הודעות לשחקנים

לרועי .ו.../images/Emo23.gif

לרועי!!!... בבקשה תביא לי ת'מיספר האייסי שלך עם יש לך ניראה לי שיש לך כי דיברתי עם הדודה החורגת שלך ליאת ובאיווי שלה היה רשום רועי דבר איתי עוד מעט... ושתדע שטלי הפצצית זאת אני ואני מתה עלייך... עם אתה רוצה לדבר איתי הינה מיספר האיסיי שלי... 332616646 חולה עלייך בלב ובנשמה... ולריה!!! בעיניי אתה
הראשי בסדרה...

ט ו פ י 2

New member
לספיר בלבד!!

ספיר, אמרתי שאני מחזיקה אצבעות שתשלחי לי הודעה בפרטי אבל לא התכוונתי להודעה אחת בלבד!!!
אחרי שאני החזרתי לך תשובה את כבר לא שלחת לי שום הודעה..

lilo the sexit

New member
לריקרדו המאמי שלי!

חברה שלי מוסרת לך ד"ש... והכיתה שלי גם מעריצים מושבעים שלך חולה עליך ביו'ש תענה לי על הכלל! מצטערת שאני מציפה אותך..
רק מרא לך כמה אני אוהבת אותך! מואה ביו'ש

לאדם ותענההה

בן כמה אתה? מאיפה? יש'ך חברה?(לא בשבילי חברה שלי הפגרת הזאת חושבת שתסים עליה) ו.... איך החיים?........ מקווה שהכל סבבה ו'תה משחק ממש ממש טוב!!

Yonatan F

New member
תקשיבי

ספיר מקבלת בסביבות 70 הודעות ביום והיא משתדלת לענות על כולם ס-ב-ל-נ-ו-ת

lilo the sexit

New member
לרועי אני מקווה שאתה קורא!

ראיתי שהילדים עצובים בגלל ש... בגלל שהם רצו לדבר איתם ולךא עניתה להם אז התחזתי לך ואני ממש מצטערת! והם האמינו לי וכשהם ביקשו מימני את מיספר האיסיקיו שלך אמרתי שיש דודה חורגת שקוראים לה ליאת וזאת אני אני מזה מצטערת הלואי והייתי דודה שלך!! אני מזה מצטערת כל הלילה לא ישנתי כי הרגשתי לא טוב עם זהה!! וראיתי ת'פנים היפות שלך בראש גדול וכעסתי על עצמי...

SiM GirL

New member
../images/Emo123.gif../images/Emo122.gif../images/Emo123.gif../images/Emo122.gifלהלהלהלה

כל כלב בא יומו
אני אישית לא אקבל את הסליחה שלך כי לא בא לי...
סתם..סתם... גמני יכולה להתחזות לאלמה בן-זאב בגלל שיש הצפות שלה ולהגיד שזה בשביל כוונות טובות! להלהלהלה איזה קורעת את... הכלבה סופסוף התוודתה! עאלק 'סקסית'...

../images/Emo23.gifלליאת...

נו מה ליאת מה את מפגרת נו באמת.... כאילו מה את אשכרה לא דודה שלו?! כאילו סורי שאני אמרתי לך מפגרת על תיתייחסי עליי פשוט כשהייתי חולה אז היה לי משעמם רצח והיתפגרתי פה בבית..... טוב נשמה אני עדיין המומה מי משעשית אז.... ביוש לבנתיים אבל תגידי אז איזה רועי אמרת שידבר איתך אחר כך?! שלחי לי תשובה ביי נשמה.......

lilo the sexit

New member
התכוונתי לרועי מראש גדול בגלל ש...

כתבתי דבר איתי בשביל שיאמינו לי...

Aviad1987

New member
מה?!

אנשים פה חושבים לפני שהם עושים דברים? יש אנשים שצריך לשלול מהם את האינטרנט וכמה שיותר מהר

חחח איזהה מאמייי

חחחחחחח איזה מתוקקק דוגרי..טוב שניזכרו להודיע לו... פשוט לא מצאו תזמן הנכון.. ואת..איך שלא קוראים לך!! מה את מתחזה לאנשים??את מפתחת באנשים תיקוות ודברים ואז בום מפוצצת הכל! שזאת תיהיה הפעם ה-א-ח-ר-ו-נ-ה

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo36.gifהודעות לשחקנים../images/Emo26.gif

הודעות לשחקנים שלא ישורשרו לכאן, פשוט ימחקו ומשתמשים שיחזרו על כך כמה פעמים יורחקו אז בבקשה להקפיד.

מידן12

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo23.gifלאלמה תעני לי ../images/Emo23.gif

יש לי עוד 11 ימים בת מיצווה בתאריך 4.1.04 {א} מאיפו את בארץ? {ב} גם במציאות החברה הכי טובה שלך היא ספיר? {ג} רציתי להגיד לך שאני מאוד אוהבת אותך והחלום שלי הוא להיפגש איתך {ד} יש לך אייסיקיו ? אם כן בבקשה תרשמי לי אותו ואם לא לא נורא

למעלה