותו חיוך נועם -סינטתי- פנחסוב

בר דותן

New member
בנימה זו ..

תודה שעניתה לנו :) זה מאו משמח .. רק עוד משהו אחד מה זה סינטתי ? מה הכוונה ??

נועמיקו../images/Emo70.gif

מה קורה מותק
מה עם איזה הופעה חשמלית
אני מתגעגעת..... (גם אליך וגם להופעות
) בתור אחד שהופיע כמעט בכל מקום אפשרי, יש מקום בארץ (עיר / מקום ספציפי) שהיית רוצה להופיע בו ועוד לא הופעת? (בהשראת שאלת האירוויזיון של שיר.....) איפה בעולם הכי היית רוצה להופיע?
דנה =]

דנוש

הופעה חשמלית יש ב21 לחודש באיניגו מונטויה שנמצא בקניון Mהדרך וזה יהיה ערב משותף עם להקת החדשות. האמת שכל מקום שרציתי להופיע בו זה אכן קרה נראה לי שעוד הופעות בעמק חפר היו עושות לי טוב בעולם? אמממ ... בבוכרה

למעלה